Мека мебел

  • 92 524
  • 402
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 270
хм, този беше точно с пружини, производство на канапето- Голд Аполо- имат сайт- лишен от информация #Cussing out само с телефони...
Много сте ми ценни, да знаете  bouquet, защото продавача гледа да продаде, друго казва практиката...
От там пък никога не си купувай .НАПРАВО ТИ ЗАБРАНЯВАМ  Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 1 655
От там пък никога не си купувай .НАПРАВО ТИ ЗАБРАНЯВАМ  Laughing Laughing
Защо? Обоснови се моля!

# 47
  • Мнения: 795
Аз пък си харесах този: http://tes-a.market.bg/stock.phtml?cid=337&sid=2560&step=
Отзиви за него ако ми дадете ще ви бъда много благодарна!  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 270
От там пък никога не си купувай .НАПРАВО ТИ ЗАБРАНЯВАМ  Laughing Laughing
Защо? Обоснови се моля!
Работят с некачествени материали /плоскости ,обков,кантове -всичко/Привидно  част от нещата им стават,но само привидно

# 49
  • Мнения: 1 655
От там пък никога не си купувай .НАПРАВО ТИ ЗАБРАНЯВАМ  Laughing Laughing
Защо? Обоснови се моля!
Работят с некачествени материали /плоскости ,обков,кантове -всичко/Привидно  част от нещата им стават,но само привидно
Плоскостите им са на кроношпан, обкова - немски. Имам известно наблюдение над продукцията им и не съм на твоето мнение.

# 50
  • Мнения: 3 810
Svetla1, ако имаш и известно влияние- светни ги че в това забързано ежедневие на хората им е по- удобно да разглеждат и избират он- лайн. Гледай сега, от тук какво мога да разбера аз?
http://gold-apolo.com/
Пък ако има някоя и друга снимка ще е друго. Пък и малко текст...ехеее...

А иначе това което видяхме беше във Варна- Аква (срещу Метро) и изглеждаше добре изработено в сравнение с един боклук който бяхме гледали преди това.

# 51
  • Мнения: 1 655
Нямам нищо общо с въпросната фирма, с изключение на това че зет ми до скоро работеше там. Не съм им адвокат да ги защитавам, просто не харесвам подобни категорични изказвания. Ето тук могат да се видят моделите.

# 52
  • Мнения: 3 810
Svetla1, благодаря!  bouquet
Нямаше как да знам че тези мебели са тяхно производство.

dujdets
, забравих да благодаря специално и на теб за линка с матраците!  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 655
Svetla1, благодаря!  bouquet
Нямаше как да знам че тези мебели са тяхно производство.

Гледай надписите на картинките, че не всички са техни. Другите са на Стефани Стил, те също са добри русенски производители.

# 54
  • Мнения: 3 810
хм, това което гледахме тук го няма....

# 55
  • Мнения: 2 270
Нямам нищо общо с въпросната фирма, с изключение на това че зет ми до скоро работеше там. Не съм им адвокат да ги защитавам, просто не харесвам подобни категорични изказвания. Ето тук могат да се видят моделите.
за да се изказвам така , значи има защо.Дизайнер съм на мебели и интериор от 12г в Русе и познавам производителите на мебели от града.Със повечето от тях съм работила и много неща съм видяла.Не искам да злепоставям повече въпросната фирма,просто казах на МИМИТУ да не копува от там,защото ми е приятелка и бих посъветвала всеки мой приятел да не купува от там

# 56
  • Мнения: 3 810
ani69  и на теб благодаря Hug
Ама знаех си аз, че не трябваше поименно- да не изпусна някой...
Хубаво е да си изразявате мненията, пък всеки сам ще реши за себе си.
ani69, ти какво би ми препоръчала според изискванията ми по- горе...
Не държа да е нещо чак дизайнерско...да е функционално, може и с ефтина дамаска(мога да му сложа аз каквато си искам...) докъм 500-600лв най- много. Да не говорим, че трябва да има и дистрибутори във Варна да речем, че ми е по- близо от Русе...
малко искам нали Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 270
мимиту с кирилизация -там е работата,че нещо не мога да ти препоръчам.

Просто хубавите качествени -удобни дивани са проектирани така ,че да се използват повече като дивани и по малко за спане.Поради тази причина винаги едното ще куца за сметка на другото.Или ще е удобно за сядане и не чак толкова удобно за спане или обратното или пък на третата година ще се раздрънка newsm78
.Ние дълго време/почти 4 години/спяхме на такъв
http://images.annaanastasova.multiply.com/image/2/photos/39/500x … uFXMIxwLT%2BUkLRA
Сега е на ниво,че вече не иска да се сгъва -иначе е удобен за всекидневно спане защото даже завивките не е нужно да махаш,а просто мяташ шалтето отгоре и  с едно кликване сгъваш и разгъваш.но............От няколко години спим на два матрака ,които през деня поставям един върху друг-едно шалте отгоре -едни големи възглавници и готово.

# 58
  • Мнения: 3 810
Ани, в един момент и ние се замислихме за варианта с 2 матрака , покрити отгоре, като дори умувахме да са лепнати някакси с велкро та да може и да се седи на тях...
Остава да решим кои матраци- ще търсим сега латексови, че все търсихме с пружини досега...
а този вариант който ти си дала(клик- клак май му викат) ни идва много тесен, че спим 3-ма в едно ooooh!

# 59
  • софия
  • Мнения: 25 488
От там пък никога не си купувай .НАПРАВО ТИ ЗАБРАНЯВАМ  Laughing Laughing
Защо? Обоснови се моля!
Работят с некачествени материали /плоскости ,обков,кантове -всичко/Привидно  част от нещата им стават,но само привидно
Плоскостите им са на кроношпан, обкова - немски. Имам известно наблюдение над продукцията им и не съм на твоето мнение.

Аз се присъединявам с две ръце към мнението на ani69 за Голд Аполо. Излъгахме се да си поръчаме при тях гардероб и портманто за коридора и модул за хола. Качеството на изработката е абсурдно никакво, няма да кажа как и колко време монтираха. Навсякъде където има винтове се виждат, усукаха шкафовете, не сложиха уплътнение на вратичките и т.н. и т.н. Не искам да се задълбочавам, че започвам да се ядосвам. Повече никога, нищо от тях - само са лъскави, но са кухи. (вярно не говоря за меката им мебел, но щом "качеството" на другите предлагани от тях неща е такова, не мисля, че и качеството на меката им мебел е по-различно)
Ние имаме диван от Богдан мебел, от който също не сме особено доволни - с изключение на дамаската, която ние си избрахме, другите материали са много некачествени. За по-малко от година седалките се вдлъбнаха, облегалката се измести и още сума ти простотии. Иначе и те са лъскави, със страхотен дизайн и евтини=некачествени материали.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 23:59 от zvanche

Общи условия

Активация на акаунт