Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 54 786
  • 456
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 925
LІilivan,
Солария е моята нетайна любов.Simple Smile
Имам доста схеми на Стоянка/както мило я наричат по рускоговорящите форуми/
Тези конци не са ми познати,но ,ако някоя схема ти е  нужда обади с е, може и да я имам

# 406
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз също съм фен на Солария. Купувала съм 3 гоблена и не съм имала проблем, два от тях са ушити. Шила съм и един от безплатните й модели.
Коректна е при поръчка, доставка и комплектоване. Не съм доволна от начина на комплектоване на Гобкон и няма да повторя да си поръчам от тях.

# 407
  • Мнения: 270
Ей сега се включвам ни в клин, ни в ръкав.....
Моят първи! Вижте как съм мешала синьото - по мирис явно  Laughing Било е преди почти 20 год.  Embarassed Rolling Eyes Wink Схемичката и конците ми ги приготви приятелка на майка, от Бурда (едно време беше лукс  hahaha)

# 408
  • Мнения: 270
Блонди, ако правилно разбрах, ти сега шиеш твоят първи, така ли? Е, ужасно ме засърбя любопитството, да знайш! Ще чакам и аз!

# 409
Хипатия,
става дума за конци Venus, имам печатна грешка
Трябва най-сетне да се регистрирам, но като знам, че няма да ми приеме този ник, се колебая

Май ти ми прати Мадоната с гроздето, нали? Party
Ако не е много нахално, би ли ми пратила и другия с грозде - "Гроздоберачката" май се казваше, жена бере грозде, с голямо деколте Laughing
Имам 2 дъщери и гледам да шия по 2 гоблена със сходен сюжет
мейла ми е:
lilivan@abv.bg

а ти имаш ли някой гоблен, който да търсиш? - че случайно ако го срещна по пътя...  Mr. Green

# 410
  • Мнения: 439
Didka, благодаря и аз за книгата  bouquet

# 411
  • Мнения: 27 524
Блонди, ако правилно разбрах, ти сега шиеш твоят първи, така ли? Е, ужасно ме засърбя любопитството, да знайш! Ще чакам и аз!

Първи, първи, мерси, момичета, за поощрението, направо съм се пристрастила, шия всяка свободна минутка  Grinning Напредвам, за нюансите не знам, надявам се да са сполучливи. Има на Солария нелоши модели, но визуално, като картини и изглед по ми допадат на Милена. Да видим накрая какъв ще е резултатът.

# 412
  • Мнения: 2 116
Блонди, ако правилно разбрах, ти сега шиеш твоят първи, така ли? Е, ужасно ме засърбя любопитството, да знайш! Ще чакам и аз!

Първи, първи, мерси, момичета, за поощрението, направо съм се пристрастила, шия всяка свободна минутка  Grinning Напредвам, за нюансите не знам, надявам се да са сполучливи. Има на Солария нелоши модели, но визуално, като картини и изглед по ми допадат на Милена. Да видим накрая какъв ще е резултатът.


 Hug Дано останеш доволна! Аз лично смятам че ще се справиш!  Wink

# 413
  • Мнения: 270
най-сетне, Дидка, и аз успях. Благодарско! Заплюх си мотивче за покривчица! Ама нали не ми се струва, че към края едно или две цветенца се повтарят?

# 414
  • Мнения: 2 910
Бонбо-Нелла, като за първи гоблен, много добре си шила. Моите първи гоблени са толкова изкривени от стягане, но пък съм се старала отзад всичко да е прегледно Grinning Трябва и аз да ги изровя и да ги снимам.
Блонди, какъв е размера на гоблена, който си избрала?

# 415
# 416
  • Мнения: 2 116

Еййй появи се!  Laughing Исках да те питам за гоблена! Колко му беше размера?  Rolling Eyes И дали е подходящ за 1:2?   bouquet

# 417
  • Мнения: 270
Reniuga, мерси, мерси! Добре, че е майка, която прилежно го е прибрала в чекмедженцето с покривчиците и си го пази  Party
Джъмпер, смела си, аз за рамка и не помислям  Joy Харесва ми!

Моля, който уши скоро мечетата на Дайменшънс, да си признае и ако има оригиналната схема с ключ, пак моля, да ми я изпрати.Моля, моля, моля! И благодаря!

# 418
  • Мнения: 2 116
Ей това ми е първия!  Laughing Ама немога да ви го покажа отзад............  Rolling Eyes, макар и да си мисля, че не е МНОГО зле!  Joy

# 419
  • Мнения: 270
Момичета, намерих си мечетата. Благодаря ви все пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт