" Sapore di Sale " или Ваканционни мами в Италия - 57

  • 13 023
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 462
Момичетаааа , как е на италиански думата " гордост " ????Дават такъв италиански филм в момента с Елена София Ричи . Grinning Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 617
Orgoglio e гордост

Дани, аз сега доглеждам "Река на тайните" (Мystic River), но е тежък. Много добър състав.

# 47
  • Мнения: 3 425
Буонди банда Simple Smile



Дани,направи ли го?

Маркрит, аз и около мен никой не ги гледа тез филми  Shocked някакси много са блудкави,а пък вместо да рецитират,те шепнат и въздишат.....в Бг май са дублирани  newsm78

Ник,браво...значи си полуготова  Peace само майчето да се появи  Grinning Стискам палци  Peace

Успешен ден   bouquet

# 48
  • Мнения: 3 388
Добро утро!
Тук в мрачно и май всеки момент ще завали. Аз днес ще чистя, готвя и ще чета бебешки списания. Чакам и една приятелка на чаша вино.
Нямам търпение да започнат салдите  Crazy Ще накупя един куп дрешки на бебо и още доста работи, които ми липсват.
Някой знае ли, дали продуктите Авент също ще бъдат намалени? А Икеа прави ли салди, че ми трябват някои неща и оттам? ...
Линдита, всичко е ок кара, наше бебе се побърква в тумбака ми тези дни, не се влияе нито от спиране на кафето и коката, нищо! Активен е човека изключително!  Heart Eyes
Аз вчера започнах корсо препарто, беше интересно, началото поне  Crazy Ще имаме и 2 срещи с татковците да ги учат как да ни масажират  Wink За съжаление нямат пагаменто банкарио, та трябва да ходя тези дни до пощата да го плащам  Outta Joint
Дани, направили теста?
Ники, как минават последните седмици? Моята мама ще идва към средата на август, тези дни ще купува билета и ще продължава по-усърдно покупките за бебо и онова, което ще ми носят оттам. Колко време ще остане майчето при теб? Моето няма да може да стои много, после се връщат заедно с баща ми и брат ми, живот и здраве, че започват работа, а веднага през октомври за на екскурзия в Израел, ако не се лъжа за дестинацията.
Хайде хубав ден от мен на всички   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 804
Добро утро момичета !
Теста е положителен , утре ще ходя да си направя  и един в болницата и в петък ще ходя да ми кажат кога да ходя за аборта .

# 50
  • Мнения: 750
Айй Дани хубаво си се подредила,не се ли пазите с мъжът ти Rolling Eyes.Много кофти тая работа.Не ти стигат другите грижи ами сега и това,но важното е да мине вси4ко о.к Peace
Ама 4есно казано и аз се подредих по същия на4ин макар,4е не съжалявам.И ние с мъжо един път се отпуснахме да не мислим за предпазни мерки и веднага след това дойде сорпрезата Laughing
Сон4е при вас защо се плаща корсо препарто newsm78.Явно тук всяка болница си прави политиките пер конто суо Rolling Eyes.При нас е безплатен,4е даже и омаджи дадоха Mr. Green
Моето мам4е ще остане до края на септември Hug.Незнаете колко съм доволна и щастлива Hug

Между другото сутринта като разхождах моето ку4е,срешнах майката на една позната която роди миналата седмица.Питах я дали ходи да помага на щерка си,а тя ми отговори,4е няма нито време нито физико за тая работа Shocked ooooh!.А цял ден стои по пейките с комшийки и оправят клюките.За това време намира Twisted Evil

Благодаря на Господ,4е имам такава златна майка да е жива и здрава Hug

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 15:10 от nik77

# 51
  • Мнения: 5 476
 Hug  Да се разпиша набързо ,че все по-малко време имам. Rolling Eyes

Дани,стискам ти палци да мине всичко както искаш. Hug
Lindita ,добре дошла на Ботуша!  Hug
 Ако искаш метни някакъв телефон на лични да се чуем. Hug

Tsugumi-Biancaneve,като оставим настрана образователната система тук има доста неща ,от които човек да се разочарова. Rolling Eyes

 Да се похваля,дъщерята завърши годината и е трета по успех в класа ,от 26 ученички. Peace
Като се има предвид,че нейния профил в гимназията е доста тежък (прекалено много изисквания,доста обемист материал,тежки основни дисциплини)съм предоволна.  Peace
  Освен това е само за 2 ра година ученичка в  Италия. Grinning
  Сега яко учи за матурите,дано всичко мине наред. Praynig

  Ники,да се пазиш!  Heart Eyes Hug
   newsm78 А принципно- голям егоизъм ги е налегнал тук,гледам и моито свеки как клинчи и само мрънка колко се е изморила - да пусне една пералня и са сготви една паста  Shocked ,та по този случай тази година не искаше да вземе за 10 дни внука си,който е на 8 год. Tired
  Да са ни живи и здрави майките!  Heart Eyes  bouquet

 Лек остатък от деня на всички!  Hug

 

# 52
  • Мнения: 3 425
Дани,успех каквото и решение да сте взели  Peace

Сонита,нямаш ли на близо хипер-бебешки маркет...там винаги има салди на пампи и разни други неща  Peace Ние пазарувахме големите неща  тук!

