Кухнята - колко ви струва?

  • 26 176
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 893
Твърде много- над 10 000 лева, а почти не я ползвам  ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 726
gadelinka ,коя фирма предлага такова комплексно обзавеждане?

# 32
  • Мнения: 4 965
Ние още не сме я започнали кухнята и то точно, защото по най-груби сметки няма как да излезе под 15-20 000. Досега само затворихме балкона и с изграждането + дограмата излезе към 2000 лв.
Оттук-насетне трябва да избием една стена /тази, която свързва кухнята с терасата пред нея - терасата е огромна, а на практика не я ползваме и задължително трябва да я включим в използваемата площ/. На мястото на тази стена ще направим подвижен бар-плот. Искаме по 2 от стените да има вградени шкафове, а другите 2 ще са облицовани с плоскости. Подът на терасата трябва да е с плочки /в кухнята в момента имаме плочки и шкафовете по БДС, с които купихме апартамента/. Около бар-плота искам да сложа бар-столчета. Уредите също ще подменим - ще задържа само фризера и хладилника, които ползваме в момента/, но ще сменя печката, пералнята, абсорбатора и фурната. Искам нова микровълнова, миялна, харесала съм си една мъничка сушилня за съдове...
Само цената на шкафовете, които харесахме е 5 500. Изобщо, не ми се мисли...
Искахме да я направим това лято, но покрай всички други ремонти, строежи и разходи, не ни се дават толкова пари накуп, а и реално като платихме ремонта на детската и дувара на вилата и в момента си броим стотинкити и сме решили до морето да не харчим нищо. След морето пък ще довършим едни дребни неща по хола... Та пак кухничката ми ще почака до пролетта. А така си мечтая вече да е готова  Cry.

# 33
  • Мнения: 4 300
КАква е тази сушилня за съдове? Нали миялната си ги суши?

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Фурна                              1250 лв
Керами4ен плот                369 лв
Мела4ка за отпадъци       210 лв
Абсорбатор                       460 лв
Съдомиялна                       629 лв
Микровълнова                   220 лв
Мивка                                  78 лв
Мебелите                        1839 лв
Батерия                              97 лв   
Ааксесоари                       400 лв   
     
Общо                               5552 лв

Не вклю4вам дребните електроуреди и хладилника, който е стар.       

# 35
  • Мнения: 4 965
КАква е тази сушилня за съдове? Нали миялната си ги суши?

 Laughing
Става въпрос за шкаф с някакво анти-мухъл покритие и поставки като на отцедницит /не знам как се казват/, където си оставяш да съхнат разни съдове, които си измила на ръка или /примерно/ чашите за вода и подобни. Т.е. няма нужда от никакъв отцедник около мивката - буташ направо в този шкаф  Mr. Green.
За миялната е ясно, ама и това си е удобна глупост. Crazy

# 36
  • Мнения: 47
Току-що  разбрах моята колко.Направо лошо ми стана, но ще издържа някак си няма как. Излезе точно 4800 лв.- 5м. МДФ врати, корпуса е ПДЧ, една вагонетка и 4 алуминеви врати. А кошчето и мивката са от тях, всички уреди са вградени единствено микровълновата не. Ужас аз очаквах около 3000-3500 но уви.  newsm61

# 37
Току-що  разбрах моята колко.Направо лошо ми стана, но ще издържа някак си няма как. Излезе точно 4800 лв.- 5м. МДФ врати, корпуса е ПДЧ, една вагонетка и 4 алуминеви врати. А кошчето и мивката са от тях, всички уреди са вградени единствено микровълновата не. Ужас аз очаквах около 3000-3500 но уви.  newsm61
За МДФ и тия метри цената е абсолютно нормална, даже бих казала леко ниска. Имй впредвид, че вагонетката и алуминиевите вратички оскъпяват адски много. Стъкло в ПДЧ рамка ще ти излезе по-евтино, но не е толкова красиво

# 38
gadelinka ,коя фирма предлага такова комплексно обзавеждане?
Сори, че се намесвам аз си правих комплексното обзавеждане от Класико и съм много доволна Grinning

# 39
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
gadelinka ,коя фирма предлага такова комплексно обзавеждане?

гр.Добрич  ООД"Макропод"; имат сайт

# 40
  • Мнения: 511
самите шкафове дървени по поръчка 1200лв.отделно плотове и уреди към 1000лв.ама и дребните работи надуват цените като лампи декорация и други разни...... абе ужас.

# 41
  • Мнения: 264
На мен ми искат 4000лв.само за шкафовете.
Кухнята искам да е нещо такова:

# 42
  • Мнения: 511
страхотна е и парите са и добри.

# 43
  • Мнения: 264
страхотна е и парите са и добри.

Мислиш ли?
Благодарско Grinning
Това ми е идеята, ако стане ще съм много доволна newsm44

# 44
  • Мнения: 7 430
....момичета, каквито пари споменавате, направо ми падна шапката Tired
Егати  ooooh! ...на мен тепърва ми предстои да обзавеждаме и изпаднах в транс Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт