Сънувате ли починали ваши близки?

  • 303 974
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 595
ще си копирам поста от "Споделете"и макар, че не става въпрос за сън мисля ,че има общо с темата:

Споделям че днес детето ми изчезна от погледа ми за около минута в супермаркета(знаех къде е ,но не я виждах).Когато излязохме ми каза че е говорила с една баба,облечена с "бабешки дрехи".Държала празна торба и се притеснявала че не можела да я напълни,защото нямала пари.Като я попитах как се казва бабата ми каза"Е как бе,Кера,не знаеш ли?"
През 1987 година почина баба ми Кера,която живееше на село.От тогава не съм срещала това име,от доста време дори не сме я споменавали.Сега като се замисля тази година стават 20г от смъртта и...обхвана ме параноята Embarassed

# 496
  • Мнения: 0
и аз сънувам често моят баща.Той почина преди 2 години и в началото го сънувах по често, сега по рядко.Не знам дали е хубаво или не, но на мен ми харесва.Все едно идва от далеч да ме види,да види децата.Показва ми,че е до мен.

# 497
  • Мнения: 4 406
много често сънувам дядо си по бащина линия. този дядо- и баба естестветно- са ни отгледали един вид със сестра ми, но никога не съм го чувствала близък. по- скоро е бил за мен ежедневно присъстващ. та, той често ми се явява в съня и винаги има здравословни проблеми-влачи си крака, много кашля, припада... ей такива работи... опитвам се да не търся символика в сънищата си, защото не мога да си обясня...
и веднъж сънувах вуйчо си, но то беше скоро след ненавременната му смърт.

# 498
  • Мнения: 385
Моят баща почина през януари, до момента нито веднъж не съм го сънувала.На погребението някой ни сипа пръст в гърбовете на мене и на майка ми,казаха че така се прави,за да не го сънуваме и да се плашиме.Но от тогава аз наистина нито веднъж не съм го сънувала.Понякога ми се иска да го видя макар и на сън.

# 499
  • София
  • Мнения: 1 105
Много често сънувам починали близки. Наскоро, преди няма и месец почина бившият приятел на майка ми, с който си бяхме много близки. Откровено зявявам, че го обичах повече отколкото някога съм обичала собствения си баща. Много е направил за мене и най-вече това, че ми беше приятел. Много тежко изживявам смъртта му. Липсва ми въпреки, че последните 5 години не сме живяли заедно, но се виждахме от време на време. Понеже явно е имал проблеми със сестра си (той си живееше с нея, нямаше друго семейство), а е предчувствал, че нещо ще се случи с него е помолил един негов приятел и колега да дойде да ни каже. В денят на погребението му този въпросен приятел дойде до нас. Ние знаехме обаче, защото сестра му ми се обади предния ден, и с брат ми бяхме погребението. Точно това много ме трогна, не е спрял да ни мисли и е искал да знаем, че него го няма  Cry. Та...отплеснах се, сънувах го миналата седмица. Бяхме му на гости - аз и един негов приятел. Изглеждаше щастлив, беше усмихнат както винаги. Не си спомням какво точно си говорехме, но си спомням едно. Каза ми, че е искал да ни даде нещо на мен и на брат ми. За него някаква фанелка, а на мен някакви книги. Това беше. На другия ден отидох да му запаля свещичка. Много ми липсва Cry

# 500
  • Мнения: 438
Винаги ,когато сънувам майка ми,която почина преди 1 година се чувствам като нов човек.
Забелязала съм,че когато имам някакъв проблем или трудност си мисля за нея преди да заспя. След това я сънувам същата или в следващите нощи.Имам чувството,че я призовавам да ми помогне. Но винаги се чувствам освободена като след среща с нея. Много обичаше дъщеря ми и когато почина АннаМария беше почти на 9 месеца, а сега и аз и роднини виждат в малката характера на баба и. Много ми е мъчно за мама и винаги,когато ме споходи тъга по нея гушкам дъщеря ми....

# 501
  • Мнения: 2 070
утре стават две години,откакто баща ми си отиде от този свят.
не съм го сънувала скоро,а ми се иска,поне в съня да видя лицето му. Tired

# 502
  • София
  • Мнения: 426
доста често ми се случва да сънувам такива неща

# 503
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Често не,но ми се случва!Сънищата показват много Hug

# 504
  • Мнения: 595
ще си копирам поста от "Споделете"и макар, че не става въпрос за сън мисля ,че има общо с темата:

Споделям че днес детето ми изчезна от погледа ми за около минута в супермаркета(знаех къде е ,но не я виждах).Когато излязохме ми каза че е говорила с една баба,облечена с "бабешки дрехи".Държала празна торба и се притеснявала че не можела да я напълни,защото нямала пари.Като я попитах как се казва бабата ми каза"Е как бе,Кера,не знаеш ли?"
През 1987 година почина баба ми Кера,която живееше на село.От тогава не съм срещала това име,от доста време дори не сме я споменавали.Сега като се замисля тази година стават 20г от смъртта и...обхвана ме параноята Embarassed

Цитирам поста си,понеже след случката се обадих на майка ми( която живее на 250 км от нас и с която не съм се чувала от 2 седмици),която е дъщеря на баба ми Кера и тя ми каза че са и откраднали дебитната карта  и докато я блокира са и източили парите... Shocked Shocked Shocked
И двете бяхме изумени!

# 505
  • Мнения: 966
ще си копирам поста от "Споделете"и макар, че не става въпрос за сън мисля ,че има общо с темата:

Споделям че днес детето ми изчезна от погледа ми за около минута в супермаркета(знаех къде е ,но не я виждах).Когато излязохме ми каза че е говорила с една баба,облечена с "бабешки дрехи".Държала празна торба и се притеснявала че не можела да я напълни,защото нямала пари.Като я попитах как се казва бабата ми каза"Е как бе,Кера,не знаеш ли?"
През 1987 година почина баба ми Кера,която живееше на село.От тогава не съм срещала това име,от доста време дори не сме я споменавали.Сега като се замисля тази година стават 20г от смъртта и...обхвана ме параноята Embarassed

Цитирам поста си,понеже след случката се обадих на майка ми( която живее на 250 км от нас и с която не съм се чувала от 2 седмици),която е дъщеря на баба ми Кера и тя ми каза че са и откраднали дебитната карта  и докато я блокира са и източили парите... Shocked Shocked Shocked
И двете бяхме изумени!

По добре си гледаи детето ( не го изпускаи от очи ), да не го открадне някой. Аз не мисля че малката е говорила с прабаба си. Лично мнение  Hug Hug Hug.

# 506
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Е,да но няма как да си го измисли ,нали? newsm78

# 507
  • Мнения: 966
Е,да но няма как да си го измисли ,нали? newsm78

Знам ли права си но хора всякакви.... Тук лятото изчезна едно детенце ( още не са го намерили Cry Cry Cry) от съседен малък град. Та малко повече внимание според мен не е излишно Hug Hug Hug.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 07:09 от mariane

# 508
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Много рядко сънувам, което ми е странно, защото имам много близки и обичани хора, които са починали. Ако ми е бил по-впечатляващ сънят, отивам на църква и паля свещичка за починалите...

# 509
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е,да но няма как да си го измисли ,нали? newsm78
Не си го е измислила, освен може би името. Верятно го е чувала да го споменавате у вас (не ми се вярва бабата сама да се е представила).

Общи условия

Активация на акаунт