Гери,БРАВО   bouquet

Аз пък се радвам,че мога сама да си се грижа за дечко...постоянните битки уморяват доста  Peace




# 53
  • Мнения: 3 388
Ники, ами плаща се при нас - 46 euro. Даже ни казаха, че сме били късметлийки, защото миналия месец таксата била 56 еуро. Региона  определял сумата, независимо от азл.
Така като гледам програмата, има 10 посещения, разпределени във вторник и четвъртък.

# 54
  • Мнения: 2 617
 Peace Привет, банда!
Ники, при нас също не се плаща курсът и ни дават всеки път по нещо. Утре няма да ходя, защото ще отида за редовните изследвания за кръв и урина, които правя малко преди всяко посещение при лекарката. Страхотно е, че майка ти ще остане толкова време  Hug Това е най-доброто решение, защото с нея ще се отнуснеш да правиш нещата, както искаш. Ех тези майки! Наистина като че ли при нас възпитанието е различно, много са ни всеотдайни! Моята също я чакам, но не знам, кога ще дойде и за колко ще може да остане.
За егоизма тук съм съгласна, въпреки че го виждам по отношение на другите, моята свекъвра, напротив, много се натиска да ни помага, ние се държим малко настрана, но не искам да ги свиквам да се месят прекалено.

Дани, пращам ти една прегръдка, останалото ти си знаеш, как ще го преминеш...

При нас не се живее от горещини (или поне аз не мога да издържам), днес се опитах да направя един сладкиш, но от горещината едва издържах и Давиде го довърши. Имам чувството, че аз не съм нормална толкова да се задъхвам и да ми пада така кръвното.  newsm78 Утре след 16 ще се изпробваме да ходим пак на плаж, но отсега съм резервирала място само под чадъра  Naughty
Джорджи, за съжаление, много си права за разочарованията тук. Поздравления за дъщеря ти!!!  Hug Hug Hug Peace Не трябва и да се съмняваме в нашите способности  Peace Какъв й е профилът?
Успех за матурата Peace

# 55
  • Мнения: 3 388
Сонита,нямаш ли на близо хипер-бебешки маркет...там винаги има салди на пампи и разни други неща  Peace Ние пазарувахме големите неща  тук!

Имаме бе, Калче. И ние от такива пазаруваме. Бимболандия, Ипербимбо и разни такива най-редовно ги уважавам  Crazy  Само не знаех дали правят салди и на всичко бебешко, най-вече на биберони, стерилизатори и пр., та да ги атакувам  подходящо  Laughing

Дани, успех и от мен, както и да сте решили да процедирате  Hug

Тук до нас трети ден вдигат невъобразим шум! Поне правят хубави улиците и една чудна градинка, доколкото разбрах и с детска площадка  Wink

# 56
  • Мнения: 5 476
Какъв й е профилът?
Успех за матурата Peace

  Flutter Мерси! Hug
  Профила й e  Scienze Sociali ,основни дисциплини са философия,психология,социология,педагогика...все едни тухли за учене   #Crazy
 

# 57
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

Гери, супер е това за Щерката ти, бравос  bouquet

Дани...незнам какво да кажа Shocked

Мацки, в4ера 4етох в нета, 4е в Бг 67000 абортират годиШно, едва 4 процента вземат противоза4атъ4ни #Crazy изобЩо много повърхностно се гледа на аборта, което е просто възмутимо. Twisted Evil в 2007 година живеем, има хап4ета, презервативи, спирали, връзване на тръби, ла пилола дел джиорно допо, Ще се побъркам Confused

По добре да спра, 4е  #Cussing out Close

...гледам успех пожелавате, май аз не съм добре #Crazy

Хубав ден, до после  bouquet

# 58
  • Мнения: 750
Гери бравос на твоята щерка. PeaceАма аз не се и съмнявам видно интелегентноста на майка и Peace

Кала радвам се, 4е се справяш добре и нямаш нужда от помощ от никого. Peace
Аз ли4но първите месеци определено ще имам нужда от майка ми.Говоря не само за помощ в отглеждането на беб4е,но и помощ в домакинската работа Peace.
Разбира се друг е въпроса за слу4аи на майки или свекърви  които от помощ разбират само даване на акъл а работа никаква. Naughty
Тогава и аз бих предпо4ела сама да се оправям smile3521
Само,4е моето мам4е не е от тези слу4аи.Би се разкъсала на хиляда само и само на нас да ни е по леко Heart Eyes.
Тук в Италия съм забелязала,4е рядко бабите си данно да фаре.Друга култура,други разсъждения Thinking.Нашите майки са много по всеотдайни и по добри.
Това си е мое мнение,но в крайна сметка всеки гледа от собствената си камбанария Peace

# 59
  • Мнения: 3 425
Сонитке,при нас няма такива салди,а гледам кога кое е на промоция  Peace

Денис,пожелавам и успех с решението,което са взели....не виждам нищо лошо...може би аз разбирам думата погрешно знам ли  newsm78 ...но след 2 деца и издънка не знам какво друго да кажа  Rolling Eyes 
За положението в Бг изразено в статистики е много относително....но нека не гледаме само големите градове,където заплатите са над 200-300 лева и може да се отдели 10-15лв месечно за противозачатъчни,или 10лв струвала опаковка Постинор за 1път или спирала сложена при някои си гинеколог...проблемът е по-скоро финансов според мен  Peace,а и сексуалното възпитание не е на кой знае какво ниво като цяло!(не визирам никого...просто си философствам)

Ник, права си....много хора не знаят как да помагат  Peace

Наоколо съм  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт