Спирате ли водата към пералнята и съдомиялната когато не работят?

  • 5 869
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4 187
Не, не спирам водата. Даже не знаех, че някой я спира  newsm78


И аз така  Rolling Eyes!

# 32
  • София
  • Мнения: 9 861
Спирам винаги след употреба-и на миялната,и на пералнята.Такъв навик си създадох от самото начало на ползването и на двата уреда. Peace

# 33
  • Мнения: 8 505
Не.Но така или иначе пускам пералнята поне веднъж дневно.

# 34
  • Мнения: 798
Не, не спирам водата. Даже не знаех, че някой я спира  newsm78
Хм,и аз така. То при мен е и невъзможно, защото всички кранове са ми под плота и зад уредите.

# 35
# 36
  • Мнения: 11 607
На 1 спиране ми се падат 2 неспирания.....Т.е. чат-пат ми се случва да спирам крана, ама като прочетох тук какво се пише - май вече няма да бъде чат-пат,а редовно ще го спирам. Благодаря!

Ама ако ще остъстваме от къщи дори и за 1 ден - задължително всичко сипрам и изключвам(без хладилника).....

# 37
  • Варна
  • Мнения: 826
Никога не спирам нищо  и сефте чувам че трябва да се спира.  Mr. Green

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Спирам винаги след употреба-и на миялната,и на пералнята.Такъв навик си създадох от самото начало на ползването и на двата уреда. Peace
това е много хуабв навик аз не спирам, но майка ми една вечер така се наводни и изби вода. Хубаво е да се спират аз предимно завъртам кранчето когато заминаваме за няколко дена някъде. Ня мен ми се е случвало в партамента да избие вода от маркуча, който пълни казанчето на тоалетната. Добре , че беше сина ми да ме събуди и да ми каже, че в банята има много вода. Шуртеше като за световно просто маркуча се беше спукал и затова това е закон при нас водатат централно да се спира когато излизаме извън Сф

# 39
  • Мнения: 1 152
До сега никога не сме се наводнявали, но да не викам дявола. Нямам навик да ги спирам, въпреки че са на лесно място и двата крана.

# 40
  • Мнения: 2 591
съдомиялна нямам, но на пералнята - винаги!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 765
Не

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Никога не спирам водата...

# 43
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не, не спирам водата. Даже не знаех, че някой я спира  newsm78
И аз така  Thinking

# 44
  • Мнения: 1 924
Не я спирам , щото като се знам каква съм разсеяна , после ще забравя да я включа и ще подскачам около пералнята да се чудя какво става.
Но май е по-хубаво да си създам навик, че спирането си е необходимо...

Общи условия

Активация на акаунт