комаротрепач

  • 5 390
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Купих днес машинка за контакта, че аман от тази напаст #Cussing out... детето ми е цялото изпохапано #Cussing out... , дори и на очето, цялото й око отече... ужас е.

Така... този продавач нямаше течност и ми даде таблетки. 10 броя - 1 лв. Но не са Райд. Някаква марка KILLTOX (турски). Сложих една таблетка в контакта в 21 ч., вече е бледа и няма синьо по нея, както пише в упътването. Там пише, че като стане бяла таблетката, нямало вече по нея от отровата и съответно - ефект. Смело отворихме вратата и се надявам, да няма от гадовете в хола ни. Преди малко видях, че прелетя като куршум един комар #Cussing out. Изхвърлих старата таблетка и сложих нова (всъщност пише, че трайността й била от 8 до 10 чАса). САмо че мирише много бе... ужас. Направо ме удря в носа тази миризма. То е като парфюм, ама бая наситен и ми става гадно да ми мирише на такова. При вас така ли е?
Кажете, ще има ли ефект или не? Ако някой комар е влязал ще умре ли?

# 16
  • Мнения: 46 526
... САмо че мирише много бе... ужас. Направо ме удря в носа тази миризма. То е като парфюм, ама бая наситен и ми става гадно да ми мирише на такова. При вас така ли е? ...

Е, аз днес нали ти казах да не купуваш таблети, защото смърдят  ooooh! течността не мирише на нищо ...

# 17
  • Мнения: 5 468
Така... този продавач нямаше течност и ми даде таблетки. 

# 18
  • София
  • Мнения: 581
Определено ще купя течност след като не мирише. Таблетките на гадно ли миришат или се понася ? Един пълнител на течноста колко издържа и самото устройство като ароматизаторите ли е на степени?

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ние с Райд - изпарител с течност. Не мирише, определено има ефект.
Но да си призная - таблетки даже не съм пробвала.

# 20
  • Мнения: 29
Ами и двете са еднакво ефективни - съдържат едно и също. Различните таблетки миришат различно - някой по-силно, други по-слабо. Аз имам машинка от години и направо се родих - като е включена нищо не припарва до теб  Twisted Evil Аз лично предпочитам таблетки, защото много често сутрин забравям да изключа машинката. Таблетката е точно за една нощ (мисля около 8 часа). Ако е течност ще си се изпарява цял ден на вятъра като я забравя  Whistling Затова за мен таблетките са по-добре, а и не ми миришат много  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 462
Искам да попитам-може ли в машинката за таблетки да се постави течен препарат?
Демек машинките еднакви ли са ? Simple Smile
И за байгон има ли някакви отзиви?

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 726
Искам да попитам-може ли в машинката за таблетки да се постави течен препарат?
Демек машинките еднакви ли са ? Simple Smile
И за байгон има ли някакви отзиви?
нашата машинка е комбинирана- става и за таблетки, и за течност. На Райд е, но миналата година купувах втора и не открих такъв модел, купих само за течност.

# 23
  • Мнения: 3 211
ползвам течност, защото можеш да пуснеш за 1 час, а таблетката, ако я сложиш за 1 час, после трябва нова

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Ползвала съм и таблетки и течност
Откакто се роди бебето минахме на Байгон- таблетки-понеше и аз съм като red-flower ,забравям да я изключа сутрин Embarassed
Байгон не миришат така силно като Райд,но пак си има миризма.Добре че детето ми не е алергично...
Замислила съм се за машинка с ултразвук на Чико,ама имам едни приятели,мъжа откакто я купиха не може да спи,понеже е близо до главата му.Някой има ли отзиви за тези на Чико?

# 25
  • Мнения: 5 468
Таблетките на гадно ли миришат или се понася ?
Понася се, но отначало още като я включиш доста посмърдява. Миризмата не е лоша, но бая наситена..., пък и като знаеш, че е отрова, не те кефи особено:). На нещо като перилен препарат мирише. След 10-15 мин. или свикваш, или става по-малко, но не се усеща много вече.
Ама като свършат таблетките, отивам за течност, щом не се усеща Blush.

# 26
  • Мнения: 29
Повечето машинки са комбинирани. Нашата е Expel и ползваме същите таблетки. Иначе съм ползвала Вапе и Райд. Аз като цяло съм фен на Байгон - ако таблетките им са толкова добри колкото спрейовете против пълзящи гадини ще е супер  Peace

# 27
  • Мнения: 294
Момичета аз ползвам от миналата година на Чико с ултразвук и съм много доволна. Нито мерише, нито трябва да сменяш таблетки, нито е вредно, т.е. става и за новородени. Казва се - Устройство против комари Zanza No - Chicco от Данет(струва 22,50лв и е с обхват 25кв/м). Не знам как да вмъкна линка към него, ако някой ми обясни ще съм му благодарна. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз съм доста незапозната по въпроса - къде продават такива машинки и на каква цена горе-долу?

 В къщи спим на широко отворени прозорци по цяло лято  и никога не сме имали комари. Като си отидем при майка и се виждам в чудо. Евентуално за там да взема и да носим и на морето.
 
 

# 29
  • Мнения: 46 526
... Не знам как да вмъкна линка към него, ако някой ми обясни ще съм му благодарна. Simple Smile


http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_id=2524  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт