Бяла или цветна санитария?

  • 8 454
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 724
Очаквам още мнения!

# 31
  • Мнения: 2 401
Аз пък не бих сложила цветна. Бялото си е бяло. У нас  плочките са цветни, в ярки цветове всичко останало - санитария, шкафчета, хавлии, тоалетна хартия  Laughing е бяло. Е прекрасно е просто.  Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък не бих сложила цветна. Бялото си е бяло. У нас  плочките са цветни, в ярки цветове всичко останало - санитария, шкафчета, хавлии, тоалетна хартия  Laughing е бяло. Е прекрасно е просто.  Simple Smile
И у нас е същото, с изключение на тоалетната хартия - тя ми е на цветчета hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 11 724
Е да,но при мен едната баня е в бяло млечно зелено-синьо,а другата в бяло и млечно бецаво т.е. не са силни контрастни цветове,но пък много си ги харесвам.

# 34
  • Мнения: 172
Аз пък не бих сложила цветна. Бялото си е бяло. У нас  плочките са цветни, в ярки цветове всичко останало - санитария, шкафчета, хавлии, тоалетна хартия  Laughing е бяло. Е прекрасно е просто.  Simple Smile

Мислих си ,че само аз съм откачена да си купувам тоалетната хартия в тон с банята. У нас пода е син, стените бели - тоалетната хартия е бяла на сини облачета Crazy
А иначе по въпроса за санитарията, мислихме да е в сиьо но се отказахме и сложихме в бяло. Харасвам си банята така и си я чистя бързо и лесно.

# 35
  • Мнения: 2 401
Аз пък не бих сложила цветна. Бялото си е бяло. У нас  плочките са цветни, в ярки цветове всичко останало - санитария, шкафчета, хавлии, тоалетна хартия  Laughing е бяло. Е прекрасно е просто.  Simple Smile

Мислих си ,че само аз съм откачена да си купувам тоалетната хартия в тон с банята. У нас пода е син, стените бели - тоалетната хартия е бяла на сини облачета Crazy
А иначе по въпроса за санитарията, мислихме да е в сиьо но се отказахме и сложихме в бяло. Харасвам си банята така и си я чистя бързо и лесно.

 smile3521  На мен и сапуните са ми в тон  smile3534

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Мислих си ,че само аз съм откачена да си купувам тоалетната хартия в тон с банята. У нас пода е син, стените бели - тоалетната хартия е бяла на сини облачета Crazy

Неее, не си само ти. И аз съм в клуба bowuu Най-често купувам зелена тоалетна хартия hahaha Като няма такава на магазина, много ме е яд.

# 37
  • Мнения: 6 167
Ами... не зная, зависи може би.
При по-варовита вода се вижда всяка капка на по-тъмен фон. Както е при нас.
Нашите бани са изцяло бели. Досадно е, но пък разнообразявам атмосферата с различни кърпи, постелки, свещи и тн.
Имам си някакви серии такива мои си, които сменям според настроението. Така банята е относително различна често.
Банята изисква поддръжка независимо какъв цвят е.

# 38
  • Мнения: 1 152
Мислих си ,че само аз съм откачена да си купувам тоалетната хартия в тон с банята. У нас пода е син, стените бели - тоалетната хартия е бяла на сини облачета Crazy

Неее, не си само ти. И аз съм в клуба bowuu Най-често купувам зелена тоалетна хартия hahaha Като няма такава на магазина, много ме е яд.
Хааа, как така?! Не сте сами. ooooh! И ние с майка ми търсим пълно съответствие на цветовете на стени и кърпи с тези на тоалетната хартия.

# 39
  • Мнения: 6 039
бяла, рискувала съм с цветна и резултатът не ми е допадал
преходно е и определено не ми харесва, нито бледо, нито пастелно, нито тъмно, нито ярко

мое мнение

# 40
  • Мнения: 1 426
Аз си мислех, че цветно е по-добре. Ама съседите си сложиха в мого хубав светлосин цвят - хубаво е наистина, ама моите белите стоят по-добре!

# 41
  • София
  • Мнения: 4 397
Най-доволна съм от прасковеното и от розовото (много светли цветове са) - най-лесно се поддържат.

Мечтая за така баня с цвят прасковено  Heart Eyes дано скоро ме огрее  Praynig

# 42
  • Мнения: 13 191
И аз съм за бялата. Много лесно се поддържа и  банята изглежда някак много чиста и по-светла.

# 43
  • Мнения: 1 299
Аз съм за цветната, нищо че капките от пастата за зъби много и личат, но пък си я мия редовно и съм доволна. Само с бяло не мога да си представя...поне екрю да е, знам ли...

# 44
  • Мнения: 1 174
Още един глас за бялото - универсален и класически за мен цвят, особено подхождащ за такова помещение, каквото е банята.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт