Пасатор - какъв?

  • 13 311
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 211
И моят Браун е същият. Направо се чудя как съм се оправяла без него - толкова много го ползвам.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 967
Щом цената не те притеснява си купи нещо марково и качествнено.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 423
Моя е Браун, ползавам го вече 2 години и нямам никакви проблеми  Peace

# 33
  • Мнения: 4 406
мощен и с метален накрайник!
ползвам Браун

# 34
  • Мнения: 993
За съжаление, хубавите Браун-и се бяха изчерпали в магазина. Минах 30 км специално до Техномаркет-а в Люлин (там, до Югославия), защото от магазина ме информираха, че само там ги имало, а на място се оказа, че им се водела една бройка, но тя била дефектна.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Взех най-хубавия модел на Филипс (и той беше единична бройка) - също толкова мощен и с метален накрайник. Доволна съм и най-важното: бебчо е възхитен от моите манджи  Simple Smile

Благодаря на всички за съветите!

# 35
  • Мнения: 1 205
Моя също е такъв  само, че без голямата купа в дясно. Върши страхотна работа, режа почти всичко в него.

# 36
  • Мнения: 189
Браун за пасатор са Peace

# 37
  • Мнения: 745
Според мен най-добрите пасатори са на БРАУН.

# 38
  • Мнения: 1 925
Нашия е на Браун - обикновен ( защото си имаме миксер, чопър ), най-важното е да е с метален накрайник, защото са по-здрави.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
От какво значение е, да е с метален или пластмасов накрайник?
Пластмасовия накрайник е възможно да се оцвети,а и доколкото знам не можеш да пасираш нещо врящо примерно.Аз си купих на Браун с метален накрайник точно за да пасирам бебешките пюрета вряли.Струваше 63 лв.

# 40
  • Мнения: 4 111
Аз имам този, става и за малки количества, не пръска, дори на пасатора има картинка бебешко шише с биберон. http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09020260



# 41
  • Мнения: 52
моят е браун ,съвсем обикновен,но съм доволна !

Общи условия

Активация на акаунт