Какъв фон дьо тен ползвате?

  • 101 513
  • 1 023
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Точно този Лореал го имам и не съм доволна, не издържа 16часа, а и лицето ми лъщи с него, но иначе да покривен е доста.
Ползвам на Клиник ето този: и съм много по-доволна. От среден клас и макс фактор не ми харесва, най-доволна бях от Виши, колкото и да не харесвам тази марка, но пак ми лъскаше лицето. Похвалиха ми фдт на Кларинс мисля да ги пробвам след като ми свърши Клиник-а Peace

# 31
  • Мнения: 1 885
Ooo тоя на Лумене не е само 1 цвят, иначе щях да го поръчам от Конкорд Някой знае ли в центъра на София къде ги продават, че нямам време да обикалям?
Много благодаря!

# 32
  • Мнения: 264
Ooo тоя на Лумене не е само 1 цвят, иначе щях да го поръчам от Конкорд Някой знае ли в центъра на София къде ги продават, че нямам време да обикалям?
Много благодаря!
Магазин Конкорд - срещу парка Заимов, в ЦУМ, в едно магазинче на Пиротска 10

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
Крем-пудра на "Revlon" ползвам:

Хубава ли е?
Покривна?
Колко струва?

# 34
  • Мнения: 302
В момента ползвам един с лъскави частици на Кармина

# 35
  • Мнения: 2 381
Хубава ли е?
Покривна?
Колко струва?
Да, покривна е, за мазна кожа.Обаче не си спомням каква й беше цената Embarassed

# 36
  • Мнения: 4 740
Каква е тази марка, за първи път я чувам...

# 37
Ползвам фдт на Цептер,много съм доволна,също харесвам и Буржоа хепи лайт Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 593
Ползвам Катерина Арлеи защото само той  засега ми пасва най- точно на тена на лицето .Иначе по- принцип сьм против  такива евтинджоси за по 3лв. но по- добре такива отколкото да сьм като Маската Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 790
Ползвам ето това: http://www.maybelline.co.uk/products/face/l29l51l52l222l401.htm и съм много доволна. Седи доста добре и е много трайно.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 563
ползвам този на Manhattan и съм мн доволна

# 41
  • Мнения: 302
Каква е тази марка, за първи път я чувам...
Не мога да дам много инфо за сега, но знам че имат и течни червила и др. продукти. Каква националност е марката незнам

# 42
  • София
  • Мнения: 463
Ползвала съм доста марки ,сега имам  LUMENE MIX IT UP ,но не ми харесва защото по-трудно се разнася и жълтеникавата нотка в цвета му придава лееко болнав вид .След като се смесят двете му съставки за секунди някак изсъхва и трабва да бързаш много за да разнесеш добре цвета. Аз си го смесвам на ръката и докато започна да нанасям вече смесеното става на дупчици-все едно му изчезва водата Shocked
 Виж от Happy Light на Bourjois съм страшно доволна ,стои много естествено, покрива недостатъците и цветово просто е  Hug На лицето ми не личи че имам ФДТ(тънък слой е достатъчен) , а поричките и петънцата са заличени.


Кармен, този на Цептер сравнен с Happy Light по-добър ли е?

# 43
  • София
  • Мнения: 3 846
Ползвам най-често Double Wear на Estee Lauder и Colorstay на Revlon.

# 44
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

ползвам и аз, а също и Dior Skin Compact от която съм найстина доволна

Общи условия

Активация на акаунт