Изумена от цена на кухня!

  • 70 431
  • 178
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Markrit, малко си говориш наизуст и си вярваш. Съдейки може би по показаното тук във форума?

Когато отидеш в магазин в БГ, предлагащ италиански или немски или френски мебели, ти предлагат последните каталози. От както сме в ЕС пък нещата са още по-улеснени, представянето на нови продукти става седмица по-късно от официалното им лансиране... абе, не сме вече "бананова република".
И процента хора, които пазаруват от въпросните магазини никак не е малък. Особено пък тук в София.

А темата се отплесна със сравнения и анализи - как видиш ли "ние" българите сме едва ли не добитък, който просто купува безбожно скъпи боклуци, незнаещ да си гони интереса. Не зная защо обобщаваш по този начин - "Ние бг". Не съм съгласна именно с това.

# 61
  • Мнения: 5 462
Ами порови се де ........Фирмата производител може да има линии с мебели ПДЧ . т.н. Но това не означава че , там това се купува кой знае колко от местните. Никой обаче , не може да ме убеди че талашитените мебели които изобилстват на бг пазара са основателно скъпи .
Казах и по рано , не може тук да ти искат почти толкова колкото навън можеш да си купиш хубави мебели от масив.

# 62
  • Мнения: 5 462
Кво се хващаш толкова за главата , говоря за масовата картинка тук в България .Не говоря за онази част от хората (които със сигурност не са толкова масово ) които си купуват последните "писъци" в дизайна и мебелите именно от чужбина, както има и такива, които купуват от антикварните магазини от Франция, Италия, Германия и пр.
И къде го видя отплесването от темата ......... Rolling Eyes

Отплеснахме се,наистина.Започнахме да обобщаваме за всички мебели,а говорим за кухни.Там масив-а не е определящ за качество.Мое мнение.
Донякъде си права , но само ако имаш предвид чамовите мебели  или тези които са зле обработени предварително.Преди да се превърнат в мебели (кухни ) ............

# 63
  • Мнения: 5 462
Markrit, малко си говориш наизуст и си вярваш. Съдейки може би по показаното тук във форума?

Когато отидеш в магазин в БГ, предлагащ италиански или немски или френски мебели, ти предлагат последните каталози. От както сме в ЕС пък нещата са още по-улеснени, представянето на нови продукти става седмица по-късно от официалното им лансиране... абе, не сме вече "бананова република".
Ами ок. продължавай да си вярваш , че последния писък на модата в мебелите "първо пристига у нас " включително и последните каталози................Блажени са вярващите... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Сега да не се обидиш . Wink Така си се изразявам , нищо лично нито към теб , нито към който и да било друг с противоположно мнение на моето.Предупреждавам защото след мое изказване малко по остро все има обидени и наранени.Все пак съм Стрелец . Wink

# 64
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Markrit не може и да чете  Joy Joy Joy Joy И вчера беше в салона на някоя италианска верига  hahaha hahaha hahaha  hahaha

От такива лафове като твойте мога само да се смея с кеф. Аз спирам да разводнявам темата! Моля да ме извините!

Ами ок. продължавай да си вярваш , че последния писък на модата в мебелите "първо пристига у нас " включително и последните каталози................Блажени са вярващите... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Сега да не се обидиш . Wink Така си се изразявам , нищо лично нито към теб , нито към който и да било друг с противоположно мнение на моето.Предупреждавам защото след мое изказване малко по остро все има обидени и наранени.Все пак съм Стрелец . Wink
... представянето на нови продукти става седмица по-късно от официалното им лансиране......

# 65
  • Мнения: 5 462
Markrit не може и да чете  Joy Joy Joy Joy И вчера беше в салона на някоя италианска верига  hahaha hahaha hahaha  hahaha

От такива лафове като твойте мога само да се смея с кеф. Аз спирам да разводнявам темата! Моля да ме извините!

Ами ок. продължавай да си вярваш , че последния писък на модата в мебелите "първо пристига у нас " включително и последните каталози................Блажени са вярващите... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Сега да не се обидиш . Wink Така си се изразявам , нищо лично нито към теб , нито към който и да било друг с противоположно мнение на моето.Предупреждавам защото след мое изказване малко по остро все има обидени и наранени.Все пак съм Стрелец . Wink
... представянето на нови продукти става седмица по-късно от официалното им лансиране......
Е баш вчера не ............. нямах време Галакси от много бачкане. hahaha hahaha hahaha
Що бе Галакси , чета си бе моме чета .Е малко разсеяно , ама чета .Имам и някой други занимания в момента .

# 66
  • Мнения: 23 017
Ами ок. продължавай да си вярваш , че последния писък на модата в мебелите "първо пристига у нас " включително и последните каталози.
[/quote]Да ,пристигат,имам наблюдения.Но в това число не влизат Айко,Лабиринт,Нов дом и тн....магазини.

# 67
  • Мнения: 5 462
Въх , чакай да се поправя че голям смях ще падне след малко .Та такаааа Галски , а не Галакси ....... ooooh! hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 5 462
Ами ок. продължавай да си вярваш , че последния писък на модата в мебелите "първо пристига у нас " включително и последните каталози.
Да ,пристигат,имам наблюдения.Но в това число не влизат Айко,Лабиринт,Нов дом и тн....магазини.
[/quote]Въх , тях пък най малко имах предвид ............... Rolling Eyes Shocked hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 69
  • Мнения: 23 017
Въх..... Joy..Ок,няма какво да си кажа повече с теб. Stop

# 70
# 71
  • Мнения: 7 640

до тук освен да мърмориш, обявяваш българските мебели и фирми за долнопробни, мебелистите за некомпетентни и да отхвърляш всяко нееднакво с твоето мнение, наистина друго не каза Sunglasses

# 72
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Милите,прецакани,разбиращи чужденци  Sad,тц-тц-тц.Как са се извозили да купуват мебели от нашата фирма и да ги хвалят и да ни канят на изложения.Тююююююю,голяма минавка.Май нещо не са в час какво се случва в техните държави и требе ние да им обясним. newsm78

# 73
  • Мнения: 78
Фантичка  би ли дала координати на твоята фирма web site ако може искам да разгледам 
Благодаря

# 74
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка  би ли дала координати на твоята фирма web site ако може искам да разгледам 
Благодаря

 Правим офис мебели само. WinkЗа кухня не мога да бъда полезна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт