Ленено семе - здраве отвътре

  • 155 069
  • 320
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 660
И аз се интересувам за лененото семе,може ли да го приемам като кърмя,ям го в суров вид,опасно ли е така за детето или няма проблем???
Не можах да намеря нищо в нета за това точно дали мога да приемам докато кърмя newsm78

# 271
  • Мнения: 186
Запалих се и аз по това ленено семе.Ще си купя и ще хапвам всеки ден.Интересуваме обаче ,правят ли се почивки при приемането на този продукт,или може всекидневно по 1 супена лъжица,както ми стана ясно от тук?

# 272
  • Мнения: 421
Значи има разлика... ако ти попадне нещо пиши пак. Аз ще се посъветвам с една близка аптекарка и с гениколога ми.Ако кажат и двамата,че може го почвам...Надявам се и в листовката да не лъжат и наистна да може да се приемат по време на бременност и неограничено време...
Ако си научила нещо пиши,мен също живо ме интересува темата.

Аптекарката каза,че няма проблем,а доктора ми днес,след обстойно оглеждане на опаковката каза,че не вижда съставки,които да пречат,но да взимам все пак по 2 най-много 3 таблети Флакс Ойл (пише че препоръчителната дозае от 3 до 6 таблети дневно).

# 273
  • София
  • Мнения: 421
От тук ли ги поръча?Моите идват от  USA.
http://www.vitaminlife.com/product-exec/PNAME/Flax_Oil_Capsules_ … /product_id/27729

Моите пристигнаха за 14 дни.
Провери в сайта на българските пощи.
http://www.bgpost.bg/index.php?page=prices

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Значи има разлика... ако ти попадне нещо пиши пак. Аз ще се посъветвам с една близка аптекарка и с гениколога ми.Ако кажат и двамата,че може го почвам...Надявам се и в листовката да не лъжат и наистна да може да се приемат по време на бременност и неограничено време...
Ако си научила нещо пиши,мен също живо ме интересува темата.

Аптекарката каза,че няма проблем,а доктора ми днес,след обстойно оглеждане на опаковката каза,че не вижда съставки,които да пречат,но да взимам все пак по 2 най-много 3 таблети Флакс Ойл (пише че препоръчителната дозае от 3 до 6 таблети дневно).
Мерси за информацията,вярвам ще е полезна и на други бъдещи майчета.

# 275
  • Мнения: 17 546
Момичета, не ви ли излиза същото с поръчка през нета чак от Щатите? Аз го купувам за 34 лв. Колко е цялата сума с всички такси  за тази поръчка?

# 276
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз го купувам за 29 лв  Peace

# 277
  • Мнения: 17 546
Аз го купувам за 29 лв  Peace
Вероятно това е цена на едро? Би ли казала от къде?

# 278
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аптека Марешки на Владислав, която е  Peace

# 279
  • Мнения: 17 546
Аптека Марешки на Владислав, която е  Peace
Еееех, Варна... Heart Eyes

# 280
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Кристал, ми аз не разбрах откъде си...сега вече предполагам не от Варна за съжаление  bouquet Peace

# 281
  • Мнения: 17 546
Кристал, ми аз не разбрах откъде си...сега вече предполагам не от Варна за съжаление  bouquet Peace
Да, от София съм за съжаление, а толкова бих искала да съм от Варна Heart Eyes ...  bouquet

# 282
  • Мнения: 240
Не ми стана ясно от къде мога да си къпя в София ленено олио?
 Embarassed

# 283
  • София
  • Мнения: 421
Момичета, не ви ли излиза същото с поръчка през нета чак от Щатите? Аз го купувам за 34 лв. Колко е цялата сума с всички такси  за тази поръчка?

От USA ми  излизат 37-38 лв. за 250 капсули,включително  с доставката.Срещу  100 капсули за 33 лв. от тук.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 14:35 от La Fornarina

# 284
Книжката не мога да открия... Но ставаше дума за внимателно дозиране на всякакви на вид безобидни неща... А имам и познат на който му оперираха стомаха,... защото от както се помнел пиел липов чай... Не че съм за докторите, защото и от тях съм си патила, но е хубаво да се консултираш с някои които ги разбира тези работи.

Общи условия

Активация на акаунт