Изумена от цена на кухня!

  • 70 425
  • 178
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
до тук освен да мърмориш, обявяваш българските мебели и фирми за долнопробни, мебелистите за некомпетентни и да отхвърляш всяко нееднакво с твоето мнение, наистина друго не каза Sunglasses

Подкрепям!  Peace
И друго освен масив не се признава....

Ми не всички харесват масив, аз лично не мога да го понасям  Sick

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Защо се заяждате и темата се скапва? дайте да се разберем евтини ли са кухните в бг или скъпи Joy

# 77
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Защо се заяждате и темата се скапва? дайте да се разберем евтини ли са кухните в бг или скъпи Joy

  Че не са евтини,не са евтини. PeaceМисля,че спор по този въпрос няма.Въпроса е,заслужават ли си парите и колко сме задръстени ние да купуваме такива кухни  Mr. Green.Щото се оказа,че в чужбина били по-евтини Crazy,аз обаче незнайно защо там по-евтини и качествени не намирам. newsm78

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз ударих джакпота с моята кухня . Поръчахме я януари когато нямаха никаква работа по магазините, хванахме някаква промоция - 30%. Навсякъде ми даваха цени около 6500 , а ни я направиха за 4200 ( мдф с естесвен фурнир) . На майка ми кухнята е масив ( умрях от яд найната излезе още по-евтина) 3500  Shocked няма такава цена в платан и искаха 7 хил.
Извода е , че кухня  т.е обзавеждане се поръчква в най-куците месеци януари, февруари , защото има големи намаления

# 79
  • Мнения: 102
Хмм,не знаех,че има сезонни намаления и на кухни:-)))

# 80
  • Мнения: 7 640

Ми не всички харесват масив, аз лично не мога да го понасям  Sick

и аз не познавам много архитекти и дизайнери, запознати с интериор, материали и пр, които да са предпочели масива.
Доколкото са ми казвали- това е есествен жив материал- диша, поема влага, ядат го дървояди Mr. Green
А как тежи, отделно

# 81
  • Мнения: 2 768
Ами тука вносителите доста голяма надценка си слагат , затова така ти се струва.Да не говорим , че взимат така да се каже второ качество.Има толкова много фабрики за мебели в Италия , съответно с голямо разнообразие .Стига да искаш можеш да намериш хубаво, качествено и изгодно.Пък и като се договориш директно с производителите , ще прескочиш голямата надценка от бг посредниците.


Маркрит, отново спориш за неща, които не разбираш! От 10 години се занимаваме с мебели - както внос, така и производство, та позволи ми да ти кажа някои работи.

Първо, в една италианска фабрика току-така непознати хора не допускат. Клиенти пък най-малко. Казвам го, защото тази пролет мъжът ми посети едни от най-големите мебелни фабрики в Удине, но служебно, с пропуск.
Ако искаш да закупиш мебел, това може да стане единствено от търговеца-представител на съответният производител. Да, изработват се страхотни неща, но в никакъв случай не са евтини  Naughty Такова животно нЕма!
Масивът се използва доста пестеливо, защото е скъп и може да даде изкривяване. Така например, в една кухня-масив, такива са само рамките на вратите, цяла масивна врата почти не се работи.

Второ, изобщо не мисли, че БГ производителите ядем доматите с колците! Нашата фирма ходи годишно на няколко от най-големите световни мебелни изложения и си "сверяваме часовника" редовно. С две ръце мога да гарантирам, че предлаганото на нашия пазар е напълно според модните тенденции в момента.
Друг е въпросът вече, дали на теб модата ти допада.

# 82
  • Мнения: 6 039
Галски, остави я МАркрит. Тя мери от Варна и от Италия, по надалеч не вижда.

интересно защо мои клиенти основно се обзавеждат с Rolf Benz, с Minotti, Ligne Roset ,а не с МАринели и кухни, тип английска мечта.

ходила в 50 италиански къщи и научила всичко за съвременните традиции в дизайна. За дизайна професионалистите се информира качествено на изложения по цял свят всяка година по няколко пъти.
уверявам те, точно 50% об българите имат много добър вкус, просто им липсва информация. На хубавото всеки се радва.
Хайде моля ти се. Българите не са само това, което виждаш в далечния квартал, в който живееш. И слава Bогу...

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Галски, остави я МАркрит. Тя мери от Варна и от Италия, по надалеч не вижда.

интересно защо мои клиенти основно се обзавеждат с Rolf Benz, с Minotti, Ligne Roset ,а не с МАринели и кухни, тип английска мечта.

ходила в 50 италиански къщи и научила всичко за съвременните традиции в дизайна. За дизайна професионалистите се информира качествено на изложения по цял свят всяка година по няколко пъти.
уверявам те, точно 50% об българите имат много добър вкус, просто им липсва информация. На хубавото всеки се радва.
Хайде моля ти се. Българите не са само това, което виждаш в далечния квартал, в който живееш. И слава Bогу...
Май отивате вече в крайности.какъв процент са тези българи,който се обзавеждат с benz, minotti i тн.  Вчера точно това се опитах да обясня на мъжа ми,че хората трудно си позволяват хубаво и качествено обзавеждане. А вие ще споделите с какви кухни сте? Не се заяждам,просто любопитство Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 768
Моята е МДФ, с естествен фурнир Маслина от БГ производител (т.е. производство на фирмата ни).

# 85
  • Мнения: 5 462
Хайде моля ти се. Българите не са само това, което виждаш в далечния квартал, в който живееш. И слава Bогу...
Малена , Малена личи ти от повечето ти постинги че си доста високомерно момиче , ама чак толкова колкото показваш сега не съм очаквала .Честно.Ами и в "крайните" квартали както ги наричаш ти  и там хора живеят все пак .Аз къде живея , предполагам не би трябвало да ти влиза много в работата и да те занимава. Незнам кво да ти напиша и има ли изобщо смисъл да го правя .Ама хайде престани вече , знаем вече всички че си от семейство от сой и ти е противопоказно да комуникараш с простолюдието ..Тъй че не се знимавай с мен , ако обичаш.

# 86
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хайде моля ти се. Българите не са само това, което виждаш в далечния квартал, в който живееш. И слава Bогу...
Малена , Малена личи ти от повечето ти постинги че си доста високомерно момиче , ама чак толкова колкото показваш сега не съм очаквала .Честно.Ами и в "крайните" квартали както ги наричаш ти  и там хора живеят все пак .Аз къде живея , предполагам не би трябвало да ти влиза много в работата и да те занимава. Незнам кво да ти напиша и има ли изобщо смисъл да го правя .Ама хайде престани вече , знаем вече всички че си от семейство от сой и ти е противопоказно да комуникараш с простолюдието ..Тъй че не се знимавай с мен , ако обичаш.

 Я пък ти,само ти ли можеш да си на друго мнение.Всички трябва да приемаме твоето без да се обиждаме,но никой няма право да ти противоречи и "настъпва"???

# 87
# 88
  • Мнения: 3 576
Човек да не повярва, че са произведени в БГ, уникален дизайн и изпълнение!  Hug

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 23:54 от Дивиана

# 89
  • София
  • Мнения: 410
Аз ударих джакпота с моята кухня . Поръчахме я януари когато нямаха никаква работа по магазините, хванахме някаква промоция - 30%. Навсякъде ми даваха цени около 6500 , а ни я направиха за 4200 ( мдф с естесвен фурнир) . На майка ми кухнята е масив ( умрях от яд найната излезе още по-евтина) 3500  Shocked няма такава цена в платан и искаха 7 хил.
Извода е , че кухня  т.е обзавеждане се поръчква в най-куците месеци януари, февруари , защото има големи намаления
Би ли казала коя фирма ти изработи кухнята? Наистина са ти направили голяма отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт