За какво са мъжете?

  • 5 517
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 900
Още веднаж се извинявам за правописа си !   

Има за какво!  Peace

Не ни дължиш обяснения и никой (сигурна съм!) не желае да те оскърби!
Това е недопустимо, но си е твое право!
В случая е жалко .........
Ще отглеждаш и възпитаваш деца  Rolling Eyes
Не зная дали Очастваш във форуми,
но твоят облик тук, се формира от това как и какво пишеш ......
Ти прецени как "звучиш".

п.с.
Не се връзвай толкова  Hug
Освен кучки, тук има и хора  Wink

# 46
Като казах 4е е нередно да правиш груби забележки на 4век които не познаваш имах предвид това :Инвалид сам за първи пат влизам в форум интересувах се от осиновяване ,покрай това се зачетох и по други теми .Не бих споделила това но вече за втори или трети пат тук се обръщат към мен с насмешка. Мислих че трябва да сме по толерантни с хора които не познаваме и по топли в посрещането им,и ако не можем да ги приемем  с недостатъците им то поне можем да не се държим грубо един с друг .

# 47
Съжалявам че се получи така , не искам да спорим и ви моля да спрем с този коментар

# 48
Искам да се изкажа все пак по темата ако ми разрешите .
Нямам мъж не защото не сам имала възможности а защото не сам искала но след като прочетох какво мислите за взаимоотношенията между мажат и жената наистина ми стана страшничо ,не сам предполагала че има толкова нещастни семейства.казвам нещастни защото не виждам как един човек може да е щастлив с човека до себе си след всички изброени неща които го дразнят .Може би аз сам се заблуждавала и идеализирала семейните взаимоотношения но ми се искаше да вярвам че мажат и жената  могат да се разберат.Разбира се не сам семейна и мнението ми не е подплатено с опит

# 49
  • Мнения: 9 990
Няма задължителни неща.
А и в крайна сметка ... вие си ги избирате мъжете. Ако стават за нещо - супер. Ако не стават за нищо... върни се към предното изречение.

Пантер-обожаваш да се разхождаш ту в семейния, ту в самотните родители.Като какъв все даваш капацитетни отговори и на двете места? newsm78Айде стига с това-сами сте ги избирали.То е ясно, че не сме питали във форума-дали да го взема тоя или не...Когато сме ги взимали не сме хвърляли боб, че да ги видим след 10 години тез мъже как ще се извъртят на 180 градуса.Обикновено хората се събират да живеят по двойки не ей така самоцелно.Човекът така е проектиран.Взаимопомощ, приятелство, любов.Понякога тези неща изчезват, понякога се доразвиват.Съдба.Но да ми парадирате-вие сте си виновни за едикакво си е обидно.Няма вече мъжка и женска работа.На теб, както разбрах не ти е много хубаво сам и търсиш спътник в живота, нали?Я си представи следната картинка-намираш Жената.Живеете щастливо/ не без проблеми и търкания-живеете просто нормално/След Н-брой години обаче на жена ти и хрумва да се влюби в друг.Примерно.Е-сам си си виновен може би-да си гледал на време.Или пък и хрумва да гради кариера и зарязва всичко останало.Еми-пак-да си гледал на време.Или и хрумва да се отдаде на плетки и само това прави...Ти можеш ли да прозреш всичко това, да си все една крачка напред, да можеш да предвидиш?

# 50
  • Мнения: 332
А за какво служат мъжете:
- да носят тежко
- да помагат вкъщи (с какво и как - всяка двойка сама решава)
- да носят пари вкъщи
- да возят жените с кола
- да те обичат (включително и да правят секс  Wink)
- да помагат за грижите за децата
- да ти обръщат внимание и да те изслушват
БРАВО Panther }

Но както има кофти мъже,има и кофти жени.А и животът си тече доста бързо,много неща се случват и някой неща неможеш да предвидиш или предотвратиш.Съдба..и късмет донякъде

# 51
Да ни обичат,закрилят и най-вече да ни правят "майки" newsm78

# 52
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ще бъда кратка и ясна още повече че в момента съм бясна
 За какво са мъжете?
Голям процент - ЗА НИЩО  Mr. Green

# 53
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За да ни обичате. Другото са екстри.
Респективно в този дух, за какво са жените?
1. за секс
2. да оправят къщата
3. да гледат децата

4..... няма

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
За да ни обичате. Другото са екстри.
Респективно в този дух, за какво са жените?
1. за секс
2. да оправят къщата
3. да гледат децата

4..... няма
 

Пропусна едно - да ви дондуркат че без нас сте за никъде  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 900
За да ни обичате. Другото са екстри.
Респективно в този дух, за какво са жените?
1. за секс
2. да оправят къщата
3. да гледат децата

4..... няма

За повечето неща има
1. компаньонки
2. домашни помощници
3. гувернантки  Peace
МАЙЙЙЙЙ ............ newsm78
Нямаш нужда от жена!!!

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
За да ни обичате. Другото са екстри.
Респективно в този дух, за какво са жените?
1. за секс
2. да оправят къщата
3. да гледат децата

4..... няма

За повечето неща има
1. компаньонки
2. домашни помощници
3. гувернантки  Peace
МАЙЙЙЙЙ ............ newsm78
Нямаш нужда от жена!!!


Много точно казано  newsm10

# 57
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
По принцип и жените и мъжете са си самодостатъчни ... бихте ли изброили за какво иначе са ни жените?

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
По принцип и жените и мъжете са си самодостатъчни ... бихте ли изброили за какво иначе са ни жените?


ТЪЙ КАТО НЕ МОЖЕТЕ БЕЗ НАС , САМ СИ ОТГОВОРИ ЗА КАКВО СМЕ ВИ  Mr. Green
ДОКАТО НИЕ ИДЕАЛНО СЕ СПРАВЯМЕ БЕЗ ВАС

# 59
  • Мнения: 1 984
мииии не нам?  newsm78  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт