Coger el toro por los cuernos или просто España

  • 20 434
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вярно, Амелия, и в списъка на 1 страница се водиш в Мадрид.  newsm78 Къде да те сложим следващия път, като пускаме нова темичка? newsm78

# 256
  • Мнения: 509
Вес,не знам и аз защо така се е получило.Грешка някаква.Не е проблем,не ми пречи какво пише.Но,ако трябва всичко да е точно да е Бенидорм. Peace

# 257
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
амелия ако те интересува работата пиши ми на ли4ни да ти дам подорбности
не знаех 4е си в бенидорм може и да се видим ако искаш както излизам в болни4ни има да си ску4ая по цял ден
mami na deni 4естито оЩе дълги години да се оби4ате и да сте невероятно Щастливи

# 258
  • Мнения: 509
ANETT,ще се радвам много да се видим! Hug

# 259
  • Мнения: 221
 Здравейте момичета. Минавам да ви поздравя. Напоследък не намирам много време да пиша и съжалявам за това,но все нещо излиза. Добре дошли на elibg  и Dime. Успех в Испания.
  Гледам разнищихте пак темата БГ/Испания. Аз съм твърдо за там където човек се чувства най-добре. На мен тук за сега, вече 3г. ми харесва много и докато нещо не се промени в България в полза на обществото няма да си ходя. Не ми лпсват много неща, тук вече има почти всичко българско. Като започнем от шуробаджанащината, та до бозата и кисело мляко.
   ANETT, как върви твоята бременност? Вече си на баха, поне ще имаш време да почиваш повече. По-скорощно намиране на заместничка. За съжаление май не познавам никой,който може да заеме твоята длъжност от нашия край. Ако се сетя нещо...
   Честит cumpleanos на рожденика на mami na deni . Благодарим за почерпката.
    Целувки на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 260
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
GOYA къде се беше изгубила, радвам се 4е се появи как е малкта принцеска
аз си дебелея мноооооооооооооогоооооооооо а бебо е толкова мъни4ък 4ак ме е срам срам и резил за килограмите ми
на баха съм но не се възползвам пълноценно от неямами кажете ми ползвали ли сте 4увал4ета за бебетата си ( от тези които са като дрешка) и ако да от къде сте си ги вземали струва ми се практи4но, бебето на една приятелка не спира да се отвива и си мисля 4е с такова 4увал4е Ще съм по спокойна 4е няма да настине
амелия след 4етвъртък другата седмица, 4е да минат изпитите, когато иска, и можеш, аз съм си ве4е волна пти4ка  Joy

# 261
  • Мнения: 806
Здравеите моми4ета!!!!

Днес за трети път правя опити да ви по4ерпя по повод рождения ден на моята любов.    
Да ви е сладко!!!!


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на твоята половинка - мамо Дени.Много здраве,семейно щастие и хармония Ви желая  bouquet

Благодаря за 4удестната по4ерпка Hug

# 262
  • Мнения: 3 098
ANETT,ще се радвам много да се видим! Hug
4е то и с мен можеш да се видиш на някое кафенце.Както си правим непрекъснато екскурзийки в края на седмицата. Wink

# 263
  • Мнения: 509
Сигурна съм,че знаеш колко бих била щастлива това да се случи! HugЧакам те!

# 264
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте, момичета.

Саби, а по какъв повод е имало бг семейства по онова време в Куба? Значи вече сте в БГ, добре ли мина пътуването, а малката адаптира ли се бързо с бабите и дядовците?

Вес, страхотна закуска, макар, че я виждам вечерта, ама хич не се вписва в моята диета.

Анетт, какво стана с адвоката, с който щеше да се консултираш за болничните и парото?

Е, Амелия, виж каква чудесна възможност имаш да се реализираш. Почвай на мястото на Анетт, поне ще има кой да ти обясни и въведе в работата. Пък току виж си променила решението да си ходиш.

Мама на дени, честит ти рожденик! Много да се  обичате и да се радвате на съвместен живот дълги години!

Фрики, честито за нотата. С кола ли мислите да си ходите до БГ. То сега наистина е много горещо, но за другата седмица го дават разхлаждане с 7-8 С.

Рози, как сте оправихте ли се вече?

А бременлийките не се притеснявайте за килата, сега ви е времето да си дебелеете. Макар, че аз качих и след като родих  Embarassed .

До скоро!

# 265
  • Мнения: 509
gery,работата на ANETT е много хубава предполагам и е голяма възможност наистина,но няма как да се възползвам,понеже за съжаление не съм много добре с езика.Още преди да дойда тук се бях амбицирала на всяка цена да науча испанския и най-вече заради детето си.И заради страховете си.Не можех да си представя един ден детето ми  да се разболее и да се налага някой да ми превежда.Изпадах в ужас,че аз няма да мога да разбера какво точно казват лекарите и дали този,който ми превежда е разбрал всичко както трябва.Не само за това,разбира се,но най-вече. Какво се случи,обаче...Първият път,когато си помислих,че страховете ми оживяват и малката се разболя,попаднах съвсем случайно в болница,за която впоследствие разбрах,че е частна.Тя е сравнително добра на фона на останалите тук,повечето лекари са учили и завършили извън Испания,друга част дори изобщо не са испанци и най-важното-всички лекари,с които ми се е налагало да се срещам след онзи първи път и до сега,както и голяма част от персонала на болницата говорят перфектен английски.А на мен той ми е като втори роден език,колкото и нескромно да звучи.Той е част от живота ми и на голяма част от моето семейство.Уча го от както се помня и мисля,че добре се справям.Та така...След като открих,че имам все пак някаво решение за най-големите си страхове стимулът ми за перфектен испански много намаля.Не че съм се отказала,продължавам с ученето,ама май нямам голям напредък. EmbarassedТа за работа изобщо-макар тук да има много англичани и владеенето на английски език е предимство, без добър испански започването на хубава работа е немислимо.Но аз за реализация в Испания никога не съм си и помисляла де.Моите планове и мечти са свързани единствено и само с България и дай Боже един ден да станат реалност.

# 266
  • Мнения: 201
здравеити моми4ета коки4ета
знам 4е ви липсвах но ниама как....... характерат си е характер..... хахаха Joy Joy
ниакои се смили над "милата" ми ду6а или просто се обърка и ме пусна отново да патувам хахаха
та попро4етох отгоре отгоре теми4ката последното наи ве4е
ние с Адрианка ве4е сме на 2 месеца тежим 6.100кг и сме 62см. сте се круставаме на 14 иули и сме в процес на турсене на фалдон. осте сме само на кърмене и така........
ади до скоро

# 267
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мацки, с диетите - дотук  Stop Mr. Green


Днес имам повод да почерпя - кръгли 2 годинки брак със съкровището Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 509
Вес,чудесен повод! Hug
Казват,че щастието не е последна спирка,казват,че то е само начин на пътуване!Пожелавам на вашето семейство приятен път!  bouquet
Почерпката е повече от изкушаваща,особено многото рафтове и многото бутилки! Wink

# 269
  • Мнения: 389
Вес Честита годишнина!

Щастието и любовта да ви съпътстват през целия Ви живот!


Общи условия

Активация на акаунт