ПЛЕВЕН в средата на юли

  • 12 527
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7
Djina, пробвай да даваш,  освен прахчетата и оризовата каша, , картофено пюре и попара без масалце. Бананите също ги препоръчват докторите .

# 241
  • София
  • Мнения: 9 871
Джина,за памперсите-ние с мъжа ми може да ги вземем,но само следобяд след 17ч.До тогава е на работа,а само на 8 август/сряда,е дежурен.През всички останали дни от дседмицата сме на линия.Ако ние ги вземем ще поемем ангажимента да ги занесем и в дома.
Аз за разстройство давам смекта-добре им действа.

# 242
  • Мнения: 262
За памперсите - и ние сме свободни, с изключение на 10.08. след 17 часа(тогава съм на консултация). А откъде ги взимат тези памперси? Ние не можем ли да купуваме отвреме навреме? Ако всеки месец отделяме някакви парички, кой колкото може - лев, 2, 3, можем да купуваме. Лакомствата отделно.

Джина, аз давах на Димана и Хидрасек ( това са соли и минерали против дехидратация), и Ентерол (това пък за разтройството). И двете помогнаха. Сок от дренки също действа добре, но пък е сладък, така че го давах доста разреден. Димана не беше яла нищо около 1 седмица, ама сега и се върна апетита и няма нахранване.

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 21:01 от Гретхен

# 243
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Гарата е много близо до работата ми. Мога и аз да ги взема, но някой друг ще трябва да ги отнесе до дома. Но другата седмица не съм на работа. Ако колетът пристигне след 12-ти август ще мога да го взема.
Важно е да се знае кой е получателят, защото само на него ще бъде предаден. Колетите се получават от жп гарата.

# 244
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден, Грета! Да си много здрава, обичана, леко раждане, здраво бебе и изобщо всичко най-най-най!


# 245
  • Мнения: 1 951
                   
Честит празник Грета! Пожелавам ти здраве, късмет и най-прекрасното бебе!

# 246
  • Мнения: 248
Честит рожден ден Грета!
Желая ти много здраве, а останалото нека бъде низ от щастливи мигове!
[/b]  newsm51

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГРЕТХЕН!!! Много здраве, щастие и само хубави неща да ти се случват!

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ГРЕТХЕН! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ ! БЕЗПРОБЛЕМНО , ЛЕКО РАЖДАНЕ И НАЙ-ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА!

# 249
  • Мнения: 5 283
               Честит Рожден ден и от мен , Грета !

                            Много щастие , здраве и  безпроблемно раждане ти желая !





               
 


Вчера бях започнала да пиша отговор и точно преди да го пратя Здравко ми изгаси компютъра Simple Smile Сега трябва да започвам отначало. За колета още не знам за коя дата точно ще бъде тук,но ще ви имам предвид . Имам номера на Валенцето и ще звънна първо на нея. Гретхен ако искаш и ти ми дай твоя. Валя,ние ще се приберем преди 12-и,така че ако дойде по-късно ще отида да го взема с мъжа ми. А за отнасянето в дома мисля че е по-добре да се занесе през деня на директорката,за да е по-сигурно,че всички памперси ще се предадат на децата. Макар че после като й се обадим пак ще й кажем каква бройка е занесена,но да издаде там свидетелството за дарение.
Гретхен,памперсите ги поръчват в някакъв склад в София. Няма проблем да си съберем и ние пари и да им ги изпратим,за да ни купят. Аз също го предложих и мисля,че може да се осъществи. Иначе казаха,че когато имат малко парично дарение пак ще ни пратят памперси,щом това е най-необходимото. А ако намерим и ние тук в Плевен склад,който доставя такива можем направо тук да ги поръчваме,за да спестим транспортните разходи.
Вече започвам да се притеснявам,че само натоварвам темата като все за Дома говоря,но така повече от нас ще могат да прочетат и да се включат. Но ако искате можем да направим отделна тема. НЕ знам,вие кажете ако мислите че става прекалено.
Да се похваля - децата са по-добре,цяла нощ не са кашляли и засеха нямат разстройство  Laughing
Днес времето е притно,някой иска ли да излезем на разходка? Не сме да кажа на кафе,защото с мойте дечица не мога да стоя дълго на едно място.

# 250
  • Мнения: 1 951
Ако има проблем с транспорта от гарата до Дома, аз мога да дойда с колата. Само на 15.08. съм заета.

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Пак искам да кажа, че колетът се адресира до определено лице и не може да бъде получен от всеки. Ако греша ме поправете.

# 252
  • Мнения: 5 283
Така е ,Валя. Трябва името и телефона на този,който ще го вземе. Като разбера кога ще пристигне ще реша на чие име да до пратят. Ако мен ме няма ще се обадя на Валенцето или на Гретхен,защото са с коли и ще дам техните данни,а после ще се разберем кой да го занесе.

# 253
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Джина, това с памперсите е супер. Ние с половинката също сме на линия.

# 254
  • Мнения: 5 283
Идеално,има достатъчно възможности тогава. Сега се обадих в София, памперсите няма да дойдат преди средата на другата седмица , защото чакат да преведат паричките. Аз сигурно ще се прибера до тогава,но пак мога да се обърна към някоя от вас,която има възможност,защото мъжа ми няма много свободно време, да не стоят на гарата. Но те веднъж да дойдат пък ще му мислим тогава. И играчките ще пратят тогава,така че може направо да организираме едно посещение на децата да им ги дадем лично.
Мириел, как е Вики,справя ли се в яслата? Оставяш ли я вече по цял ден? Следобед ще излизате ли на разходка?

Общи условия

Активация на акаунт