Гласуване за картичка за Деня на детето

  • 5 750
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Чакам авторите на № 1, 5 и 9!

# 91
  • Мнения: 368
От известно време имам проблеми с този сайт. Не мога да видя нито 'Готовите елементи' нито пък някоя от снимките във всички категории на настоящия конкурс. Логнала съм се с име конкурс1 и парола конкурс на латински. Защо така става???? Искам да видя творбите ви. Виждам бяло на мястото на снимката.А в готови елементи не виждам новите виждам до 75номер.

# 92
  • Мнения: 2 910
Труден е избора, но все пак гласувах за № 3, 7 и 14.

# 93
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
От известно време имам проблеми с този сайт. Не мога да видя нито 'Готовите елементи' нито пък някоя от снимките във всички категории на настоящия конкурс. Логнала съм се с име конкурс1 и парола конкурс на латински. Защо така става???? Искам да видя творбите ви. Виждам бяло на мястото на снимката.А в готови елементи не виждам новите виждам до 75номер.

Опитай с рефреш, може да се оправи проблема. Опитай да намериш втора страница, примерно, при теб може да са се подредили елементите в общия сайт в две последователни страници...

# 94
  • Мнения: 368
Няма втора страница. нищо не схващам.Проблема е от една или може би две седмици.

# 95
  • Мнения: 2 271
Яяя,спечелила е картичката,получила и моя вот!Честито на Дяволинка,Дамаянти и Малката!

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 01:05 от petia47

# 96
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Яяя,спечелила е картичката,получила и моя вот!Честито!

Ще добавя - Я, цели 8 гласа за моите творби! Номера 11, 12 и 13. Не че са кой знае какво, ама защо пък да не се изФукам - все пак някой ги е харесал!

# 97
  • Мнения: 4 406
Чакам авторите на № 1, 5 и 9!
ако никой не си признае, пиши ги на моята сметка  Laughing

# 98
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Извинете, Бумеранг, но вашия стил е общоизвестен Mr. GreenИ не се вписва в тези творби

# 99
  • София
  • Мнения: 44 229
Дамаянти - много ми хареса твоята картичка, много ми е мила някак всъщност така и не успях да избера друга освен твоята , за която да гласувам в този конкурс.

# 100
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти - много ми хареса твоята картичка, много ми е мила някак всъщност така и не успях да избера друга освен твоята , за която да гласувам в този конкурс.
Благодаря от сърце на всички ви!!!За това, че именно тук се запалих по фотошопа, и както Микки е казала в една от темите, аз нямах грам идея от тази програма!
Може да не мога кой знае колко, но имам желание да се уча, както и да радвам близките и приятелите си е весели и забавни неща.
БЛАГОДАРЯ ВИ - НА ВСИЧКИ!!!
И си искам печата  Laughing Joy  Hug

# 101
  • Мнения: 4 406
наградите са качени в сайта, при участвалите творби  Laughing

# 102
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Дамаянти - много ми хареса твоята картичка, много ми е мила някак всъщност така и не успях да избера друга освен твоята , за която да гласувам в този конкурс.

И на мен страшно ми допадна твоята картичка Дамаянти! Май споменах по-долу, че гласувах за нея! Поздравления!!!

# 103
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А журито произнесе ли се в тази категория?? newsm78

# 104
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не,не е. Или аз не съм видяла newsm78Лулу, дай точките Grinning

Общи условия

Активация на акаунт