Coger el toro por los cuernos или просто España

  • 20 446
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Вес,направо ме заинтригува с историята на съпруга ти.Ще ти обясня-аз на 7 години също заминах с родителите си в Куба,където живяхме 5 години.Предполагам,че е живял в Хавана,където бяхме повечето българи.Имахме си българско училище,ако съпругът ти е мой набор,може да се окаже даже,че сме били съученици.Аз съм 75-и.Малко се порових из снимките ти Wink,но за съжаление по физиономиа не ми е познат,но все пак , минали са толкова много години,а и ние бяхме толкова малки...Ако не ти представлява някакъв проблем,моля те кажи ми как се казва и кой набор е.Спомените ми от тези години са ми много мили Blush.
Иначе страхотна закуска,с удоволствие приемам,въпреки,че тук(Б-я) вече се гласим да обядваме Laughing.Нямате си представа колко ми липсват испанското cafe con leche и bolleria Sad.
Момичета,тук е адска жега. Аз си дойдох уж, за да избегна испанските жеги,а каква стана тя,май си я донесох тук Grinning.

# 241
  • Мнения: 76
здравейте на всички   bouquet
Вес благодаря за вкуснотийките, много изкусителна закуска, мммммммм  smile3521 само дето аз не мога да хапна нищичко от тези вкуснотийки  nono, докторът днес ми забрани  newsm25 всичко това че съм била +6 кг, а това било много  badscale и трябвало да се въздържам от тези неща и да качвам само по 1 кг на месец не повече

# 242
  • Мнения: 3 098
Вес,страхотна закуска си ни спретнала. Hug

Саби,права си,май в България е по_горещо,отколкото тук.Как се променя климата. Confused
В4ера например беше ужасна горещина със силен вятър,оба4е горещ.Където мине,изгаря.Ве4ерта като запраска един дъжд,гръмотевици,а вятъра беше кошмарно силен.Днес гледам доста комшийски щори са пострадали. Confused
И е доста хладно.

# 243
  • Мнения: 509
Привет момичета!  bouquet
Вес,благодаря за закуската. Hug

# 244
  • Мнения: 806
Здравейте мили испански дами  bouquet
Голямо БЛАГОДАРЯ на всички за топлия прием Hug и искам да ви се извиня,че чак сега Ви отговарям,но нямам никакво свободно време,зада пиша Sad
Днес ми е почивен ден и Ви пиша с голямо удоволствие Wink
Първо( въпреки,4е не се позннаваме) искам да честитя рожбичката на мама Рали  - Да Ви е жива и здрава дъщеричката и много да Ви радва[/b]  bouquet
gaby s - Аlpedrete се намира на 38км.от Мадрид и както каза friki на 2 км.от Villalba Grinning
friki - Много ще се радвам,ако един ден се видим и се запознаем ли4но Grinning
Тук съм с мъжа си.Сега на 1 .07 ще направим 1 месец откакто сме в Испания.Аз работя като детегледачка на едно момченце на 2.5 год.
Все още свикваме тук. Rolling EyesУчим езика малко по-малко Mr. Green
Вие за колко време го понаучихте? ooooh!
Всеки път когато имам възможност,ще ви пиша.
Наистина е много разли4но,когато знаеш,4е можеш да поговориш с някой.Радвам се 4е Ви има. Hug
Хубав и слън4ев ден и много усмивкиииииииииииии Grinning Laughing Joy

# 245
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Saby, да, в Хавана са били, учили са в българското училище. Той е по-голям, 74 набор е, но сестра му е колкото теб - 75 набор, казва се Благовеста  Mr. Green, може и в един клас да сте били.  hahaha Гледала съм техни снимки от там. Май Христо Ботев се казваше училището  Thinking. Егати и съвпадението Joy ако сте учили заедно. За пореден път ще се докаже колко е малък света.  Laughing Ако искаш, разконспирирай се на лични  Peace, а аз ще ти пратя снимка от онези времена  Mr. Green, сканирала съм няколко.

Ели, ти си хапни, а пък ние няма да казваме на доки Sunglasses

Диме, успех с испанския  Peace. Ако имаш контакти с испанци, се научава доста бързо, в сравнение ако си седиш у дома и залягаш само над книгите.

# 246
  • Мнения: 806
[
Диме, успех с испанския  Peace. Ако имаш контакти с испанци, се научава доста бързо, в сравнение ако си седиш у дома и залягаш само над книгите.
Да и аз така мисля.Ние живеем в едно испанско семейство и найстина ни е по-лесно така.Дано да напредваме по-бързичко Mr. Green

# 247
  • Мнения: 1 128
Момичетаааааааа,днес си взех нотата Mr. Green,като се има впредвид че първите три месеца съм ги изпуснала мисля,че добре съм се справила Wink
Диме,и на мен ще ми е приятно да се видим.
Ако някой си е пътувал с кола и с малко бебе до Бг,моля ви разкажете Praynig
Не искам да влизам в размяната на мнения къде,какво и защо,но за мен изборът Испания е далеч по приемлив.

# 248
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
вес мерси за закуската, нямаш милост към тумбаланите, постоянно ни изкушаваш с неЩо ( и аз поне после все ти4ам до магазина)
фрики 4естита ти нота, да видим аз как Ще се справя другата седмица
Диме добре дошла, езика аз съм малко субективна (с испанска гимназиая съм), но много ми помогна тук телевизията, отпусни се и прави опити да говориш дори и грешно не се срамувай и притеснявай, така Ще ти е по лесно
от в4ера съм в болни4ни и не мога да си намеря замесни4ка, незнам кога Ще идва ново моми4е, кога Ще я обу4авам, гадно, за какво шефа ми бързаше толкова с болни4ните незнам
ако иам някои желаеЩ за работното място да казва, лошото е 4е е в Бенидорм

# 249
  • Мнения: 3 098
Фрики,ние сме пътували с кола,когато малката ни беше на 5 месеца.Никакви проблеми за нищо.
Предварително си подредих вси4ко от първа необходимост,храна,вода,дрехи на лесно достъпно място.
Не се плаши.

Анет,единствено за Тея се сещам като живуща в Бенидорм.

# 250
  • Мнения: 62
Здравеите моми4ета!!!!

Днес за трети път правя опити да ви по4ерпя по повод рождения ден на моята любов.Но компютъра ми непрекъснато гасне сами4ък,дано този път успея.Явно месец юни ще бъде много богат на празници за пове4ето от нас  Heart Eyes

   
    
Да ви е сладко!!!!

# 251
  • Мнения: 3 098
4естит празник на твоята любов!  bouquet
Да ти е здрав и много любов и хармония ви желая!

# 252
  • Мнения: 509
Марица,само за Тея се сещаш значи,а мен защо така ме забрави,мила? Hug
mami na deni,честит ти рожденик!  bouquetДа ти е жив и здрав.Щастие,късмет и любов!

# 253
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mama na deni, честит празник на половинката ти! Да е винаги здрав, весел, да сте мноооооого щастливи и много да те слуша!  Hug
И приятно прекарване довечера! Навън ли ще сте или в домашна обстановка?

# 254
  • Мнения: 3 098
Марица,само за Тея се сещаш значи,а мен защо така ме забрави,мила? Hug
mami na deni,честит ти рожденик!  bouquetДа ти е жив и здрав.Щастие,късмет и любов!

Как така?4е аз знам,4е си в Мадрид! ooooh! CrazyБожеее,колко съм в грешка,хубаво 4е ми каза. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт