Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 826
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 015
Аз и още една приятелка също пуснахме малко парички.Малко са, но са от сърце и се моля скоро да стигнете до Лондон.

# 211
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Прегръщам те силно и ви изпращам цялата си майчина любов! Hug Hug Hug

Преведох пари през ePay, сигурно днес след 14 или в понеделник ще са при теб.Ще се постарая винаги, когато мога, да пращам и ще кажа на всичките ни приятели!

Ако имаш спешна належаща нужда от нещо, пиши ми лично, ще направя каквото мога!

# 212
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
аз просто нямам думи. ще се моля за вас. Praynig

Знам, че парите не могат да ви заменят здравето, но това е едно от малкото неща, които можем да направим за вас.

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 13:26 от luda

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Лилибон, препълнена ти е пощенската кутия.
Остави  ми на лични, когато ти е удобно някакъв телефон за връзка, тъй като нещата ще пристигнат на 9 август, но аз няма да имам постоянен достъп до форума.

# 214
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И аз пратих паричките днес- вече сигурно са пристигнали. Hug
Лили ако имате нужда от нещо- пиши ни.Виж колко сме много и от всякъде- каквото и да е ще го намерим Hug Hug Hug
Целувки на цялото Ви семеиство.  bouquet  bouquet

# 215
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лилибон, препълнена ти е пощенската кутия.
Остави  ми на лични, когато ти е удобно някакъв телефон за връзка, тъй като нещата ще пристигнат на 9 август, но аз няма да имам постоянен достъп до форума.
Додо, може ли да се увеличи обема  на пощенската и кутия?Да попитаме мама и тати? newsm78
Вили

# 216
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Момичета, отново искам да Ви благодаря! Днес така се случи, че се наложи да превързваме цялото дете в един ден (иначе гледам да има разминаване в дните, за да е по-поносимо). Рекордьори сме - успяхме да се справим за по-малко от два часа. За първи път му сложих навсякъде от тази мека незалепваща превръзка - Мепител - досега я ползвах съвсем стиснато само за лактите, но понеже там има добри резултати, днес сложих и по другите места. Ами - 3 листа и половина отидоха. Но сега поне спокойно ще поръчам по-голямо количество, за да имаме за месец. Понеже Мепителът е гъвкав явно не го дразни като другата превръзка, която бяхме взели по-рано. Даже спокойно се даде да го кърмя, а последните два дни почваше да пищи, само като опитам да го взема от креватчето и цедях и го хранех с биберон.

Обнадеждена съм, да знаете!

Днес се надявам и от НЗОК да дойдат новини. Ако не решение, то поне може би ще кажат кога ще излезе решението дали ще поемат лечението в чужбина. Вече обмислям какво ще трябва да му взема за Англия и как точно да го държа в самолета. Най-вероятно ще лежи на възглавница в скута ми, само коланът не знам как ще го закрепяме.

Благодаря Ви! Нека мисълта, че сте помогнали на моето малко съкровище направи деня ви много щастлив!

# 217
  • Мнения: 4 195
Лили това е страхотно, щом детенце не го боли с тези лепенки - значи на тях остава и готово, ние ще помагаме - всеки месец, ще видиш и всичко ще бъде наред, и малката душица ще е по - спокойна и ще почва да се усмихва, ще видиш, ще ти се усмихне, той знае, че не си му мъчител, Господ му е казал, че си мама и че си най - добрата, и това ще видиш мило момиче,наистина го вярвам Hug Hug

# 218
  • Мнения: 3 674
Мила Лилибон....много съм щастлива да прочета твоя постинг Grinning Радвам се че ще можете да купите повече от Мепител за малкия  Криско. Heart Eyes  Пак ще пращаме парички...всеки месец,няма да ви оставим.

Само  те молим ,не се притеснявай.... Винаги всички тук сме насреща Hug
Успех и да дай Боже за скоростни добри новини за вашето заминаване Praynig Praynig Praynig
Прегръдки за теб и Криско    bouquet

# 219
  • Мнения: 4 076
). Рекордьори сме - успяхме да се справим за по-малко от два часа. За първи път му сложих навсякъде от тази мека незалепваща превръзка - Мепител - досега я ползвах съвсем стиснато само за лактите, но понеже там има добри резултати, днес сложих и по другите места. Ами - 3 листа и половина отидоха. Но сега поне спокойно ще поръчам по-голямо количество, за да имаме за месец. Понеже Мепителът е гъвкав явно не го дразни като другата превръзка, която бяхме взели по-рано. Даже спокойно се даде да го кърмя, а последните два дни почваше да пищи, само като опитам да го взема от креватчето и цедях и го хранех с биберон.
Обнадеждена съм, да знаете!
Yesssssssssss  Peace
Ще го видим голям,здрав мъж,да знаеш!Имам добро предчувствие,че всичко ще се оправи!

# 220
  • София
  • Мнения: 1 456
Браво на вас! Party
 
Само да кажа за колана в самолета. Ние пътувахме наскоро с дъщеря ми. Тя не позволи да има дори и допълнителен детски колан и си я държах на ръце. Едва ли ще е проблем да е без.
Целувки!

# 221
  • Мнения: 710
Лилибонче,за бебета има специални кошарки пред първите седалки в самолета,поне аз ползвах такива на времето. Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes Hug Hug

# 222
  • Мнения: 4 915
....Даже спокойно се даде да го кърмя, а последните два дни почваше да пищи, само като опитам да го взема от креватчето и цедях и го хранех с биберон.

Обнадеждена съм, да знаете!...

Много се радвам за вас!  Hug
Пробвай да го кърмиш легнала до него - на една страна, само му подаваш гърдата. Много е удобно. Може да свалите решетката от едната страна на креватчето и да доближите спалнята да него - така няма да се налага да го взимаш от легълцето му за хранене. 

# 223
  • София
  • Мнения: 2 210
Лилибон, вие сте герои. Стискам палци и се моля за още по-хубави новини!!
(утре вечер на спамо-чатската среща ще има специална кутия за Криско-изрисувана, направена от Тео7777  Heart Eyes.Ще се включим всички, после ще се доуточните с Мина за паричките)
 Hug Hug Hug Hug

# 224
 LaughingМила Лиливон!Толкова се зарадвах ,когато прочетох твоя постинг!Ще помагаме с каквото можем-нали всички сме били или сме мами!
Мили момичета, имам едно предложение,към всички вас!Дали да не изпратим писмо -молба до Авиокомпания Балкан или Британската с молба да поемат пътуването на Криси и родителите му!Зная ,че те разполагат със собствени места ,които се отпускат при такива случай!Водят се към специално перо!Ако Лилибон реши можем да изпратим копие от документите за заболяването,като приложение към нашата молба на всички нас  и да помолим за съдействие!Нека опитаме!
Целувки на Лилибон и малкия Крис от баба Dimavl Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт