ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 192
  • 520
  •   1
Отговори
# 300
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз мога да споделя,че на Северния миналата година бяхме 30.06-3.07 и нямаше хора,беше супер спокойно,чист плажа,водата бистра и цените нормални,имаше разнообразие от неща за хапване и тоалентие също бяха чисти Mr. Green Това в частта при Пламена палас

 Това с тоалетните ми е любимата част. Mr. Green
 

# 301
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
именно защото щерката ,ако не ака в някое заведение Sick все едно не го е посетила,затова обръщам внимание винаги на тази част.Пишкането е по-няколко пъти Mr. Green

# 302
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
именно защото щерката ,ако не ака в някое заведение Sick все едно не го е посетила,затова обръщам внимание винаги на тази част.Пишкането е по-няколко пъти Mr. Green

 Стискам до дупка,ама децата горките няма как и ги водя в онези смръдливи дупки.  Sick

# 303
  • Мнения: 413
Прибрахме се...  Cry Така бързо мина почивката, че не ни се тръгваше...За хотелите "България" и "Елена" - както ви казах, ние бяхме в "България", защото там стаите са по-просторни и имаше свободен апартамент. Всичко е така, както е снимано на сайта им. На мен ми беше много удобно тава, че имаше кухненски бокс, макар да беше без пералня и печка. Имаше е доста голяма тераса. И всичко това за 40 лв. Единственото, което не ми хареса (но което не е болка за умиране, в никакъв случай) беше това, че мокета е захабен. Но то няма как и да бъде друго, след като се ходи с обувки. Иначе използвахме ресторанта на хотел "Елена" (намират се точно един срещу друг, дели ги само улицата). Мога да кажа, че готвят СТРАХОТНО. Нямахме никакъв проблем с яденето, даже и малкия хапваше супа от там. Така че мога да кажа, че изкарахме супер. Много е близо до северния плаж, макар че ние ходехме предимно на Перла. Който го интересува друго, да пита...
Ние в петъка заминаваме за Елената Laughing Супер е, че в ресторанта готвят добре - и ние на него ще разчитаме за обяда! За Перлата - спокойно може да се отиде с влакчето - от онези отворените от едно време Wink, само трябва да се разбере от къде минава! За северния не съм съгласна - миналата година бяхме от 11 юли там и нито е било претъпкано, нито мръсно...дори винаги си сядахме точно пред бара с шатрите и си слушахме музика Grinning
А как точно да намерим Елената - от центъра например???
Ще гледаш за почивна станция ТИШИНА, тя се намира зад училището, луна парка, ако говорим че сте в центъра. Точно зад ТИШИНА е хотелчето, има няма 7/8 мин вървене от станцията. Или пък ако слезнете на автогарата която е доста далеч от ценъра, намираш улицата която води до Перла, главната улица за Перла и от лявата страна се пада Б/я  и там някъде е Елена, и пеш е около 20/25 мин пеш. ТИШИНА е много висока станция, и на върха и пише ТИШИНА, нея като е мерниш и си готова Wink

# 304
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 
chocha,eй това е тоалетната на плажа от Новогодишното ни море. Mr. Green Мисля,че ако ги направят такива и тук няма да имаме проблеми. Crazy


# 305
  • Мнения: 7 947
Фантичка, ти и кенефите ли снимаш Joy
kristian-PL -мноооого мерси Hug

# 306
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, ти и кенефите ли снимаш Joy
kristian-PL -мноооого мерси Hug

 Ми останах впечатлена да му се невиди.
 В кенефа сменяха цветята по няколко пъти на ден,вътре миришеше на кокос и банан и лъщеше от чистота.
 Никога няма да кажеш,че е кенеф. ooooh!
 Като влезеш и си свикнал с нашата морска действителност започваш да се чудиш дали не си объркал вратата. ooooh!

# 307
  • Мнения: 105
Най-лесно ще стигнете до "Елена" ако след светофара на влизане в Приморско хванете първата пряка в ляво (за Перла, след Аква парка) и карате само направо посока морето. При хотел Queen Nelly влизате в пряката на дясно. "Елена" и "България" се виждат. Това се пада седмата пряка, ако не се лъжа като се брой от улицата със светофара.
За ресторанта...няма да сгрешите ако се храните там, готвят много добре както казах по-нагоре.

# 308
  • Мнения: 2 908
Благодаря за информацията,ценна е! Hug
За плажа ще видим на място къде ще ходим,май почнах да съжалявам,че отиваме август месец,но няма как по друго време за момента.

# 309
  • Мнения: 7 947
Фантичка, ти и кенефите ли снимаш Joy
kristian-PL -мноооого мерси Hug

 Ми останах впечатлена да му се невиди.
 В кенефа сменяха цветята по няколко пъти на ден,вътре миришеше на кокос и банан и лъщеше от чистота.
 Никога няма да кажеш,че е кенеф. ooooh!
 Като влезеш и си свикнал с нашата морска действителност започваш да се чудиш дали не си объркал вратата. ooooh!
Уф, това с тоалетните по морето си е самата истина, за съжаление...гледаш лукс заведение и изведнъж - в тоалетната - няма чиния, а от тези за клякане ShockedУжас! Иначе не е зле да сменят цветята по няколко пъти и да ухае...на хубаво Mr. Green

# 310
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Мдаа, а къде мислите че отива всичко от тоалетната - в "чистата" и "бистра" вода, както беше писал някой по-нагоре. За какво са тия петзвездни хотели, като канализацията отива в морето, а инфраструктурата ...отсъства.

# 311
  • Мнения: 1 190
Мдаа, а къде мислите че отива всичко от тоалетната - в "чистата" и "бистра" вода, както беше писал някой по-нагоре. За какво са тия петзвездни хотели, като канализацията отива в морето, а инфраструктурата ...отсъства.

За жалост е така, оказва се, че в България най-голямата сеизмична яма е морето ни Sick

# 312
  • Мнения: 7 947
Е това не значи, че не трябва да го посещаваме и да къпем, нали Wink

# 313
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Е това не значи, че не трябва да го посещаваме и да къпем, нали Wink

Принципно значи, че трябва да се избягват градските плажове, както са тук във Варна, както и пренаселените плажове, тогава неизменно следват стомашночревни инфекции - дрисък, повръщане и т.н.

Миналата година дъщеричката ни се скапа от такива инфекции, но това не ни е отказало пак да я водим на плаж, само че на по осамотени такива ще си топкаме дупенцето.

А нашето Приморско за сега се отлага  Cry

# 314
  • Мнения: 4 358
marulka_s - защо така Sad, ама ще видите морето нали.
А тоалетните дето ги показа Фантичка#Crazyдуми нямам.
Дали ще се доживее и тука да се види такова нещо Sick

Общи условия

Активация на акаунт