Мебели в цвят венге на Канор-въпрос за качество и прах

  • 17 251
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 82
ние онзи ден си купихме един холен модул за телевизор и списания, два рафта за книги и холна маса от Канор. Всичко е в цвят венге, но не от това, което оставя пръсти. Девойката в магазина ни каза да не го чистим с Пронто. Трябвало много да се внимава. Но са много красиви. За качество още е рано да говорим:)
Съветвам тези, които си търсят модули и маси от Канор да проверят в другия им магазин на ул.Страцин, с/у завод Витоша на бул.Черни връх, тъй като е по-неизвестен и е доста добре зареден и имат голяма складова наличност. Момичето е много любезно! В другия им магазин с/у Плиска не са много любезни и половината неща от каталога им ги нямат налични. Чакали доставки чак средата на септември на моделите, които си харесахме. В другия магазин ги имаха налични и ще ни ги докарат в понеделник.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 728
Благодаря lanvinka!Определено в магазина до хотел Плиска не са любезни и са начумерени...Аз бях готова да се откажа от мебелите им,че едната ми мляскаше и дъвка в лицето,но на мъжът ми явно доста са му харесали и ми каза да не се излагам заради някаква си продавачка...
На мен пък на Плиска ми казаха,че очакват внос около 20.07,понеже единия от харесаните от нас модули го нямат,защо ли е това разминаване на информация?
А да те попитам в магазина в Лозенец само мебели във венге ли има или и такива в избелен дъб и череша /нали предлагат и тези два цвята/?
И другия ми въпрос е какво е това венге,което не оставя пръсти?Модулите,които ние харесахме с удоволствие поемат отпечатъците от пръстите ни.

# 47
  • Мнения: 326
Ali&Meli, в магазина на Канор с/у завод Витоша, ходихме преди 2 седмици. Имаше мостри и от избелен дъб. Не помня за череша. Момчето беше много любезно, обясни ни всичко, показа каталози, цени и т.н. Непременно провери и там щом си се спряла на Канор. Аз много им харесах масите, но за холните модули искам нещо друго. Ето това:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152889

Само че още не съм намерила кой да го направи на разумна цена. За това ми искат около 3000 лв. - по поръчка.

# 48
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Какво производство са тези мебели Канор?

# 49
  • Мнения: 1 341
Какво производство са тези мебели Канор?
Италиански.
А този магазин на Страцин е на Класико (по-горе дадох интернет адреса им)
Попитай в магазина също правят индивидуални поръчки. Правят проект и т.н.

# 50
  • Мнения: 655
Pipinka,страхотен хол,поздравления.
Тъй като видях,че сте обсъждали мебели BRW,искам да попитам дали някой не се е обзавел с модулна с-ма Largo на същата фирма. Избрала съм си тази с-ма и ще ми е интересно да чуя мнения,пък и евентуално да видя вие какви модули сте съчетали.

# 51
  • Мнения: 1 216
Не съм забелязала прахта по Венгето да личи повече. Зависи колко  често бършеш прах. Факт е обаче, че на по-тъмните мебели трябва да се почистват по-често.

# 52
  • София
  • Мнения: 11 728
Така-м-м,да се отчета.Отидохме днес в магазините на Класико и на П.Славейков и на Страцин. В този на Страцин определено има повече неща в наличност и момчето и момичето бяха много любезни,макар да повлякохме крак и след нас да се изви опашка в магазина.
Хубави са,харесват ни,стоят стилно и най-вероятно другата седмица ще си купим,дано само дотогава да има още наличности.
Благодаря на всички за инфото и не отказвам още отзиви!

А защо да не се чистят с Пронто?

# 53
  • Мнения: 4 668
А защо да не се чистят с Пронто?
Хммм.... И аз се чудя  Thinking Факт е обаче , че на моите нищо не им е станало , вече 2 години .

Ето и един гардероб от КАНОР -



и една маса в хола -


и масата за хранене , столовете също са оттам -



Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 16:31 от Pipinka

# 54
  • Мнения: 1 341
столовете са супер удобни. Аз веднага ги познах. Нашите ще са венге  и оранжеви

# 55
  • София
  • Мнения: 11 728
столовете са супер удобни. Аз веднага ги познах. Нашите ще са венге  и оранжеви
А-у-у има ли такива,че аз съм полудяла по оранжавото и мисля и меката мебел да бъде венге с оранжаво.А от къде ги поръчвате?
В Класико вчера имаше такива екрю и венге.

# 56
  • Мнения: 1 341
столовете са супер удобни. Аз веднага ги познах. Нашите ще са венге  и оранжеви
А-у-у има ли такива,че аз съм полудяла по оранжавото и мисля и меката мебел да бъде венге с оранжаво.А от къде ги поръчвате?
В Класико вчера имаше такива екрю и венге.
Има цяла палитра, от която да си избереш цвят. Не е много голяма, но е достатъчна. Естествена кожа са, мекички и имат една почти невидима, но страшно удобна извивка за кръста. Но имам предвид, че 3 стола ще са венге и 3 оранжеви. 
И нашата мека мебел щеше да е така, но понеже мъжа ми не понася изкуствена кожа се отказахме. С естествена излизаше безумно скъпо. Та за това целия ще е оранжев

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 08:59 от Evjeni

# 57
  • София
  • Мнения: 11 728
Хайде да се похваля.След като старателно събирах мнения,питах,разпитвах,на края се престраших и купихме мебели на Канор от Класико.Целия хол е обзаведен вече,само трапезарни столове остават.И в тази връзка да попитам столовете на Канор от ест.кожа запарват ли?Мъжът ми пък не ги харесва заради металните крака,приличали му на офис столове.А другите столове,които предлагат са с изк.кожа,която според мен ще запарва.

# 58
  • Мнения: 1 893
А къде са снимките  Wink
Колкото до кожените столове-всички запарват. В офиса столът ми е естествена кожа и ако не ме е страх, че ще обидя шефа, който даде маса пари за него, веднага щях да го изхвърля.

# 59
  • София
  • Мнения: 11 728
А къде са снимките  Wink
Колкото до кожените столове-всички запарват. В офиса столът ми е естествена кожа и ако не ме е страх, че ще обидя шефа, който даде маса пари за него, веднага щях да го изхвърля.
Снимки по нататък,че целия хол е на вили на могили струпани мебели,мека мебел и т.н.Като наредя ще снимам.
А за столовете и мъжът ми май недоволстваше от офис столовете.
Препоръайте ми от къде да намеря столове с малко по-модерен дизайн за да се вържат с мебелировката?

Общи условия

Активация на акаунт