ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 214
  • 520
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 854
Момичета, търся телефона на хотел Приморско в гр. Приморско. Намира се зад станцията на НЕК близо до Южния плаж. Не са го обявили на справки, няма го в нет-а. Може ли някой да ми помогне?
Може би да се обадиш до Общината в града и оттам да го знаят.

# 271
  • Мнения: 7 947
Контакт: агенция, която го отдава: 
 (0)550 / 32308

# 272
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Сърцето ми е в Приморско, там ми минаха най-хубавите лета, работех като екскурзовод 7 години, просто чудесно. Всяка година го посещавам поне два пъти, предимно извън сезона, много се е променило, за мен обаче много е загубило от чара си, но това е лично мнение повлияно от носталгичните ми спомени.
Горещо препоръчвам хотелски комплекс Левтери - сладкарницата и ресторанта. Приятни спомени имам от ресторант Ламбрино, хубаво заведение беше и Амелия. Спомням си имаше едно чудесно кръчме Ден и нощ на главната - 3-ти март, което май вече не функционира, беше страхотно. Харесвам и Ялп - на ул. Ропотамо, малко ресторантче, с много атмосфера и мнооооого спомени.

Приятна почивка на всички!

# 273
  • Мнения: 4 358
Оранжево небето - много добре ми идваш с тази информация.
И ние май ще почиваме там.
Ще си запиша всички препоръчани места за хапване.Миналата година така направих за Созопол и не сбърках - блатодаря ви мами  bouquet
marulka_s   - записвам си препоръчаните ресторанчета.Ти си спец - съмишленичко от Готварския Wink Hug

# 274
  • Мнения: 7 947
За рибния на брега в началото на южния, някой беше споменал по-горе - ужасно мизерен е и много мирише...лично мнение!
Иначе има една кръчма с пещ и барбекю - намира се по средата на пазарната улица, откъм южния, само отворен летен ресторант е, пада се някак зад павилиончетата и магазинчетата...оф как обясних и аз Embarassed - препоръчвам го  Peace! Кръчмата веднага след Приморско по посока ММЦ - добра кухня също! За Лефтерито - ами нищо особено не е, поне за мен, защото не съм особен любител на рибоците...Въобще заведения да търсиш в Приморско... Wink

# 275
  • Мнения: 2 908
viliko,беше ли вече в хотела?Добър ли е?sidni,чакам новини...

# 276
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Viliko ЛеВтери, далеч не е рибен ресторант, има много различни неща и интересна кухня.  Peace, с конкретни имена на кръчметата ще е по-лесничко да ориентираш търсещите, по описание е трудничко. Рибен ресторант беше този на пристанището, поне по мое време, а Стела Мари, за която се споменава в началото на темата, аз лично не я харесвам, лоши спомени от готвача и кухнята им, хигиената също  Sick, може и да се е променило, но моят лош и горчив спомен остава.

Едно е ясно, мнението винаги може да е субективно.

# 277
  • Мнения: 7 947
С "В" или с "Ф" все тая, чакахме половин час да дойде сервитьор, които препоръча риба, която беше мека, сурова, гадна Sick Затова не го препоръчвам! А за имена - ами не ги помня, то аз само последния месец съм била на сума ти места, чийто имена не помня, та какво да говорим за миналата година Wink

# 278
  • Мнения: 7 947
viliko,беше ли вече в хотела?Добър ли е?sidni,чакам новини...
Ох, остава само седмица - точно другия петък тръгваме и ще пиша Peace

# 279
  • Мнения: 413
Всичко с ресторанчетата в П/ско е много относително. Почти всяка година готвачва, помощник готвача са различни от предната година, рядко един готвач се задържа по 2/3 сезона. Разбира се има и изключения.....
Та ако предното лято кухнята на един рестор. е била супер, то в никакъв случай не означава че и това лято ще е така.
Хората, кото се борят клиентите им да се връщат при тях , са МЕСТНИТЕ рестор., тези които са си винаги там, не като някой други  зглобяват един рестор. за сезона, и хич не му пука дали ще ти хареса или не, важното е че ще си платиш. Пък за догодина..... я пак да зглоби рестор. я не.
Ресторантите които аз препоръчвам са> ЛИЛИЯ на Здравко от ББ, ЛЕВТЕРИ, КУКЕРИ,ЯЛП, АМЕЛИЯ, Китайския до банката, и има един на главната много голям, има и жива музика, но сега му забравих името, нещо от типа на механа е, ЛАМБРИНО. Тези ресторанчета които имат над тях  хотел не е рисковано, пак не е гаранция, но...... в сравнение с някой други....
Но както казах персонала всяко лято е различен,така че ......едно на ум.

# 280
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Абсолютно е така - на Левтери, Ялп, Амелия готвачите са си от години наред едни и същи. Тази година Ялп ще сменят готвачката, тя отива в Китен - синът й си е отворил там ресторант, дано Ялп да попаднат на добър готвач fingerscrossed. Ламбриното го бях забравила, беше чудничко ресторантче. И много съжалявам за Ден и нощ, беше разкошно. Лилията никога не съм я посещавала в сезона, винаги е било зимата или извън сезона, но съм доволна и от новата Лилия и от старата.
Както вървят нещата от 12-ти юли ще сме на Приморско за 10-12 дена и с удоволствие ще посетя споменатите заведеня, ах спомени, спомени.

# 281
  • Мнения: 413
За ДЕН и НОЩ и мен ме е яд, там правеха най вкусното готвено в цяло П/ско, сега са направили някаква сладкарничка там, ама Rolling Eyes ......
Забравих да кажа и рестор. Монтерей е добър.
И на северния плаж , преди стълбите  има една пицария, която също е ок.
Няма ли да пишим, кои са ГАДНИТЕ капанчета, рестор., кръчмички....., и къде да си отавряме очите на 4......
Айде някой да даде тон....

# 282
  • Linz
  • Мнения: 11 619
marulka_s, ще се засечем- ние сме от 10-ти.
В Приморско няма заведение, от което да съм очарована (а май сме посетили всички по-големи). Има няколко, от които съм недоволна, но имена не помня. Едното е една механа по пътя за северния плаж, точно зад хотел Тишина. До Сръбската скара също имаше едно, което беше много зле, но май вече го няма (предполагам, че са фалирали). А в Гергана келнерите толкова бавно ни обслужиха, че преди да донесат храната ни се беше отяло. В Лилия също са много мудни... Тази година ще сме ол инклузив Grinning

# 283
  • Мнения: 2 013
Не успях да прочета цялата тема, за което предварително се извинявам.
Някой да има впечатления от бунгала "Ропотамо"? Те са част от "Албена", някъде около "Магнолиите"?

# 284
  • Мнения: 105
Прибрахме се...  Cry Така бързо мина почивката, че не ни се тръгваше...За хотелите "България" и "Елена" - както ви казах, ние бяхме в "България", защото там стаите са по-просторни и имаше свободен апартамент. Всичко е така, както е снимано на сайта им. На мен ми беше много удобно тава, че имаше кухненски бокс, макар да беше без пералня и печка. Имаше е доста голяма тераса. И всичко това за 40 лв. Единственото, което не ми хареса (но което не е болка за умиране, в никакъв случай) беше това, че мокета е захабен. Но то няма как и да бъде друго, след като се ходи с обувки. Иначе използвахме ресторанта на хотел "Елена" (намират се точно един срещу друг, дели ги само улицата). Мога да кажа, че готвят СТРАХОТНО. Нямахме никакъв проблем с яденето, даже и малкия хапваше супа от там. Така че мога да кажа, че изкарахме супер. Много е близо до северния плаж, макар че ние ходехме предимно на Перла. Който го интересува друго, да пита...

Общи условия

Активация на акаунт