Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 994 136
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 1 318
Онзи ден отивам да си взема реаултатите от "цитонамазката". Понеже навън беше много студено, аз съм се схванала от студ. Нахлувам в кабинета, поглеждам сестрата сериозно и от измръзналите ми устни излиза "Може ли да ми дадете ЦИЦОНАМАЗКАТА?" ooooh! Обаче... въобще не се усещам и повтарям. А сестрата се гъне от смях и рови в едни документи. Подаде ми резултатите и каза, че ако всички пациентки били с чувство за хумор като моето, денят щял да минава по-бързо Mr. Green

# 1 081
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Днес на поредния ученик , с ненаписани препинателни знаци в края на изречението , казах с много лош глас :

" Запомни , изречението започва с главна буква и завършва с топка (разбирай точка) !
Ясно ли е ?!? "


Детето припадна от смях , а аз 5 минути не можах да стопля какво съм казала ....старост не радост !  Laughing  Embarassed

# 1 082
  • Мнения: 577
Еееееее поне ще запомни ,че трябва топка да слага в   края на изр.  Grinning  Laughing  Laughing


Аз пък понеже съм``първи приятел``с фолка.....както и да е..........
Гордо казах онзи ден:
 -Ааааааа тази  Мари Софинова   ooooh!Знам името на Софи Маринова ама що така се оплетах  Thinking

# 1 083
  • Мнения: 1 176
Не е мое творение, но много се смях. Приятелче на големия ми син е вкъщи и понеже много се застоя, реши да се обади на баща си, да му каже къде е и, че след малко ще се прибере. Та значи говорят си баща и син, обясняват се нещо и момчето вече изнервено от родителски напътствия решава да успокои таткото и да приключи разговора - "Добре де тате, казах ти вече, като се прибера, ще си дойда!"  hahaha

# 1 084
Вчера гледам на една табела пише Кюстендил.  Ама на латиница написано Kjustendil. И аз чета: "Кей джъст енд ил" и  се чудя аджаба за какво иде реч. Десет минути се чудих   Crazy, даже и на глас пред другите , с които бях се чудих.А после естествено ми се подиграваха.

# 1 085
  • Мнения: 14 654
Четях на детето една от книгите за Франклин и се усещам как изговарям, че господин Бухал завел децата до гробчетата им, а то било до гардеробчетата им. Добре че дребното има чувство за хумор.

# 1 086
  • Мнения: 38
сетих се за една моя изцепка незнам дали ще ви звучи смешно,но тогава паднахме да се смеем.Така седим си в кухнята със сестра ми и правим основно почистване,при което аз местя една торба с лук и я слагам в хола,връщам се и викам "Такаааааа и малко лучец" и сестра ми вика моля? Shocked Така отникъде,а исках нещо друго да кажа Laughing

# 1 087
  • София
  • Мнения: 39 848
Четох, четох, смях се...

Аз изцепки имам много, но прочитайки един пост се сетих за една моя случка.

Пътувам в такси. Бъбрим си с шофьора. Аз вече си мисля как ще се прибера... Наближаваме светофара на кръстовището, където трябва да завием.
Аз подмятам:
- На асансьора в дясно. (че даже и с ръка показах)
Шофьорът се хили:
- Ако искаш мога да паркирам в хола.

# 1 088
  • Мнения: 533


" Запомни , изречението започва с главна буква и завършва с топка (разбирай точка) !
Ясно ли е ?!? "




Е, аз ведна ранна утрин в диктовка вместо КЪЩИЧКА прочетох КЕБАПЧЕТА!

# 1 089
  • Мнения: 2 631
Една приятелка преди години ми каза да и се обадя като се събуя
И аз се прибрах, събух се и и се обадих.....  Joy
Ама идеята беше да и се обадя като се събудя  Crazy

# 1 090
  • Мнения: 1 701
Ранна сутрин в работата.
Влиза клиент, казва "Добро утро", а колежката - след тежка вечер - отговаря: "Наздраве!"  Wine Glass

# 1 091
  • София
  • Мнения: 1 762
Пролетта синът ми завърши гимназия. В деня, когато ги изпращаше цялото училище, беше много тържествено и весело. Децата бяха направили номинации. Една от тях беше за бисери. Негова съученичка спечели с израза: Яворов не се е самоубил сам  Laughing И учителката по музика също с : Искам да чувам тишина.  Joy

# 1 092
  • Мнения: 2
Мой познат,който не се има със сестра си,ми разказва.:" Звъни ми телефонът на рождения ми ден,поглеждам на дисплея-сестра ми  Shocked,аз супер учуден,мисля си,че ще ме поздрави. А,тя:-Ало,кой е отсреща? и аз  Shocked,ами брат ти!!!! и тя,а станала е грешка и затвори Peace"

# 1 093
  • Мнения: 857
Веднъж госпожата по биология пита "Как се нарича меката част на главите на бебетата?" /фонтанела/
И аз естествено като кака на малко бебе/тогава/ знаех и се провикнах "Мантинелааа"  Laughing
Всички започнаха да се смеят, а аз даже не осъзнах какво казах Laughing

# 1 094
  • Мнения: 212
Веднъж госпожата по биология пита "Как се нарича меката част на главите на бебетата?" /фонтанела/
И аз естествено като кака на малко бебе/тогава/ знаех и се провикнах "Мантинелааа"  Laughing
Всички започнаха да се смеят, а аз даже не осъзнах какво казах Laughing

Имаше такава тема ,за мантинелката на бебетата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт