ПЛЕВЕНСКА, ама много гореща

  • 8 994
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 161
Здравейте! dance
Ама колко сте бързи #Crazy....кога изписахте три странички от новата тема,аз само чета и докато се включа и айдеее Laughing.
Ние имахме малко разправии, купихме си климатик, но ще го монтират края на юли....продажбите са се вдигнали с 300%....ама чак след един месец smile3516....а до тогава какво ще правим,не знам smile3515.Дано дойдат по-рано!!!
Нашата палавница е успяла някак си да си бръкне в оченцето и се одраскала,започна да сълзи, но нещо подобно на гной Sad.От вчера е на капки и сякаш вече минава Praynig. Иначе да я похваля, прави опити да се смее с глас, все още не й се отдава много,но ще тренираме thumbsup
Mirama, честито за момиченцето!  bouquet А името....ми то само ще си дойде!
 thumbsup

# 46
  • Мнения: 15
Здравейте! Предлагам всяка мама да сподели какво столче за кола ще си купи, а тези, които имат вече да споделят плюсовете и мунусите не техните. Така тези, на които предстои да си купим - ще изберем най-доброто. Ние пътуваме един път в месеца, а дори и по-рядко, така, че мисля да купя нещо по-евтино.За сега се спрях на два модела на "Чиполино" - Рафаело или Феличе. Те са до 36 кг, около 100 лева, и се надявам да ги ползвам докато ми е необходимо столче за пътуване. Фен съм на марката "Чико" и почти всички аксесоари са ми на тази фирма, на като гледах една класация на столчета за автомобили по тест установих, че на Чико столчетата не са издържали теста за безопасност. С най-много плюсове са модели на Макси-кози и пег-перего. Също и други фирми, които може би има само в София.Ако искате мога да пусна линк, но едва ли има значение, след като най-подходящото столче за кола с най-много плюсове е 140 евро. Може би го има в София, но не ми се дават толкова пари за него.
Е, аз бях първа с проучванията си.
Очаквам инфо от вас.
На какво сте се спряли или какво имате.

# 47
  • Мнения: 161
За столчетата: на нас ни трябва временно, защото вече са ни купили от Германия и ще ни го донесат края на лятото, затова реших да вземем нещо по-евтино,втора ръка.Зная, че не е толкова сигурно, но и докато ни донесат новото, ще ограничим пътуванията. Взехме Бертони, за 40лв от 6nolka. Просто за момента не можехме да си позволим нещо по-скъпо. Относно класациите, аз се доверявам на Stiftung Warentest, ето и тяхната класация за тази година: класация на столчета за кола

# 48
  • Мнения: 1 951
Ето това е на Димитър столчето    http://www.iwh.fr/catalog/product_info.php?cPath=21&products_id=37
Доволна съм. Купих го за 100лв. от он-лайн магазин. Сега гледах и го няма вече.Народа масово започна да купува  Grinning


# 49
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ние сме решили да купим седалка. Както сме с бус, сега взехме едно столче на заем, ми то направо ужас. Той стърчи ,седи като в трон.Изобщо не е удобно. Поти се целия. Обаче седалките са свършили навсякъде. И в нета няма. Sad

# 50
  • Мнения: 1 951
Ние сме решили да купим седалка. Както сме с бус, сега взехме едно столче на заем, ми то направо ужас. Той стърчи ,седи като в трон.Изобщо не е удобно. Поти се целия. Обаче седалките са свършили навсякъде. И в нета няма. Sad

plamsi, виж тези седалки

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0e2f482d083484889

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0e2f482d083484889

На мен много ми харесаха, особено тази на Chicco. И като, че ли ги имат в наличност. Този магазин е в Ловеч и доставката е много бърза.

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ние сме решили да купим седалка. Както сме с бус, сега взехме едно столче на заем, ми то направо ужас. Той стърчи ,седи като в трон.Изобщо не е удобно. Поти се целия. Обаче седалките са свършили навсякъде. И в нета няма. Sad

plamsi, виж тези седалки

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0e2f482d083484889

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0e2f482d083484889

На мен много ми харесаха, особено тази на Chicco. И като, че ли ги имат в наличност. Този магазин е в Ловеч и доставката е много бърза.
Да бях видяла по-рано постинга ти. Аз поръчах от магазин Туити, от 2 до 5 дни е доставката. Ще видим какво ще стане. Ама не е на Чико,че нямаше ами от онези по-смотаните Sad. Дано да я бива горе-долу. Praynig
Пък на всичкото отгоре съм заплес и половина и май съм я поръчала два пъти и писах едно писмо до отдел обслужване на клиенти. Беее, луда работа.

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 858
Моето столче е Chicco Key 1 и е на 3-то място в своята група. Много съм доволна от него. Скъпичък е, но решихме да й го вземем, след като ползвахме чужда количка. Столче ще го ползва поне още 2 години. Стори ми се доста удобно, меко. На Бертони ми бяха твърди. Сега може би са ги направили по меки и конфортни.

BG tatkovci - наистина ли има такъв форум Grinning

# 53
# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 858
Момичета оказвайте помощ!

Вики от няколко дена се изхождаше полурядко. Но днес, вече за четвърти път, акито й се разреди съвсем. Не иска да яде почти нищо, днес яде много малко. Няма температура, повръщане. Какво да правя? Четох, че не трябва да й се дава мляко (кисело или прясно), а аз разчитах да й натроша няколко бисквити и в кисело мляко да й дам преди да легне за да не бъде на гладен стомах.

# 55
  • Мнения: 15
Пробвай с едно прахче Ентерол. На нас много ни помагат, но ако и утре продължи, по-добре потърси педиатъра за съвет. Не зная как реагира Вики на тези прахчета, но на Теди Ентеролът му помага повече отколкото Смекта.Действа след няколко часа.

# 56
  • Мнения: 5 278
не може ли да хапне сухарче или не иска? Знам,че това се дава при рядко аки. Е,моите деца са малки де,да кажа някой с повече опит.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 866
Ха добре заварили! LaughingПристигнахме си от дълги пътешествия.Благодаря на всички за поздравите по случай празниците ни-моя и на Буби рожденни дни.Очаквайте снимки скоро.
Ние днес се връщаме от Търново-ходихме там за уикенда.Беше приятно,ходихме и до Царевец,но нещо много ми е "нанагорен"тоя град-все нагоре се върви,без крака останах.И от там чакайте снимки Laughing.
За столчетата-и двете ми деца се возят в столчета от съвсем малки бебета.Столчето на Буби сега се ползва от Мими-вече навърши шест години тоя стол,но съм много доволна.Беше на някаква фирма Дидис.А за Буби сега взехме от тези седалки,които обсъждахте по-нагоре.Ние си я взехме от София,евтина-25лв,на САМ,и въпреки моите предубеждения се оказа страхотна,щом Буби пропътува на нея 1200км когато ходихме до гръцко.Ние пътуваме доста и честно казано не съм си позволявала досега децата ми да не са в столчета или без колани.
Да знаете-много ми липсвахте. HugМного ни беше хубаво иначе във Враца-рожденния ден на Буби мина чудесно,то си личи и на снимките.
Сега ви казвам лека нощ!

# 58
  • Мнения: 710
Момичета оказвайте помощ!

Вики от няколко дена се изхождаше полурядко. Но днес, вече за четвърти път, акито й се разреди съвсем. Не иска да яде почти нищо, днес яде много малко. Няма температура, повръщане. Какво да правя? Четох, че не трябва да й се дава мляко (кисело или прясно), а аз разчитах да й натроша няколко бисквити и в кисело мляко да й дам преди да легне за да не бъде на гладен стомах.

оризова вода  Peace

# 59
  • Мнения: 161
Здравейте!
Валенцето,чакаме снимки!!!
Чакаме и Атракция да разкаже как е минал уикенда, и снимки чакаме....абе въобще много си чакаме!
Ето, вижте пък аз на какво уча невинната си дъщеричка: http://sisunder.multiply.com/photos/photo/13/23, аз като не ги усвоих тея пороци.... Laughing
Хубав ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт