ФОТОШОП 30

  • 25 316
  • 565
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 116
Направи ново алмумче с парола само за нас  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 6 743
Направи ново алмумче с парола само за нас  Joy
Подкрепям  Hug Наистина ще ми липсва много очарованието и обаянието на дъщеря ти  Hug Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 4 406
уважавам решението ти да не си Маленна вече. кажи , моля, защо си  Totally Errected?

# 48
  • Мнения: 1 884
Биляна, само да вметна, че с какъвто и ник да си, какъвто и аватар да си сложиш, ние си те познаваме и за нас няма значение... Деси те разпозна веднага.  Grinning Щом желанието ти е такова, това си е твое право, права си за лошите очи, не си параноичка. И аз не вярвах на бабините приказки, но съм го изпитвала ... има наистина лоши и необясними неща... но това е друга тема.  Simple Smile
Сигурно не е особено приятно да те сочат с пръст по улицата, пък било то и добронамерено. А това дали албума ти да е публично достояние си е въпрос на личен избор, но каквото и да решиш - ние лесно не забравяме красивите неща.   bouquet

# 49
  • Мнения: 4 406
Билянче, и аз да вметна- вече е късно за анонимност- Малена е световно известна, щом я има в Нет-а... както и нашите дечковци.
наскоро ми се обади бивша колежка, с която не поддържам връзка от поне 5 години, да ми каже, че е попаднала на мои снимки, търсейки нещо друго и се изненадала, че даже имам син на 3 години...това само от албумчето ми с рамки, което направих заради Фотошопската тема  Laughing

# 50
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
сега смогвам да се включа  Hug
биляна абсолютно те разбирам и подкрепям,щом си решила така и чувстваш че е правилно го правиш  ...  истина е че хората са различни  и дето има един лаф "всеки си е башка луд" то се отнася и за мен естествено  Joy ... прави ми обаче впечатление,че като че ли форума вече не е същия,поподам на повече теми където се спори и коментира ожесточено което не знам но какво точно се дължи ...  ако искаш наистина можеш да помислиш за албумче само за нас  Peace защото Малена липсва на всички  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 2 161
Дали не липсват малко четки  newsm78
Може вместо четки долу на жълтото в ляво да сложиш едно от листенцата на червения грозд,който е между двете снимки  горе в дясно .И от тези ластунчетата на същия грозд.Ще стане супер!Пробвай.

Благодаря!!    bouquet

# 52
  • Мнения: 51
И аз така смятам She Devil -няма зна4ение ника, нито аватара -Биляна е винаги разли4на.
Аз ли4но само като я видях да се записва в новата тема и си помислих -..сменила си е ника...Totally Erected -беше дала препратка към една своя приятелка, дизайнер мисля и нейното ревю-в пресата намери също отзвук...

А на мен математи4еските формули ми харесват -отново нещо оригинално!!!

Биляна вси4ки те подкрепяме!!!!Защото си неповторима -ти и това което създаваш!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Така като запали вси4ки нас -сега те искаме обратно!!!

# 53
  • Мнения: 1 941
Малена и прекрасните й рамки бяха причината да се запаля и по Фотошопа и по рамкирането. Рамките, които правя на децата от семейството ми създават на всички ни страхотни емоции. Биляна, мога само да ти кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за вдъхновението и помоща, която си ни оказвала във всичките теми! Това дали ще продължиш да показваш снимките на Малена, разбира се е много лично решение, но аз се надявам от сърце все някога да го преосмислиш. Но, не дължиш никому нищо, и както и да постъпиш смятам, че всички ние ще застанем зад твоето решение!

# 54
  • София
  • Мнения: 983
Момичета, трябва ми стихче за детското приятелство. Някой сеща ли се?

Това ми е любимото:

Валери Петров - Из "Бяла приказка"

Казва се "приятел пръв",
но защо е той такъв?
Затова, че пръв полита
в огъня, да те спаси;
пръв и без да се запита,
прав ли си или не си;
пръв за теб леда пролазва,
пръв за теб пролива кръв -
ето за това се казва,
че приятелят е "пръв"!


# 55
  • София
  • Мнения: 6 743
Някой искаше куклите Bratz  Hug Качих ги тук:
http://damaianti.multiply.com/photos/album/16

# 56
  • Мнения: 1 873
Аз ги исках, мерси!
Добре дошла на TotallyErrected! Wink

# 57
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
dujdets, страхотно стихче. Просълзих се!

# 58
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Черпя днес Party
Нели стана на 3 години и в къщи започна всенародното веселие Crazy Истинското детко парти обаче ще е в събота и ще имам нов материал за рамкиране  Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:22 от Трилиън

# 59
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Весел празник, Трилиън! И много да ви радва малката принцеса!

Общи условия

Активация на акаунт