ПЛЕВЕНска лятна и гореща

  • 10 231
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 026
Никаква аптечка не съм приготвяла предварително. Има време, а и всичко ще ти кажат в Родилното  Peace

# 46
  • Мнения: 161
Мирама, ако може и аз да си кажа мнението по въпроса с лекарствата. Още на първата консултация вкъщи лекарката ни изписа едно кремче и Еспумизан ако се появят колики, обаче аз за да не остана неподготвена си ги взех.....за мое най-голямо щастие Криси няма колики и така си стоят, мазала съм я веднъж с кремчето,мислех, че я боли коремчето...е като се изака й мина Laughing. Може би това, което ще ти трябва е физиологичен разтвор, има в найлонови ампулки и директно се капе в нослето на бебо,а може и Старимар да си вземеш,той се впръсква.В началото са им запушени нослетата доста често. А за Дактарина....ако го взмеш не го отваряй,защото след отварянето има трайност около седмица, но и него можеш да избегнеш ако плакнеш устичката не бебчо с малко водичка след хранене.
Да се похваля, наддали сме 1.100 за втория весец и вече се шишкаме с гордо тегло от 4кг и 900гр, а като си предствя, че се роди 2.700.....как бурзо растат тези дечица Mr. Green Докторката каза, че сме малко дебелички вече...ама няма да я поставя на диета я Grinning

# 47
  • Мнения: 814
sissi, браво на вас, 1.100 кг. за месец е много добре Peace!
Не се притеснявай, че е малко дебеличка, само след някой и друг месец като стане по-подвижна, започне да се преобръща, да се изправя и т. н. ще стане елегантно малко бебче! Сега само папка, пълни памперса и спинка!

# 48
  • Мнения: 161
sissi, браво на вас, 1.100 кг. за месец е много добре Peace!
Не се притеснявай, че е малко дебеличка, само след някой и друг месец като стане по-подвижна, започне да се преобръща, да се изправя и т. н. ще стане елегантно малко бебче! Сега само папка, пълни памперса и спинка!
и гука....ах,това е най-сладкото нещо,което съм чувала! Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 710
Цитат
За детската кухня: купони се купуват от млечна кухня или от пункта, където се раздава храната. Кухнята ще работи още малко и излиза в почивка до септември.
Здравейте момичета,върнах се от София,не ми провървя много,но още нищо не изгубено,за мое учудване децата се справиха чудесно сами и даже имаше още храна, а аз се притеснявах че ще омитат всички запаси и ще гладуват  Laughing
 Нашата градина"Яница"ще излизат отпуска,но казаха че кухнята ще работи.
Малкия Джо го гледах на 18 градуса,обличах камизолка,гащи до коляно,чорапки и от горе с костюмче изцяло по плътно.Понеже все беше завит.Като поотрасна започнах да използвам бодита да не се разголва кръстчето,от както хвърлих ме памперса не ни удобни обаче,защото понякога докато се разкопчаем и вече сме напишкани LaughingТа това е причина защо не  искат бодита в яслите.
Вчера се запознах лично с Арита,беше ми много приятно   bouquet
Арита като ти дойде внучката на гости да запознаем децата да си поиграят,Джо е истински кавалер и знае да ухажва момите  Wink

# 50
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Много ви благодаря за прекрасните поздрави за рождения ден на Марти. Много се зарадвах. Няма ме във форума защото започнах работа и Мартито е плевенчанин даже. много ми липсва Направихме му кръщене и отпразнувахме рождения ден с роднините на един път на 17 неделя в Арбанаси - беше страхотно. Много добре мина всичко, не е плакал от попа и беше послушен. Скоро ще пусна снимки а сега бягам че закъснях.
Специални поздрави на Петя и Яна
  newsm59 newsm67

# 51
  • Мнения: 5 278
Да взема и аз пак да се включа,докато не съм изпуснала края и на тази тема Simple Smile Сега в тези жеги си стоим повече у дома не че имам повече време за нета,защото моите немирници са решили,че не могат една секунда без мен и то трябва да ги държа на ръце,за да не реват,а това се сещате,че е невъзможно,затова постоянно някой надава крясъци. Какво ли си мислят хората като минават под прозореца - сигурно , че ги малтретирам. Направо не издържам понякога,. Не че можете да ми помогнете,но поне да се оплача на някого Simple Smile
На sissi искам да кажа изобщо да не се притеснява за теглото,ние втория месец бяхме качили по 2 кг Simple Smile Също се родихме почти колкото вас - по 2800. И сега продължават да си наддават добре, но не са дебели. Даже момиченцето стана по-елегантна,нищо че беше такова топче в началото. Кърми си детето ако имаш кърма и не му мисли за килограмите. А за гукането си права - няма нищо по- хубаво,освен може би като започне да се чува бебешкия смях Simple Smile

# 52
  • Мнения: 161
Благодаря за подкрепата Hug. Не че ще поставя бебка на диета, тя и без това не яде дълго, кърмим се по 10 минути и си издържа 3-4 часа, пък си ака съвсем нормално....да се чуди човек, от въздух ли наддава Laughing Но нали си ми е здравичка (да чукна на дърво), това е най-важното!
Сега пак си гукаме на една пчела от активната гимнастика....леле цяла песен си пеем, а аз не мога да й се нарадвам! Вчера ми гукаше по телефона и аз съответно отговарях....познайте как ме гледаха хората около мен Joy
Djina, благородно ти завиждам за близнаците- момче и момиче- моята мечта. Всички мислеха,че ще имам близначета, тъй като майка ми е близначка, а има и още доста близнаци в семейството ми, пък никой от братовчедите/ките ми няма...и всички ме навиваха, но уви....а може пък втория път! Flutter
Хубав и прохладен ден от нас с мечо Пух-Пух (новото партизанско име на Криската hahaha)

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 238
Да ви се похваля мойто бебче май е момиченце,не е 100% сигурно още защото е мъничко,но док каза че според него е мома.Таткото реагира че не можело да е момиче,все едно ще му пострада егото като е женски.Някоя от вас имала ли е проблем с това таткото да иска момче и трудно да привикне с мисълта за момиченце

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ммда, много позната история. Повечето татковци искат момчета. И нашия тати много искаше момче, но доктора като му показа на видеозона, че ще е момиче и не мога да опиша изражението на лицето му. Но с течение на времето свикна да говори за "нашето момиче". Още преди да се роди се обръщаше към бебето по име (Лидия). Но изненадата в родилния дом е била огромна, когато са му казали, че имаме момче (не че за мен не беше). Няколко месеца се настройваш за момиче, а пък то било момченце.  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 5 278
О, ще привикне , само да я види Simple Smile Нашия татко също искаше момче и си мислеше ,че на него повече ще радва,но сега казва , че момиченцето му е слабост. Е,при нас разбира се е различно, защото имаме и от двете,но все пак ... Аз мисля,ч еще свикне,пък и никога не  е късно за второ,нали Simple Smile
Същото важи и за теб sissi Simple Smile Дано ви се усмихне щастието следващия път да са близнаци Simple Smile Но поне дотогава нещата да се пооправят и да се променят условията за отглеждането им.

# 56
  • Мнения: 5 278
Майчета,аз пак с тази детска кухня,ама да ви питам вие доволни ли сте от готвенето им. Интересувам се и дали застройват супите? Четох мнения във форума,но ме интересува точно за Плевен как е . Записах ги от понеделник,но да видим как ще е .Ако мога да им давам само основното няма да има голям смисъл само да се блъскам да ходя до там да го взимам. Не мисля да им давам десерта ако е кисел или нишесте,а то май повечето случаи е такъв,а ако и супата е застроена ще отпадне и тя.

# 57
  • Мнения: 1 951
Ммда, много позната история. Повечето татковци искат момчета.

Емо искаше момиче  Laughing

# 58
  • Мнения: 814

Арита като ти дойде внучката на гости да запознаем децата да си поиграят,Джо е истински кавалер и знае да ухажва момите  Wink
Peace, ще ги запознаем, разбира се и ще ги водим да играят на детската площадка при търговския комплекс до нас!

Да ви се похваля мойто бебче май е момиченце,не е 100% сигурно още защото е мъничко,но док каза че според него е мома.Таткото реагира че не можело да е момиче,все едно ще му пострада егото като е женски.Някоя от вас имала ли е проблем с това таткото да иска момче и трудно да привикне с мисълта за момиченце
Не се притеснявай предварително, да се роди живо и здраво, като го гушне таткото ще видиш как ще се промени и ще го приема, а като започне да му гука, да се усмихва или да му каже "тати" няма начин да не му се разтопи сърцето Wink.

# 59
  • Мнения: 161
Да ви се похваля мойто бебче май е момиченце,не е 100% сигурно още защото е мъничко,но док каза че според него е мома.Таткото реагира че не можело да е момиче,все едно ще му пострада егото като е женски.Някоя от вас имала ли е проблем с това таткото да иска момче и трудно да привикне с мисълта за момиченце
И нашият тати искаше момченце,не че го е казвал, защото щях да му затворя устата на бързо, но си личеше, а сега.....сега гушка постоянно Криси, тя е неговата принцеса! Като гука и каже "агу-агу" и той се кефи,казвала "Го-го" Joy ще му се Mr. Green Изобще не се притеснявай! Момиченцата са си слабост на татковците, те са жените на сърцата им, а не ние Laughing

Общи условия

Активация на акаунт