от къде мога да си купя такъв стол?

  • 5 606
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 988
тсм са немски стоки, но в нашия не съм виждала такива столове

# 31
  • Мнения: 6 039
Оказа се, че леля ми се е объркала. Жената от Кауфланда ми каза, че ги нямало от 3месеца.  Sad
Та се чудя къде другаде може да има?  newsm78 А какво е това ТСМ и там само от този тип за веранда и градина ли са люлките?


т.нар.Биг Шоп. имаше точно такива като на картинката, която съм показала

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Оказа се, че леля ми се е объркала. Жената от Кауфланда ми каза, че ги нямало от 3месеца.  Sad
Та се чудя къде другаде може да има?  newsm78 А какво е това ТСМ и там само от този тип за веранда и градина ли са люлките?


т.нар.Биг Шоп. имаше точно такива като на картинката, която съм показала


Абе във Варна не знам да има такива магазини. Иначе този на снимката е много готин но ми се иска да е на тавана, за да мога да го сложа в дневната.

# 33
  • Мнения: 1 988
то и моята идея е такава, но докато намеря стола и ще ми мине големия мерак

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
то и моята идея е такава, но докато намеря стола и ще ми мине големия мерак

Ох, и аз така си мисля?  Confused

# 35
  • Мнения: 6 039
Оказа се, че леля ми се е объркала. Жената от Кауфланда ми каза, че ги нямало от 3месеца.  Sad
Та се чудя къде другаде може да има?  newsm78 А какво е това ТСМ и там само от този тип за веранда и градина ли са люлките?


т.нар.Биг Шоп. имаше точно такива като на картинката, която съм показала


Абе във Варна не знам да има такива магазини. Иначе този на снимката е много готин но ми се иска да е на тавана, за да мога да го сложа в дневната.

е как да не знаеш. има поне 5
на Пикадили на Чаталджа, на Пикадили на Почивка, до Давидоф на Севастопол, на Мария Луиза, до пицария Морско Конче и т.н.


нашата си я монтирахме за тавана

# 36
# 37
  • Мнения: 1 128
Да му се не види и чудото Mr. Green
Имам дилема- терасата ни е 165 * 700 см. Искам да бъде уютна. Осигурила съм цветята за сега. Ще ми се да имам обаче и люлка- да си се кандилкам по цял ден и да съзерцавам. За нормална люлка няма място. Мислех си за 2 такива хамака/ стола- или като това, което показах или като това на Малена. Обаче.....щом е толкова лесно да се падне се замислям бая. Другият вариант е нещо такова:
,
ама пък дали ще изкара цялогодишно навън се чудя, както и дали няма да е прекалено голямо и да ми "запуши" терасата newsm78
Ето това не би ли ти свършило работа
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=50039552

# 38
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Оказа се, че леля ми се е объркала. Жената от Кауфланда ми каза, че ги нямало от 3месеца.  Sad
Та се чудя къде другаде може да има?  newsm78 А какво е това ТСМ и там само от този тип за веранда и градина ли са люлките?


т.нар.Биг Шоп. имаше точно такива като на картинката, която съм показала


Абе във Варна не знам да има такива магазини. Иначе този на снимката е много готин но ми се иска да е на тавана, за да мога да го сложа в дневната.

е как да не знаеш. има поне 5
на Пикадили на Чаталджа, на Пикадили на Почивка, до Давидоф на Севастопол, на Мария Луиза, до пицария Морско Конче и т.н.


нашата си я монтирахме за тавана

Не знаех, че там има такива? Не че съм ходила скоро де. Пък и то в Пикадили има щанд на Бог Шоп ли? Но при първа възможност ще отида на Пикадили-Чаталджа. Там дали има и от кой тип са люлките или има разнообразие?

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 559
И аз имах същото чудене за детската, но не съм сигурна как ще изглежда заедно с някаква друга мека мебел, а само хамак не става. Още не съм решила, при всички случаи обаче синът ми ще е  доволен. А за терасата си е вариант, и на мен ми се иска да сложа нещо, а тези столове поне не отнемат толкова място.



това бях намерила, могат да ми го доставят, струва 90Е и го има в четири цвята. Но ако и Нидо предлагат е излишно да се поръчва.

# 40
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И аз си мислех за нещо подобно в детската, добре че попаднах на темата.
Иначе съм проверявала за хамаци в COMO, Практикер и Бриколаж, но са все градински - грозни и не стават за вкъщи

# 41
  • Мнения: 6 039
за детска стая е голям, по-скоро от хамаците-люлки на икеа

# 42
  • Мнения: 188
аз съм решила да сложа такъв в детската стая.  http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=00065497
като бях в ИКЕА го разгледах и на него пишеше че е до 100кг. - мен това ме устройва. и аз ще мога да си го ползвам  Embarassed


а за терасата ще взема http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=50039552
на мен ми беше доста удобно в него а и не заема много място 

# 43
# 44
  • Мнения: 1 393


а за терасата ще взема http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=50039552
на мен ми беше доста удобно в него а и не заема много място 

Добре, а това удобно ли е на гърба наистина?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт