Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 379
  • 353
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 621
Тез картофки така без подправки почти не хапвам  Outta Joint , но поне в началото ще се опитам да съм по стриктна  Wink
Утре са плодовете та да ви питам те не трябва ли да са едни и същи за деня?  Rolling Eyes

Аз хапвам всякакви, включително и цитрусови - в неделя ядох ябълки, портокали и дори едни банан newsm35

# 31
  • Мнения: 1 416
Тез картофки така без подправки почти не хапвам  Outta Joint , но поне в началото ще се опитам да съм по стриктна  Wink
Утре са плодовете та да ви питам те не трябва ли да са едни и същи за деня?  Rolling Eyes
незнам аз ще съм на черешки пък другия плодов ще видим решила съм таз детка 20 дена да я карам

# 32
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.
Имам чувството че до края на деня ще започна да кудкудякам-днес съм на яйца и до сега изядох 5.
По обяд малко ми стана кофти от тях,но излезнахме с малката на разходка и се пооправих.
Взех си пилешко за утре-мисля да го изпека във фурната.
Добре че е кафенцето-като изгладнея много си пийвам малко и ми минава глада.Знам че е добре да карам без кафе,но ако не пия сигурно ще се изкуша да хапна нещо друго.

# 33
  • Мнения: 928
Тез картофки така без подправки почти не хапвам  Outta Joint , но поне в началото ще се опитам да съм по стриктна  Wink
Утре са плодовете та да ви питам те не трябва ли да са едни и същи за деня?  Rolling Eyes
май влюбена,сложи им нещо на тези картофки,че иначе ще умреш от глад  Peace Ако искаш идеи може да се върнеш в старата тема и да си откраднеш някоя, за да ти е вкусна диетата eat Все пак не сме в затвор и да ядем каквото някой е решил   Hug
Ако искаш яж един и същи плод цял ден,но аз никога не съм била на един вид плод.Ето днес съм на плодове и ядох портокал,праскови и ще вечерям с грейпфрут. Wink
zzz@2,не мога да кажа,че ги съчетавам,но да-почти изкарах страхотната диета /някрая се правих на голяма и бях с лунните момичета/ и започнах тази.С тази се сваля по-лесно,но страхотната ми по-допада,защото храненето е по-разнообразно.Какво свалих ли?!  Hug До момента съм свалила около 2кг /днес не съм се теглила/ и талия -2см , ханш -1см и по - 1.4 см от бедрата.При мен свалянето става много бавно,аз не се занимавам с никакъв спорт и това много ме "забива",също така килограмите ми за сваляне са малко и е много многоооооооооо трудно.А и от време на време си правя по-един ден, в който се тъпча с тестени и шоколадови изкушения. Но аз не се отказвам SunglassesСмятам след като свърша с тази да се върна на страхотната-така хем да се захраня,хем може да сваля още  hahaha

Здравейте.
Имам чувството че до края на деня ще започна да кудкудякам-днес съм на яйца и до сега изядох 5.
По обяд малко ми стана кофти от тях,но излезнахме с малката на разходка и се пооправих.
Взех си пилешко за утре-мисля да го изпека във фурната.
Добре че е кафенцето-като изгладнея много си пийвам малко и ми минава глада.Знам че е добре да карам без кафе,но ако не пия сигурно ще се изкуша да хапна нещо друго.
silvia1111, за такъв ден с яйца не искам и да си помислям  Sick Sick Sick за това те разбирам.След последния си ден на яйца аз казах,че никога повече няма да го правя  Peace пийвай си повече вода,за да не ти е гладно,ако можеш излез малко на разходка,за да убиеш времето   bouquet

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 18:50 от pepita730

# 34
  • София
  • Мнения: 146
Аз до днес си мислех че обичам яйца но сега не съм много сигурна.Не могат ли яйцата да се заменят с нещо друго-например кремвирш или да има два плодови дни

# 35
  • Мнения: 1 416
преди да доида при вас бях на японската и вече кудкудякам  newsm57 newsm57 newsm57 затова ще заменя яйчицата с плодчета

# 36
  • Мнения: 247
pepita730 мерси за съвета сега на вечеря ги подправих с зехтин и диетична сол, и вече са по вкусни  Simple Smile
сега се сетих да ви питам а зеленчуците дали може да са от тези замразените миксове и варени, че много ги обичам, какво мислите?

# 37
  • Мнения: 1 416
и аз много обичам задушени зеленчуци и аз много обичам и аз питам може ли а сладурки може ли  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 38
  • у нас
  • Мнения: 443
Здавейте,момичета днес аз съм доволна от кантара сутринта ми показа 65кг., задържах след вчерашния "екшън манджи"ден.Днешния ми отчет е 1активия и100гр. кис. мляко, до като си легна може да ям още мляко.Утре очаквам много минуси!!!!!
май влябена мисля,че миксовете не са добра идея в тях има варива: ориз,грах,царевица.

# 39
  • Мнения: 247
[
май влябена мисля,че миксовете не са добра идея в тях има варива: ориз,грах,царевица.
[/quote]

имам предвид или микс без ориз или брюкселско зеле много обичам задушено   Crazy , но ако не може не може

# 40
  • Мнения: 928
Аз до днес си мислех че обичам яйца но сега не съм много сигурна.Не могат ли яйцата да се заменят с нещо друго-например кремвирш или да има два плодови дни

Аз също преди време си мислех,че мога да изкарам на яйца,но НЕ Naughty
След последния път ще заменям яйцата с някой друг ден или просто ще ги пропускам Peace
Това с кремвиршите съм го правила и е много вкусно Peace

май влюбена,радвам се,че съм помогнала   Peace Зависи за какви замразени зеленчуци говориш newsm78 В зеленчуковия ден трябва да се хапват зеленчуци от рода на краставици,домати,марулки и такива зелени.Ако беше ден за грах,царевица и такива бобови щяха да го опишат както е картофения ден Wink

# 41
  • Мнения: 928
Хайде и аз да се запиша в групата на прегрешилите  newsm47
Изядох около 100гр сушен банан и няколко фъстъка.Сега ми е добре,ама утре  smile3511
ще има ред сълзи ред со.....  newsm61
Е какво да направя -ядеше ми се нещо и реших да се поровя в мюслите и да обера банана smile3532
Лоша работа................. Naughty не правете като мен  Naughty

Редакция след около 2 часа: Ядох и други работи - от всичко по малко Twisted Evil Утре ще се гръмна #Sniper #Silly
Отивам да се накажа  smile3538 smile3538 smile3538

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 23:55 от pepita730

# 42
  • Мнения: 1 416
Добро утро моносладурки как сте аз си пия кафето и после съм на черешки  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2
Искам да ви питам може ли по време на диетката да си пиивам 2 в1 че много го обичам    newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
[/b]

# 43
  • София
  • Мнения: 146
Добро утро и от мен.
Аз също си пийвам кафенце.Днес съм на пилешко.  chef

# 44
  • Мнения: 247
Здравейте и от мен  Simple Smile тази сутрин съм ранобудна, спортувах  Whistling
и днес ще съм на черешки  Peace
успешен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт