Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 738
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 45
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
сметката е в лева, но банката и да дойдат в друга валута ги превалутира по курса за деня/това е за Първа Инвестиционна Банка/

# 46
  • Мнения: 3 743
Лилибон, за съжаление не мога да ти помогна с друго освен да се моля за твоето малко сладко бебче да се оправи по-скоро Praynig Ще пусна линк към тази тема на всички приятели, дано помогнат Praynig
Кураж, мила Hug

# 47
  • Мнения: 263
Лилибонче, срам и позор, че пишем в една тема... Знаех, че нещо не е наред с детенцето, но чак днес разбрах какво точно е  smile3518
Още по - силно ще се моля за вас всичко да се нареди, а при първа възможност ще помогна и с парички... Изпращам ти цялата си позитивна енергия и се надявам да сме ти достатъчна опора докато преживяваш всичко това!!!
Целувки от нас на теб и малкия Криско!!!

# 48
О, боже! Стоя и плача! А само преди момент, имах други мисли за неуспехи в живота! Колко са маловажни, на фона на това което прочетох! Мога само с морална подкрепа да бъда полезна, за мое най-голямо съжаление!
Ох, не знам какво да съветвам! Майчето и близките си знаят! Ще мисля и ще се моля за това слънчицие!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 14:36 от dazzi

# 49
  • Мнения: 2 015
Още утре ще пусна колкото мога парички и ще стискам силно палци малкия Криско да се оправи.
За теб и Криско  Hug  Hug

# 50
  • Мнения: 238
Ели, пиши ми /може и на лични/ точно в кой отдел на НЗОК ще се разглежда молбата или евентуално с кого сте говорили. Трябва ми името на вносителя на молбата /предполагам че е от твое име или от името на лекар/ или нещо друго за идентифициране на случая. Работя в системата и вероятно мога да помогна да се задвижат документите.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 249
Настръхнах докато четях...Успех в преборването на бюрокрацията и набирането на средства newsm10

# 52
  • Мнения: 6
Имам един познат, който се занимава (учи в Италия дори в момента) с медицина Аюрведа. Като прочетох тази сутрин историята плаках с глас, но тъй като това знам, че не помага пратих линка на този мой познат и вижте, скъпи Лилибон и Криско, какво ми каза той. Ще копна направо разговора, тъй като не искам да го редактирам. Предварително се извинявам, че е на латиница, но човека е в чужбина и няма кирилица:

vessita ‎(10:13):
Bore, procheti go towa, molq te i kaji ima li twoqta medicina reshenie na takyv problem:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
Boris ‎(13:45):
ma tva e na kojata nali
Boris ‎(13:46):
rezesivo e bez le4enie?
Boris ‎(13:48):

www.osho events.net

www.oshoevents.net

Boris ‎(13:49):
tva e sait na edna grupa balgari koito objasnjavat kak da meditirash
ako tja se nau4i i zapo4ne da meditira sas bebeto bi mogla da razreshi problema
hubavo e maika sreshtu bashta i vav sredata bebe

bi mogla zashtoto bebeto jivee na instinkti
i pomagaiki mu malko da se otvori

moje da se opravi i mnogo barzo
no tova zavisi ot roditelite
mnogo

ti kaji i da govorjat sas tipa ot saita
toi e baja pe4en
az ne go poznavam no pro4etoh hubavi neshta za nego
i toi bi mogal da im objasni po dobre ot mene

Boris ‎(13:56):
nema smi ot tija holandski bokluzi
deto e napisala vav bloga
Boris ‎(13:57):
kolikite sa lipsa na bashta

Това е, което Борко ми каза. Надявам се да сме от полза. Успех и кураж!!!

Весела

# 53
  • Мнения: 884
С какво можем да помогнем от тук? В коя болница ще  ви правят изследвания?

# 54
  • Мнения: 546
Лилибонче, прекланям се пред теб! Бъди силна и борбена, както до сега! Не губи кураж! Всички сме с теб, молим се заедно с теб и ще помогнем с каквото можем! Нека Господ бди над вас с Криско!  Praynig

# 55
  • Мнения: 1 321
Моля се от цялото си сърце нещата да се оправят по някакъв начин и да стане чудо.
На майката желая много сила и кураж а на малкия Криско спокойни дни. Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Ще помогна както мога.  bouquet  bouquet  bouquet Peace

# 56
  • Мнения: 667
Тъжна съм. Не мога да понеса мисълта, че Криско изпитва толкова много болка и има майка, която вижда това.
Вярвам, че ще се намерят хора  да помогнем финансово, но едва ли ще изтрием сълзите в очите ти. Лилибон, ще се моля за Криско!

# 57
  • Мнения: 1 732
Мила Елена, ти си най-силната майка на света!
Кураж! Всичко ще се оправи, сигурна съм!   bouquet
Ако мога, ще помогна и с друго, освен със скромни средства.

# 58
  • Мнения: 137
Много ми е мъчно,защото е много малък. Дано да се оправи малкия сладур. PraynigЩЕ се опитам да помогна с каквото мога  Peace

Много кураж на майката и таткото  Peace

# 59
  • Мнения: 657
може ли адрес на банката.

Общи условия

Активация на акаунт