Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 54 743
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Всевиждаща, страхотен академик си сделала в междучасието!  Wink Вие със Здравчето с тези "почивки" ме пъхнахте в малия си джоб - аз ще покажа в следващия си постинг какво правя с охлювската си скорост!
Добре дошла на Мери!
Харесва ми да шия много неща, напр. пейзажи, силуети, някъде бях споменала, че съм луда по графиките (но не само контури)... С голям кеф (и със сигурност свръхбавно) бих ушила репродукция на някой художник.
Това направих за 1 юни - подарък за една мацка на 1,8 год. :

А ръцете ми, странно newsm78, но не ми се потят. Но пък много се навеждам, явно така ми е удобно, и после ме боли гърба, ама ужасно силно понякога. Виждам си добре и без да се навеждам, но... #Crazy Глупав навик, може би!

# 31
  • Мнения: 2 116
бонбонче   bouquet

Аз обичам да шия нещо, в което има живот!!! Икони /на такъв се учих  Wink/, хора, животни /да не кажа коне  Mr. Green/, цветя, графики.............., но пейзажите са ми мъкааааа голяма!  Confused Харесва ми, започвам го и ............ "Ковачницата" я ших две години, а "Мостар" ме чака от една!  Crazy Много ми харесват, ама не ме влекат!  Whistling

# 32
  • Мнения: 171
Бонбо-Нелла !!!! Моля за схемичката  Praynig....аз имам другите мишоци,но тази я виждам за първи път....А с какви бои си си нарисувала саксията(в дъното на кадъра)?
И на мен ми се потят ръцете и ги мия много често със сапун #Crazy.

# 33
  • Мнения: 138
Здтавейте и от мен в новата тема Simple Smile

Вижте на каква красота попаднах.

# 34
  • Мнения: 5 682
 FlutterИ аз да се разпиша в новата темичка. Като четях досегашната дискусия ми дойде идейката за една анкетка да си направим - Какво обичаме да шием? - икони, пейзажи, сгради, животни, детски и т.н., с примерно две опции за избор. Ако ви допада моята идея, може да помолим Здравчето  Heart Eyes да включи анкетката към темата  Party

# 35
  • Мнения: 434
Pepi_r  шие една красота,ама си я стиска за нея си,не ще да я покаже.
Ооооооо видя ли как те издадох smile3508

# 36
  • Мнения: 7 803
оооо давай да видим  Crossing Arms

# 37
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Pepi_r  шие една красота,ама си я стиска за нея си,не ще да я покаже.
Ооооооо видя ли как те издадох smile3508


Oooooo Pepi,дай едно кило.......кремвирши... hahaha hahaha hahaha

Дай да видим де,или поне кажи какво е. Hug

А колкото до анкетата аз трябва да гласувам с почти всички опции,защото шия различни неща, стига да ми харесват...знам ли..

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 09:28 от ketri

# 38
  • Мнения: 5 682
sissak считай се за гръмната  #2gunfire. Ей сега ида
Всъщност още малко като я поизкарам и ще покажа

# 39
  • София
  • Мнения: 513
Момичета имам пак едно въпросче  Hug
Имам план да почна един гоблен скоро, но питането ми е такова:
1. От къде мога да намеря конци мулине Madeira  newsm78
2. мога ли вместо да си купувам черна панама да запълня бяла с черно ? Ще си личи ли много?

Благодаря  Hug

# 40
  • Мнения: 2 116

Не е честно!  Tired  Никой нищо не показва!  Crossing Arms Всички си трайкате!  Laughing Давайте да проплакнем малко очи!  Flutter

Момичета имам пак едно въпросче  Hug
Имам план да почна един гоблен скоро, но питането ми е такова:
1. От къде мога да намеря конци мулине Madeira  newsm78
2. мога ли вместо да си купувам черна панама да запълня бяла с черно ? Ще си личи ли много?

Благодаря  Hug

За Мадейра незнам! Не съм срещала! По-добре ги приравни към ДМЦ примерно!  Peace  А Ако ти е хубав черния конец не би трябвало да ти е проблем!  Hug поне така мисля  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 7 803
eee, аз показах очилаткото вече. следващото не е готово напълно, днес или утре ще го покажа  Peace
pepi_r, да ми оставиш сисъчето на мира  Stop

# 42
  • Мнения: 434
Как да не показваме,аз 2 малки гоблена съм ушила и неспирам да се хваля newsm47
Кайли,няма ли да е голяма играчка да запълваш бялата панама с черно,но пък като се има впредвид цената на черната панама.......

# 43
  • Мнения: 7 803
каква и е цената на черната?

# 44
  • София
  • Мнения: 513
Благодаря за инфоро Здравка79  Hug
Аз ще отскоча до магазина на Графа, ама лошото е, че има 2 номера от Madeira на които не мога да намеря съответстващите в DMC Sad

Общи условия

Активация на акаунт