Fare la mamma in Italia - 54

  • 11 360
  • 269
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 438
Добър вечер !!!

Аз съм в обичайната поза...кърмеща.
върнахме се от кучешкото ревю, беше забавно, само дето нашата я беше страх от навалицата и тичаше като луда ту наляво ту надясно.
Линдита се е променила страшно много, сега изглежда дете. Бяхме доста близки, тя беше много добра приятелка на сестра ми, и съответно на мен. не се бяхме нито чували нито виждали от около 10 години, а може би и повече, откакто сестра ми почина. много се радвам, че я срещам отново.
Цугуми, айде бе мила, много закъсняваш с плажа. Само гледай да не стоиш много на слънце и ходи само в ранните и късните часове.
За равиолите как си спомняш, аз въобще не си спомням.
нещо съм станала супер разсеяна и бързо забравям.

# 46
  • Мнения: 5 475
Tsugumi,готови ли сте за подписването в петък? Wink Hug

  Дани,чак сега видях снимките.Много са ти сладки момиченцата. Heart Eyes

  Лени,така си е и мен последния път ме обръснаха 95 еуро,при това положение ще ходя на фризьоркато си идем след месец и нещо в Бг. Wink
  Хайде намери време за картата и да я постнем. Praynig

Калче,заслушвам се и още как. Wink Rolling Eyes На много места изобщо не им е ясно ,че вече сме част от ЕС. Tired

# 47
  • Мнения: 2 427
Лени,виждам и че ти си със същите проблеми с мачовете като мен.Жалко че не плащам аз Скай абонамента,непрекъснато щях да забравям да го платя.
И аз си правя сама педикюр и маникюр като Дани.Не съъм ходила от 100 години на маникюрист,ама не се чувствам пристрастена към тоя вид услуги.
Ан,ходих вчера бе!Ма мога ли аз да пропусна!Фло гледа бебето.Ходиха на едно семейно събиране и се прибрали в 11.Аз в 4.Днес спах до 12 а той се грижи през това време за Тедо.Очарована съм от мъжа си Hug!Има скрити заложби.Изкарахме просто чудесно! Party Party Party
Линдита,навсякъде различно започват,тук обикновенно на 30.Зависи какво ще реши общината,защото до колкото знам те определят кога да започнат разпродажбите.

# 48
  • Мнения: 2 617
Анджи, спомням си го за равиолите  Party Аз тогава едва ли не изживявах всичко сякаш беше на моята глава, все се чудех, че ти си много спокойна, но така е най-добре!  Peace
Закъснявам с плажа, защото трябваше да намерим  актуален бански за сегашните ми метаморфози  Laughing

Гери, преместихме датата за събота, защото тук никой не се женел в петък  Rolling Eyes, за мен е все едно  newsm78 но да са спокойни роднините (уж всички са много религиозни, а май си робуват на суеверията)...
Изобщо не съм готова. Честно казано, май ме прихваща някакво желание да избягам преди подписването  Sunglasses

# 49
  • Мнения: 438
Владе, супер се е получило значи. А за мъжа ти..комплименти.
Цугуми, ама ти ще подписваааш...аз пак не съм разбрала и недочела най вероятно. И я да не ти минават тея мисли през главата..твои хора ще идват ли. Айде да ви е честито в аванс.

# 50
  • Мнения: 907
Вчера Фло реши да се покаже полезен и реши да измие шшетата на бебето.

 ooooh! Уф, като прочетох това се сетих че преди 2h сложих разни неща да се изваряват. Е, някой го е изkлючил, ама почти без вода са останали  Blush

Та всъщност искам да ви питам - може ли някой да ми препоръча място в северна Италия за море с деца. Непремено да има пясъчен плаж Grinning Мислех си за Garda - Lazise само там имало пясък, ама като че ли предпочитам да си е баш море. За поне 2 седмици става въпрос, та и нещо интересно да има наоколо - детски атракции, култури и пр. че обичаме да ходим наоколо, а не само да лежим на плажа.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 00:13 от MegiX

# 51
  • Мнения: 2 617
Цугуми, ама ти ще подписваааш...аз пак не съм разбрала и недочела най вероятно. И я да не ти минават тея мисли през главата..твои хора ще идват ли. Айде да ви е честито в аванс.
Това ще е само подпис, т.е. никакви церемонии и т.н. Бяхме решили да се женим още преди да дойда, след което разбрах, че съм бременна и това попромени нещата откъм церемониалната им гл. точка  Wink В църквата имаха свободни дати за след 28 юли,  а аз тогава ще съм с много голям корем и всички други екстри покрай горещините тук, така че тържеството и сватбата в църквата ги оставихме за след раждането, живот и здраве.
Никой няма да идва от моите близки  Sad Надявам се поне майка да успее около термина ми да дойде  Cry

Лека нощ, момичета!

# 52
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро..
Гери, Честит Рожден Ден.. Hug
Да си жива и здрава , много щастлива и много обичана.



# 53
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ани, чак пък дете... Tired Thinking

# 54
  • Мнения: 6 167
Честит Рожден Ден, Гери! Да си много здрава и все така слънчева и оптимистична!   bouquet

Тсугуми, ние се оженихме в сряда. Да ти кажа, толкова не са важни тези неща..., не е истина.
Аз имам някаква фантазия  да се оженим в църква в България, с ресторант и рокля, но с времето тия мераци
май отшумяват. Привлечена съм от православния ритуал с корони и тържественост.
Ще видим - един ден ако нямаме какво да правим и имаме пари за харчене ще направим и това.

Нашите гости снощи си донесоха част от менюто, аз направих 2 салати и до полунощ откарахме на маса.
Старост-нерадост, едва отлепих сутринта. Сега се амбицирам да тръгвам към хосписа, преди това да мина покрай бара да
пийна едно кафе...

Момичета, някой пазарувал ли е от БонПри? Харесала съм една дрешка, ама нещо не смея да си поръчам ей така по картинка  newsm78


Хубав ден на всички!

# 55
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Честит рожден ден, Гери! nbirthday
Бъди все така Superwoman! supermama
Много здраве, щастие и късмет ти желая! Hug

# 56
  • Мнения: 1 100
4естит Рожден Ден Гери  bouquet  bouquet  bouquet Много здраве, късмет, винаги добро настроение и безброй усмивки Hug  bouquet И весел празник дове4ера (или когато Ще е) Party

Ленка, не съм си поръ4вала дрехи, нито обувки по нета... www.yoox.com виж този сайт, ако не ти харесат неЩата им  ги връЩаШ и ти възстановяват парите по сметката в рамките на месец, два. Имам страхотни о4ила от тях Sunglasses

Хубав ден
  bouquet

# 57
  • Мнения: 708
първо да кажа 4естит РД и тук на Гери  Hug Здраве,късмет и усмивки   bouquet

Добре завърнала се на Влади.Урааааааааааа,успях да те изкрънкам еййййй,ама наистина липсва6е много  Hug
Тедо е сладур голям,а Ами е просто прекрасна.
Браво и на мъжо ти,отли4ник е да знае6  Laughing

Ние сме добре.Уикенда го прекарахме както винаги....хойкане,свеки,пазаруване.В събота се видяхме с Гери и Масимо  Wink
Дано да сте прекарали добре ве4ерята.О4акваме разказ....

Айде аз бягам да взимам бонбониерите на беба.В петък пристига татко,а в неделя ни е кръ6таването  Mr. Green

Уффф не знам какво да правя с моя мъж.Уж той ме нави да ходя в БГ лятото,та да с по4ина,а сега колкото пове4е наближава толкова по_мъ4но му става.Не знаел как 6те издържи без бебка,как нямало да я гу6ка сутрин  Sad
В4ера дори се разплака  Rolling Eyes
Та и на мен ми се изпари желанието да ходя като го гледам такъв тъжен  ooooh!

Денис ва6ия татко как реагира  Thinking

айде цунки,бягаммммммм

# 58
  • Мнения: 154
Гери, Честит Рожден Ден !!! Желая ти Здраве, Любов и много Упсехи в Живота!   Hug  Heart Eyes  Grinning

# 59
  • Мнения: 5 475
Да поздравя днес първо именничките двете ни Елени (Лени и Лейди).

Wink
Много здраве и късмет да им носи името. Heart Eyes   bouquet




Да поздравя и рожденика Алекс на Гери01 ,който става на 8

години днес.



Да расте здрав,все така чаровен и интелигентен малък мъж. Heart Eyes
Наздраве на мама Гери и татко Лео. Hug    bouquet

И накрая да ви почерпя за моя рожден ден. Wink Hug



  Благодаря на всички,които сте се сетили за мен.
 Обичам ви! Heart Eyes Hug


  Деси,супер си изкарахме в събота. Peace
Спектакъла е същия както във Флорида. Wink
  Бяхме на вечеря в средновековен стил и рицарски турнир в Medieval Times на лаго ди Гарда. Peace
   WinkВидяхме и сладурката Але! Heart Eyes Hug



Последна редакция: пн, 21 май 2007, 16:26 от Giorgia

Общи условия

Активация на акаунт