А ще покаЖЕТе ли СВОите куХНИ - втоРА часТ

  • 92 363
  • 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 393
Записвам се и в тази тема, нищо, че още нямам материал за показване.Надявам се в края на месеца да се отчета и аз.

Благодаря на авторката на темата за труда-страхотна тема  bouquet

# 46
  • Мнения: 479
Първо- Поздравления на Авторката за хубавата тема!

Все още не мога да реша точно какви да са цветовете, искам да е нещо свежо, светло. Много харесвам зеления цвят и затова много ми се иска да има нещо зелено. Влюбена съм в ето тази комбинация
http://musterkuechen.alno.de/00388157-19/musterkueche.html
,но тъй като искам и нещо зелено не мога да реша дали ще стои добре вместо титана.  Никъде не мога да видя такава комбинация в нета или пък направена мостра по магазините, а ми е много трудно да преценя само по едни малки мострички на цветовете. Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете да преценя Hug   

И аз имам разни такива зелени идеи.
Засега съм измислила това: ( За съжаление не можах да се справя докрай  c програмката kitchendraw и не можах да си сложа каквито цветове искам на проекта и ще поразкажа)
Кухнята е в общи линии ъглова. А цветовете са приблизително такива:
Горният ред шкафове ще са .
На 2-те стени имам по 1 шкаф-витрина, като този, който е над мивката има отдолу една открита полица, а нагоре е витрината. Тези 2 шкафа смятам да са със зелен корпус и прозрачно, матово стъкло, за да прозира зеления цвят.
Гърбът и плота ще са нещо светло, подобно
Долният ред ще е  1 и 2 шкафа ще са зелени.
Друг вариант е да не правя зелени шкафове, а на витрините да сложа зелено стъкло.
Какво ще кажете?

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 10:08 от oxyjenia

# 47
  • Мнения: 22 995
Mного шарено за мен.Не се улисвайте в много цветове,защото в един момент ще съжалявате-омръзва и натоварва.Винаги семплото и изчистеното е по-стилно.Аз бих направила съчетание между светъл корпус и зеленото,със зелено матирано стъкло.Пробвала съм го и стои добре. Peace

# 48
  • Мнения: 479
Аз бих направила съчетание между светъл корпус и зеленото,със зелено матирано стъкло.Пробвала съм го и стои добре. Peace

Да, така е. Но незнам дали ще намеря такова стъкло newsm78

# 49
  • Мнения: 22 995
Аз бих направила съчетание между светъл корпус и зеленото,със зелено матирано стъкло.Пробвала съм го и стои добре. Peace

Да, така е. Но незнам дали ще намеря такова стъкло newsm78
Има едно фолио,което се лепи на стъклото,в различни цветове и мотиви.Виж в проекта на Етомира-има една стъклена плъзгаща врата,която е на черно-бели кръгове.Това е фолио,залепено върху стъклото.

# 50
  • Мнения: 479
Да, зная. Тепърва ще обикалям за подобни неща и в крайна сметка ще видим на какво ще се спра.....
Благодаря за конструктивния коментар!!!!

# 51
  • Мнения: 22 995
Да, зная. Тепърва ще обикалям за подобни неща и в крайна сметка ще видим на какво ще се спра.....
Благодаря за конструктивния коментар!!!!
Няма защо Grinning..Но имай предвид,че кухнята си е твоя и ти ще готвиш в нея,така че можеш да си я направиш в 6 цвята,без да ти пука Mr. GreenВажното е ти да си доволна и да си готвиш с кеф в нея.

# 52
  • Мнения: 1 492

Имам една шантава идея да сложа тъмно червени плочки на пода Blush Какъв цвят кухня и стени биха подхождали според вас?

Кухнята белен дъб и титан, стените охра (слонова кост) и тъмно червени плочки за гръб....... Thinking

Благодаря ти. Ако откриеш снимка на някакви мебели с тази комбинация от цветове, ще съм ти благодарна да я сложиш тук.

# 53
  • Мнения: 7 430
Деси, благодаря много за ЛС newsm51
Нямаш място в личната си кутия за това го пускам тук Wink

За уредите не сме се спряли още - чудим се дали бяло или инокс, ама ако ще е бяло, не можем да намерим бяла фурна за това гледаме да приобщим да са сиви уредите Peace

Аз това показах ли ти го newsm78

http://mirodidi.multiply.com/photos/photo/6/5

...само дето МирО прекали с черното и сега слага други цветове..
Ох ooooh! от известно време вече само кухни сънувам Tired

# 54
  • София
  • Мнения: 1 511
Дидка,
чудно си заформила темата!
 smile3501

В най-скоро време и аз ще прикрепя снимки! Grinning

# 55
  • Мнения: 479
Дидка, в ТехноМикс видях бяла фурна - май горение беше, но модела не го помня. Тека също имат. Аз мисля, че бяло за вас ще е супер! Все пак и пералнята е трудно да стане инокс, а ще е в кухнята.
Бяхме обсъждали с теб размерите на плота - последно съм на мнение, 4е за горно ниво стои добре и е функционално 40 см, в смисъл - достатъчно е и за ядене и за пиене Laughing ходихме на едно място и там беше така. Аз също искам да е хем макс. широко, хем да не "тежи" на такава височина, а и да не ми се пречка на долния плот като "работя" там

# 56
  • Мнения: 7 430
Дидка, в ТехноМикс видях бяла фурна - май горение беше, но модела не го помня. Тека също имат.

Само, че тук в Сливен нямаме такива магазини Tired

За плота - решихме да е 40см., ама не знам дали това ще е последното ни решение Mr. Green
Благодаря ти Hug

# 57
  • Мнения: 479

Само, че тук в Сливен нямаме такива магазини Tired

Упс, забравих, че сте там. Все пак - погледнах, че съм записала модела е В7500 на Gorenje, за 459лв, без таймер и някои др. екстри. Ако искаш Wink мога да ти я купя и пратя  Wink
наТекА РАЗГЛЕЖДАХ КАТАЛОГ, но са над 1000-1200ЛВ

# 58
  • Мнения: 7 430

Само, че тук в Сливен нямаме такива магазини Tired

Упс, забравих, че сте там. Все пак - погледнах, че съм записала модела е В7500 на Gorenje, за 459лв, без таймер и някои др. екстри. Ако искаш Wink мога да ти я купя и пратя  Wink
наТекА РАЗГЛЕЖДАХ КАТАЛОГ, но са над 1000-1200ЛВ

Пак благодаря  bouquet
Ако се наложи ще пиша Wink

# 59
  • Мнения: 1 152
Сасано, точно нещо такова си представям, но ми се искаше да го видя изпълнено, а не само в мислите си. Ако евентуално можеш да ми пратиш снимка ще съм ти много благодарна Hug .
Асинка, твоята кухня ми харесва, но честно казано не съм толкова смела Joy Искам нещо по-пастелно, не толкова ярко


Ето за това говоря.

Общи условия

Активация на акаунт