В ПЛЕВЕН лятото дойде, стягайте се за море

  • 13 505
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 710
Цитат
Днес се запознах с мама Наталия Викторовна, срещнах Пламси и Мериан. Много "форумски" ден.
И аз така,видях Веси в поликлиниката,Дикси в музейчето,а Гретхен съм я виждала преди,даже моят син играеше с топка на Димана,но днес се запознахме официално чрез една обща позната. Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 161
Здравейте!
Я да попитам нещо преди да съм забравила: Някой знае ли къде преместиха магазина на Рефан? Аз съм им голям фен на сапуните, но последния път просто забравих да питам къде ще се местят.Става на въпрос за магазина, който се намираше в края на комплексчето Колекс, до новата библиотека.
Наталия Викторовна, аз съм ви засичала с малкия на първата спирка на Дружба, спомням си, защото направо се "влюбих" в малчото, толкова е сладък! Пу-пу-пу. Ние бяхме с една мноооооого оранжава количка на МагИнгланд, май не съм виждала друга като нашата в Плевен,така че сме лесни за разпознаване Joy
Ей,ама всички да оздравяват,без изключения!!! Naughty
Още ли са актуални срещите, които стоят в началото на страничката?Вие май всички се познавате?! Да взема и аз да ви се натрапя някой ден Mr. Green

# 272
  • Мнения: 710
Цитат
Наталия Викторовна, аз съм ви засичала с малкия на първата спирка на Дружба, спомням си, защото направо се "влюбих" в малчото, толкова е сладък! Пу-пу-пу. Ние бяхме с една мноооооого оранжава количка на МагИнгланд, май не съм виждала друга като нашата в Плевен,така че сме лесни за разпознаване 35
EmbarassedСпомням си само веднъж една много оранжева количка,не беше на Дружба, пресичаше булевард Христо Ботев,дали сте били вие незнам,друг път да свиркаш,че аз малко съм  Crazyи мога да те подмина.

# 273
  • Мнения: 5 026
друг път да свиркаш,че аз малко съм  Crazyи мога да те подмина.
Ти и мен ме подмина онзи ден-беше се заприказвала, та реших да не те прекъсвам  Laughing

 Да отбележа, че тази сутрин сме на крак от 5,30ч  Crazy
 Меrian, как е Ники след " първият" учебен ден?

# 274
  • Мнения: 15
Сиси, магазинът на "Рефан" е някъде зад бившата "Шатра", на ул."Цар Симеон".
Няколко дни ще се гледаме с Теди. Ако е хубаво времет днес ще сме навън. Може да се срещнем.
Фурор загуби ли се някъде или аз съм разсеяна и затова не я виждам напоследък?

# 275
  • Мнения: 1 953
.........Дикси в музейчето.......

Абеее, аз те видях, ама си мислех, че ти не ме познаваш и беше с компания, и реших сега да не ходя да се представям  Embarassed Но се ориентирах и аз по малкия - беше дошъл да наблюдава как храня Митко  Grinning

Сиси, да ти препоръчам една друга марка сапуни - "Касиопея"  Laughing Много са хубави.Магазина е на втория етаж на комплекса срещу фонтаните.

# 276
  • Мнения: 5 026
Фурор загуби ли се някъде или аз съм разсеяна и затова не я виждам напоследък?
Вчера си дойдоха от Видин, надявам се да се включи, че се усеща липсата й  Laughing

Сиси, да ти препоръчам една друга марка сапуни - "Касиопея"  Laughing Много са хубави.Магазина е на втория етаж на комплекса срещу фонтаните.
Ииии, наистина са много добри, препоръчвам ти ги и аз  Peace

# 277
  • Мнения: 710
Цитат
Ти и мен ме подмина онзи ден-беше се заприказвала, та реших да не те прекъсвам  Laughing
newsm56 По принцип мълча,но като си отворя устата няма спиране Grinning
Цитат
Абеее, аз те видях, ама си мислех, че ти не ме познаваш и беше с компания, и реших сега да не ходя да се представям  Embarassed Но се ориентирах и аз по малкия - беше дошъл да наблюдава как храня Митко  Very Happy
Виждала съм те още веднъж,пак в музейчето,тогава  ти беше с компания а аз с най-големия син и бебето,без него на никъде,като гербова марка ми е  Mr. Green
Този пусти срам Embarassed
Джо първо наблюдаваше как храниш Митко, а после я свърши една в храстите smile3550  fiuuuuuuFlushed hahaha
Без памперс сме от един месец и само маркира територии  hahahaима си и любими местенца.
Лек и слънчев ден от мен  bouquet sun

# 278
  • Мнения: 161
Благодаря за бързите отговори!!! Hug
Сиси, да ти препоръчам една друга марка сапуни - "Касиопея"  Laughing Много са хубави.Магазина е на втория етаж на комплекса срещу фонтаните.
Ииии, наистина са много добри, препоръчвам ти ги и аз  Peace
Ммммм и тях ги зная, обаче на цена са 2-3 пъти по-скъпички, иначе веднага ги пробвах като отвориха магазина! Mr. Green

# 279
  • Мнения: 5 026
Без памперс сме от един месец
Аз пък нямам никакъв успех с гърнето-държа го само по памперс, слагам го много често, но не и не. Отбелязал е две големи и една малка работа за цяла седмица  Confused  Май съм изпуснала момента  Rolling Eyes

# 280
  • София
  • Мнения: 9 880
Май съм изпуснала момента  Rolling Eyes
NaughtyАтракция,не си изпуснала момента,не се притеснявай.Ще се научи Бужи да върши работа в гърне,дай му малко време.Ето,сега идва лято,топло е,спокойно ще си го оставяш да си пишка Wink.За спането бих ти препоръчала чаршафчета за еднократна употреба.Още малко и ще видиш как самия той ще има интерес към това чудо-гърнето.Децата много се влияят от видяното.Защо не му купиш една кукла,която да сяда да пишка преди него в гърнето Grinning.Мими гледаше какво прави кака и и рано-рано отказа памперсите. Peace

# 281
  • Мнения: 710
Без памперс сме от един месец
Аз пък нямам никакъв успех с гърнето-държа го само по памперс, слагам го много често, но не и не. Отбелязал е две големи и една малка работа за цяла седмица  Confused  Май съм изпуснала момента  Rolling Eyes
Според мен ако искаш да приучиш детето на гърне хвърляш памперса окончателно.
Аз действах така и също го оставях мокър за известно време и момчета обичат да пишкат прави,нямахме кукла,но идваше при мен в тоалетната  Laughing

# 282
  • Мнения: 5 026
момчета обичат да пишкат прави,нямахме кукла,но идваше при мен в тоалетната  Laughing
Пробвах и така, ама не става. Ще следим баща му в тоалетната, пък дано се светне какво се прави там  Laughing Търпение му е майката  Peace

# 283
  • Мнения: 5 026
Хайде на новата тема

# 284
  • Мнения: 22 473
Загубихте се нещо май.Аз искам да попитам Mirama,a и другите мами кога за първи път усетихте бебчовците да помръдват

Ами преди 2-3седмици. Но най-напред е доста интересно усещането и със сигурност не са ритничетата, които се усещат по-нататък. )

Общи условия

Активация на акаунт