Фотошоп 27

  • 18 911
  • 484
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 039
 katyadjin, рамката ти е много хубава
снимките чудесно изпъкват на светлия фон, не виждам нищо шарено


тефтери:
http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/267/84?xurl=%2Fphot … Fphoto%2F267%2F84
http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/267/85?xurl=%2Fphot … Fphoto%2F267%2F85
http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/267/86?xurl=%2Fphot … Fphoto%2F267%2F86

мисля, че сега това ще е новата мания  Joy

# 466
  • Мнения: 1 941
Malenna, Malenna, Malenna, Malenna, Malenna, Malenna ...

# 467
  • Мнения: 6 039
Malenna, Malenna, Malenna, Malenna, Malenna, Malenna ...

ауууууууууу
лягам си пъстра и спокойна
лека нощ, до след 2 дни!!!

# 468
  • София
  • Мнения: 2 164
MadGirl, защо реши, такаа да изрежеш венеца? newsm78

Ами изрязала съм го, не съм. Правих го на ръка  Tired. От двете цветенца  и на око да стане венец.   А,  сега ми се смейте , че сигурно има и по лесен начин ама.....

Дамаянти От чисто любопитство: Нарочно ли ми разделяш  ник-а с  долна черта  newsm78

# 469
  • Мнения: 2 271
Ами изрязала съм го, не съм. Правих го на ръка  Tired. От двете цветенца  и на око да стане венец.   А,  сега ми се смейте , че сигурно има и по лесен начин ама.....
Под изрязала има в предвид,че направения от теб венец е така избутани в дясно,че част от него не се вижда т.е. изрязан е!

Ей,лулу и аз харесвам и трите!

А ето и поредната ми рамка!



...Забравих да кажа ,че качих лилави цветя в общия сайт.Някой беше поискал.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 02:48 от petia47

# 470
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Биляна, благодаря за положителното мнение - разчитам на него, че няма да се изложа с тази рамка... Embarassed Hug
Ей предаде се с тези тефтери, даже и пари не изкара!!  Laughing

Кошничката, много ми хареса рамката и снимката, но какво общо имате с Елхово - ти или Веляна има корени там?

Лулу, и трите са ти безупречни, но и аз си харесах 1 и 3!!  bouquet

Петя, няма твоя рамка, която да не съм харесала!!! Peace Тази е поредната много хубава!!!

# 471
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелееее, вие не спите ли бе хора  ooooh!  Laughing
Кошничке, много ми харесва твоята рамка.
Лулу, жестоки, не мен три ми е фаворит.Може ли една забележка  Mr. Green - на номер 1 много си дръпнала сянката на пеперудата, а цветята под нея нямат сянка или е много малка , та някак си ми стои странно  Thinking Whistling  Blush
Катя, много ми харесва рамката - чудничка е  Hug
МадГърл, извинявам се, не е нарочно  Embarassed
Петя, ти кога спиш бре   ooooh! Постнала си я в 2:30  Shocked Много ми харесва творчеството ти  Hug
Тед_Кат, къде пак зачезна бре  Crossing Arms
Нощес сънувах фонове, елемнти и варианти на рамки hahaha, да видим днес какви ще ги измъдря  Joy
Лека и спорна седмица ви желая   bouquet

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета, всички рамки са супер - Амбер, Катадин, Кошничка..
Малена, Лулу  - просто нямам думи / вие си знаете/
Дамаянти, и аз сънувам миличка hahaha Ама те разбирам - то с тия юнаци какви да ги измайсториш? Правиш наистина хубави рамки, ама дай по-свежарски цветове.  Laughing
Петя 47, много сладко. Ама на момиченцата всичко им върви - розовичко, цветенца, пеперудки.....аааааааааа.... ами ние с момченца, какви рамки да правим??? Вече от пръстите си ги изсмуквам....  Thinking

Да ви питам нещичко - Скоро мисля да преваждам снимките на хартия. Правила съм ги 15/10 см. Ще има ли проблем, като ги правят и да не би да ми ги изрежат по краищата, че така веднъж много грозно се получи  newsm78

# 473
  • Мнения: 6 472
Кате, ти продължаваш да си траеш как така изведнъж примами музата и надобря толкова много Rolling Eyes Mr. Green Страшно ме кефи рамката ти!!! Нищо прекалено не виждам, а само готино настроение  bouquet  bouquet  bouquet

petia47 все повече почнах да се пристрастявам към твоите неща! Много е сладка тази рамка!!!
Ще качиш ли и тези цветенца с шевчетата в общия сайт Embarassed Embarassed Praynig Praynig

Дамаянти, приемам забележката. Идеята ми беше пеперудата да е с по- голяма сянка защото примерно лети и е по високо, но изглежда не стои като хората, ще го променя Grinning

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 08:43 от лулу!

# 474
  • София
  • Мнения: 4 027
Малииии, хора вие не спите ли бе, или само рамки правите Laughing
Лулуто и Биляна- перфектни както винаги!!!
Катя, не ми се струва шарена , даже много добре си стоят снимките.
Петя, твоята рамка е мноооого готина.
Дамаянти, и аз не мога да свикна с моя лсд, цветовете са добре, но тези 19 инча ми стоят мноооого.Идва ми да се преместя на дивана и от там да си работя Joy
Млечко, като ги даваш във фотото кажи да не ти ги изрязват, някои машини не са точно 10/15  и по-добре да ти оставят бяла лента , която можеш да изрежеш, отколкото да ти отрежат нещо.

# 475
  • Мнения: 3 050

Игуанке  Heart Eyes , ти подвизаваш ли се в темата на поетите бре  Thinking - талант си ти   bouquet
мм не, подвизавам се тук, но все не мога да напредна поради липса на време  Crazy

а за стихчето-само онова дългото е мое, това последното ми хареса и го сложих на снимката но не е мое-вече ще уточнявам кога са мои Hug

# 476
# 477
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Ето нещо момичешко и от мен  Laughing

# 478
  • София
  • Мнения: 6 743
Млечко, страхотна еееее - много , много стилна с добре съчетани за мен цветове  Hug

# 479
  • София
  • Мнения: 2 164
Под изрязала има в предвид,че направения от теб венец е така избутани в дясно,че част от него не се вижда т.е. изрязан е!

Моя грешка  Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт