"бабешки" лекове за синузит

  • 16 550
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 096
Ще се радвам да споделите какви хомеопатични средства ви помогнаха и при кой хомеопат се лекувахте.. Хроничен синузит може ли да се излекува с хомеопатия? Моят лек са инхалации със лайка мед и сода.. 2 седмици всяка вечер.. Морската сол спича носната лигавица и не помага трайно освен при главоболие вследствие на синузит... Във Варна въздуха ми понася добре но на планина винаги ми кървясва носа..

# 16
  • Мнения: 1 817
Записвам се да следя темата като потърпевша...

# 17
  • Мнения: 410
имам синузит и реших да започна с бабешките лекове: инхалации с лайка и сода + капки в носа от разтворена морска сол. започнах снощи, но още не отделям гной, не съм наясно, с какъв интензитет се слагат капките, за да е ефикасно и кога може да се очаква резултат?
налагането с м.сол/хрян-брашно-оцет на челото спомага ли за отделяне на гнойта или само като болкоуспокояващо?

някой знае ли ефикасни капки за синузит от аптеката?
благодаря!

# 18
  • Мнения: 4 150
Цитат
налагането с м.сол/хрян-брашно-оцет на челото спомага ли за отделяне на гнойта или само като болкоуспокояващо?
Да,и лекува иzцяло синуzита.
Секретите не са ГНОЙ Laughing

# 19
  • Мнения: 410
ами при мен в самото начало на хремата имам малко секрети, които приличат точно на гной, после хремата спира и остава запушен нос и трудно дишане. усещам, че главата ми се "задънва".
изцяло излекуване на синузита - какво означава и колко често да правя тези процедури с топла м.сол или хрян на челото, за да се изчистя. 

# 20
  • Мнения: 4 150
Не ´сьм ли го описал по наzад?
Около 3 дни е процедурата...с хрян.

Общи условия

Активация на акаунт