Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 376
  • 353
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 247
Здравейте аз вчера лунувах до 6 часа после не издържах и хапнах и то доста солидно  Embarassed и за това никакво качване на кантара  hahaha
Днес съм на скара само така че пак е моно ден  Wink Laughing

# 331
  • Мнения: 1 354
Малиииииии как се изложих не е истина. Embarassed Embarassed Embarassed
Днес сутринта бях решена да си продължа лунната.Пих едно кафе без захар и до там.
После леля ми се обади и отидох на гости.
После.... Embarassed..... Rolling Eyes.......три кюфтета,салата със сиренце,олио,сол и т.н.,една филия хляб,огромна мелба,кафе със сметана.
След това се прибрах и после на кафе с една дружка пиинахме по една бира с цаца и картофки Embarassed Rolling Eyes

Ужааааааааааас!!!Имам чуството,че съм слон.
Май вече никога няма да стана 50кг.

Ей това е!Дойде ли събота и неделя ядене и пиене на корем.
През седмицата устисквам,ама....за сметка на това събота и неделя изяждам колкото за две седмици.
Сега въпреки осъзнатата грешка си точа лигите по пиле с ориз. Rolling Eyes

ПОМООООООООООООООООЩ!Някой да ми набие в главата малко комплекси,за да се стимулирам отново. Cry Confused

# 332
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен Simple Smile
днес съм най-после 59 кг  newsm44
от монодиетката ми остават утре на кашкавал и в понеделник минерална вода, дано да сваля още 1 килце  newsm17
После мисля да си дам ден-два почивка и пак съм тук
УСПЕХ със свалянето на всички  newsm10

# 333
  • Мнения: 43
Лорън, ако това може да те успокои не си единствената, която прегрешава през уйкенда. Аз обаче започнах с забранените удоволствия (хапването, де) още снощи вечерта, че да е още по-пълно освинването. А и бях много разочарована от диетуването ми през седмицата. Резултатите се оказаха повече от скромни. Обаче, да ви кажа днес ходихме с децата да се пличкосват в кварталното басейнче и направо ми се оправи самочувствието. Хич не им пука на мамите: дебели, слаби, висящи кожи- всеки си се цамбурка и се препича. само аз съм се сконфузила, за някакви си 2кг в повече и ми е гадно да си сложа бански. Така че сега съм си казала, че от понеделник пак се хващам да моно диетувам, но няма чак толкова да си го слагам на душата, че ми втръсна от преследване на вятърни мелници. То е ясно , че след 2 деца и годинки над 30-те от тук на татък чудеса не могат да се очакват.
Айде, чао за днес от мен и не се вманиачавяйте прекалено в разни диети(ех, кой го казва), че то все пак и други  удоволствия има в живота.

# 334
  • Мнения: 928


ПОМООООООООООООООООЩ!Някой да ми набие в главата малко комплекси,за да се стимулирам отново. Cry Confused
Аз какво да кажа като днес съм на 300грама  Snickers  Joy Joy Joy Joy Много диетично, а?  Joy Joy Joy
Луда работа...... Пазя се, пазя се и като ме захапе  eat вечерях супа  Sick и утре може би ще хапна от нея с плодчета и ще се измисля някой друг моно-ден.
Най-големия ти стимул е аватара ти

bubulina,   newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Joy, за всичко си много си права, но едни 2 кг ми скапват адски много настроението  smile3511 , ама и лакомията ми е огромна  newsm62 и съм във вечната борба  Joy

# 335
  • Мнения: 43
Пепита, и на мен това ми е вечната борба. Хем не се чувствам добре в кожата си, хем лакомията ми ме побеждава редовно "и така до края на света" (помните ли песента от един БГ филм). Омагьосан кръг!!! От време на време се опитвам да се навия, че трябва да се приема такава каквато съм си, но това за нещастие не трае дълго.
 За късмет живея на място, където го няма тая масов стремеж към манекенските мерки та не се комплексирам особено много от 2 та ми излишни кг.

# 336
  • Мнения: 195
Добро утро, момичета  wavey
хайде на кафето, има за всички  kaffeetrmker_2

първо да кажа, че килцата са ми си отново 59 - и днес е като вчера  Weary
за 8 дни -4 кг, всъщност май не е зле

Лорън, стимула ти трябва да бъдеш самата ти - като се изкушиш, сложи на кантара кюфтенцата и мечтаните 50кг и виж кое искаш повече. Ако не можеш да издържиш на изкушенията, по-добре спри диетата за известно време и почни, когато си психически подготвена. Сега само се мъчиш и резултата най-много да е депресия. В крайна сметка никой не е умрял от 2 кг в повече, виж 100 кг вече са друго нещо  hahaha
Всеки трябва да си намери личния стимул
В тая връзка да ви споделя баща ми как отслабна. Миналия септември му казаха, че има проблеми със сърцето и или ще спре цигарите и ще свали 10-15кг или ще се мре. И той реши да действа. Не е спазвал никаква специална диета, сам си решава на момента какво и колко да хапне, винаги яде 3 пъти на ден и не се лишава от нищо, обаче - хляба е само ръжен, не яде тлъсти меса, ограничава си само количеството, вечерята се старае да не е след 20 ч., и му помага, че работата му е свързана с доста движение. От септември до май свали 17кг и е заприличал на момченце. НО всичко, което яде е домашно производство - месо, плодове, зеленчуци, мляко... За съжаление повечето от нас не знаем какво точно изяждаме с 1 пиленце и 2 ябълки

# 337
  • Мнения: 1 354
Пепита ама виж какво държи в ръката (на снимката,която ти сложи).
Ухх сега отивам на кафе и без проблем ще съм на кафе (черно) и мин.вода,ама после...

Момичета ,молете се с мен да устискам на палачинките с кашкавал,с течен шоколад,с роле...ухх... Praynig

Айде чао за сега.  bouquet

# 338
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте момичета smile3525
какво става,никой ли не е на диетка всички ли почиват ?
Лорън, ти устиска ли?
Айде чао за сега, мъжо ме вика на ракийка с леден таратор cheers

# 339
  • Мнения: 43
Каква ти почивка, то направо усвинване стана тоя път! Ей сега се връщаме от ресторант и едва ходим от преяждане, а уж мислех днес по-разумно да я карам.
Само не ме питайте какво съм яла и колко калории са това- да ги сметна: мисията невъзможна Confused За да не изпадам в депресия обаче мисля да не се тергля скоро, сиреч днес. От утер пак на линия , дано пооправя пораженията. А на всички вас: лека нощ. И се надявам, че все още са останали монодиетуващи в екипа Simple Smile

# 340
  • у нас
  • Мнения: 443
АЗ утре съм на плодчета

# 341
  • Мнения: 928
Как сте непослушни и послушни моно-момичета?
Аз вчера бях на ябълки и супа, а днес ще съм на праскови и супа /пак съм моно  Joy / Имам още малко супа за днес и ще я ям  Sick

Пепита, и на мен това ми е вечната борба. Хем не се чувствам добре в кожата си, хем лакомията ми ме побеждава редовно "и така до края на света" (помните ли песента от един БГ филм). Омагьосан кръг!!! От време на време се опитвам да се навия, че трябва да се приема такава каквато съм си, но това за нещастие не трае дълго.
 За късмет живея на място, където го няма тая масов стремеж към манекенските мерки та не се комплексирам особено много от 2 та ми излишни кг.
Аз съм абсолютно същата  smile3538 само дето аз не искам да се приемам с повечето кг, а лакомията е непобедима newsm62
И тук повечето са с големи дупета и паласки, но мен това хич не ме успокоява.

Пепита ама виж какво държи в ръката (на снимката,която ти сложи).

Лорън, точно това имах предвид да избереш дали да имаш такова тяло като нейното или да си хапваш вкусотии.

# 342
  • Мнения: 195
Здравейте, мацки   love001
как върви дитуването, май доста намаляхме Sad
Аз да питам тия, дето са я правили преди тази диета - като си направите 10-те дни после какво хапвате? Защото на мен днес ми е последния и мисля да си хапвам от вси4ко по много малко Grinning

# 343
  • Мнения: 247
Здравейте Мацки къде се покрихте  Hug 

Здравейте, мацки   love001
как върви дитуването, май доста намаляхме Sad
Аз да питам тия, дето са я правили преди тази диета - като си направите 10-те дни после какво хапвате? Защото на мен днес ми е последния и мисля да си хапвам от вси4ко по много малко Grinning

Аз за сега гледам да хапвам по леки храни и наблягам на кисело мляко  Wink

# 344
  • Мнения: 195

Аз за сега гледам да хапвам по леки храни и наблягам на кисело мляко  Wink



Мерси, май влюбена   bouquet
Да не си я започнала отначало диетката, като гледам лентичката ти е на 0.
Аз да ви кажа, само 4 кг свалих за сега, но след няколко дни я започвам пак и се надявам поне още толкова да смъкна.
И снощи прегреших - хапнах малко ориз със зеленчуци и преди това 2 цаци  smile3506
Сега остава само да си задържа килцата на 59 до следващия тур на диетата newsm17

Общи условия

Активация на акаунт