Как изглежда банята ви?

  • 116 077
  • 413
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
I-max банята ти е прекрасна.
Може ли да дадеш точния адрес на магазина, от където си купила плочките.
А сина ми като видя дъската на тоалетната каза че иска същата.

# 31
  • Мнения: 173
I-max, това шкафче в банята по поръчка ли е? Питам, защото искам да поръчам някъде нещо подобно? И ако е по поръчка, би ли казала къде и на каква цена, моля!
Банята е от ДОМО-Бургас.Шкафа го имаше но в друг цвят и ние си поръчихме нашия в цветовете на банята PeaceТака,че си е по поръчка.Цената беше около 1100 лв.
I-max банята ти е прекрасна.
Може ли да дадеш точния адрес на магазина, от където си купила плочките.
А сина ми като видя дъската на тоалетната каза че иска същата.
Joy Joy JoyТази дъска изобщо не си отива на банята.Аз бях твърдо против нея !!!Но с децата можеш ли да излезеш на глава.....Между другото банята е към детската стая ,затова трябваше да се съглася.
А дъската също е по поръчка от каталог на LOUIS.Kaто се затвори капака прилича на резервоар от мотор,а седалката отдоло е на черно и бяло каре.Много е ефектна Peace

# 32
  • BG
  • Мнения: 793
Аз мисля, че мойта баня я бях пуснала някъде из форума,но като не си спомням  newsm78
Даже сега се позачудих, като видях какви веселки ги пускате, а пък мойта е една такава, по- скромна, но ето:
http://img507.imageshack.us/img507/990/img2501hn4.jpg

# 33
  • Мнения: 4 380
Ето това ми харесва. Виждала съм и такива стойки (така ли се казват пластмасовите клекала Embarassed) за тоалета.


Бъркаш. Тази мивка е истински аквариум, а капаците за тоалетни чинии са от епоксидна смола.

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ето това ми харесва. Виждала съм и такива стойки (така ли се казват пластмасовите клекала Embarassed) за тоалета.


Бъркаш. Тази мивка е истински аквариум, а капаците за тоалетни чинии са от епоксидна смола.

Да знам струва ми се ексцентрично, но бих си взела мивка с изкуствен такъв. Трябваше да поясня.

# 35
  • Мнения: 7 430
Етомира, снимай и давай да гледаме Peace

Много са ви сладки баните - особено оранжево с зелено Peace
И аз исках да е в тези цветове банята ми, но се отказах и ги сложих в спалнята - надявам се да стане Оки - доки.
За банята си искам розово, но МиРо не дава Sad
Накрая ще я направя черна и ще види той Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 3 334

i-max  невероятна е банята ви
 newsm10 smile3501

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 481
И аз да кажа, I-max, страхотна баня  Simple Smile
Не ми се снима нашата, но мога да дам следните съвети- не слагайте стъклени етажерки, плотове и прочее, стават на гадни капки и трябва да се полират постоянно. Не слагайте и релефни плочки на пода, един косъм да падне трябва да се маха с ръка  smile3551

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз да кажа, I-max, страхотна баня  Simple Smile
Не ми се снима нашата, но мога да дам следните съвети- не слагайте стъклени етажерки, плотове и прочее, стават на гадни капки и трябва да се полират постоянно. Не слагайте и релефни плочки на пода, един косъм да падне трябва да се маха с ръка  smile3551

По този повод пиши тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196406.new;topicseen#new
Много е подходящо и полезно, особено за такива като мен които ги очаква обзавеждане и строеж на жилище.

# 40
  • Мнения: 173
Благодаря  Hug
Ще прозвучи нескромно,но в действителност е по-хубава.На снимките не личи гланца на плочките и фриза,който е със стъклено покритие. А недостатъка и е това,че е малка и душ-кабината е много близо да моноблока.
Един съвет от мен-не си купувайте стъклени мивки,защото много трудно се подържат чисти Peace

# 41
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Страхотно свежи идеи, поздравления! Малко не на място, но да кажете колко излиза основен ремонт на баня, ако може и размерите да споменете.

# 42
  • Мнения: 1 152
Баня и WC в едно с размери 4 кв.м. с душ-кабина - при нас 4800 лева от-до - санитария, плочки, аксесоари, шкаф, огледало, нова врата, бойлер проточен, окачен таван и  труд. Но като се замисля, може би ще станат и повече - винаги има и разни неща, които се забравят.

# 43
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Сасано, колко ви струваше душ-кабината?

# 44
  • Мнения: 1 152
Сасано, колко ви струваше душ-кабината?
900 лв. с монтажа.

Общи условия

Активация на акаунт