Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...

  • 36 080
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 243
Чудесни новини, Ани!
Сега вече на бебо му остава само да дебелее  Grinning

Кога и къде са давали Мини и Стефани?

# 271
  • Мнения: 16
Честито за хубавите новини rose_madder - това детето да е добре е най-голямото щастие за всяка майка. Пожелавам ти леко раждане и скоро да гушкаш едно здраво бебче.
Ами mini и Стефания ги даваха и в двете емисии на bTV Новините във връзка с опложданията инвитро и репродуктивното здраве.

# 272
  • Мнения: 6 243
Съжалявам, че не съм ги хванала.
Стефания е супер бонбон и реших, че са били в някое бебешко предаване.

# 273
  • Мнения: 315
Добро утро!  Hug

Днес нашия бебо Кристиян става на 6 м. (половин годинка). Да ни е жив и здрав, усмихнат и много да ни радва!      bigdance2
Да ви почерпим:



Честито 5 м. на бебе Иван на мама Злати. Tada Да ви е жив и здрав, усмихнат и много да ви радва!

мини браво! smile3501 newsm53

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 09:18 от KrisDiMar

# 274
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Здравейте момичета,
стана малко разминаване със Сладка Хапка и бих искала да попитам дали някой знае фамилията й, а и случайно мобилен номер. Моля, да ми ги изпратите в лична бележка.

Поздрави   bouquet

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Здравейте момичета,
стана малко разминаване със Сладка Хапка и бих искала да попитам дали някой знае фамилията й, а и случайно мобилен номер. Моля, да ми ги изпратите в лична бележка.

Поздрави   bouquet
Пратих ти ги  Flutter
Освен груба мога да бъда и чаровна модераторка Mr. Green

# 276
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Пратих ти ги  Flutter
Освен груба мога да бъда и чаровна модераторка Mr. Green

А аз освен заядлива, мога да бъда и добра ССФ  Mr. Green
Мерси....

# 277
  • Мнения: 753
хей здравейте всички , къде се губите?

ние днес ходихме на плажовете на Овощник, Дани се побърка от кеф, мазах го с 50 фактор дано го е предпазил, имаше страшно много малки бебета, на 4, 6, 7, 9 месеца, софиянки ми се видяха доста 'смели майки', поучавах се от тях днес, ....водата беше страхотна, звънях на някои от вас, дали искате да дойдете с нас, но не се свързахме...много е чисто, и ми се стори с нормални цени: 2 цаци, 2 пържени картофи със сирене и 2 салати: 10 лева..имаше дори едно семейство от Русе представяте ли си???? дошли специално на почивка в Овощник с 2 малки деца...много се учудих..
Приятна вечер ви пожелавам! и Работна седмица!

# 278
  • Мнения: 855
Здравейте и от нас  Hug
И ние днес бяхме на Овощник, но не сме се видели, наистина имаше много хора и деца. Мазах Светли с Мустела 50+ , но не съм го държала на слънце  Peace Супер си изкарахме, Хера и Мини и те щяха да идват, ама са мнооого несериозни мишори   Crazy
Ето малко снимки от нас

# 279
  • Мнения: 2 122
Честита половин годинка на бебко Криско, да ви е жив и здрав и много много да ви слуша.   bouquet
За срещи с бебе Стефания- вече само със записан час- нали е медийна звезда.
Не стига, че публично говоря за стерилитет, ами и си накърмих детето пред Министерството на труда и социалната политика- бива ли да съм такава кажете  Crazy

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Напред към новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199560.0

Общи условия

Активация на акаунт