фирми, правещи мебели по клиентски проект

  • 3 787
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
ако някоя от вас се сеща за подобна варненска фирма ще съм благодарна да сподели Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 511
Ето и една русенска: http://www.interior46.com/index.html?p=h
Имат си собствени модели, но правят и по поръчка, на доста добри цени!

# 17
  • Мнения: 3 360
Къде поръчвате плоскостите и окантяването? Колко струва? И какво ще кажеш за тези, при които сте поръчали кухнята и мебелите за детската?

Извини ме за закъснелия отговор.....Сигурно няма да ти бъда полезна много,защото не съм от София,а от Карлово!Фирмата се казва"Тера" се занимава точно с това-плюс изработка на мебели по поръчка/от ПДЧ/Само за информация-кухня 2.20 долни и горни шкафове,гардероб с надстройка/240/110/ и нещо като секция с подобни размери-всичко ни излезе 370лв.Как ти се струва?

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Стига бе, ако това е реално, ще ми излезе по-евтино да дойда в Карлово да ги поръчам и да си ги пренеса до София... Случайно знаеш ли дали фирмата има сайт?

# 19
  • Мнения: 3 360
Стига бе, ако това е реално, ще ми излезе по-евтино да дойда в Карлово да ги поръчам и да си ги пренеса до София... Случайно знаеш ли дали фирмата има сайт?

Хе-хе-ами щом така ти се струва?Ела HugСайт няма със сигурност!Но!!!разпитай повечко-един лист ПДЧ струва около 50-55 лв тук-останалото е рязане и кант!Провери цените при вас как са и пак пиши!
Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние поръчвахме от тук плоскости, рязане и обкантване. Има какво да се желае, но в обши линии 'става'. Не се сещам с точност за цените, но бяха доста добри.
A защо "става" и "има какво да се желае"?

# 21
  • Мнения: 1 655
Ние поръчвахме от тук плоскости, рязане и обкантване. Има какво да се желае, но в обши линии 'става'. Не се сещам с точност за цените, но бяха доста добри.
A защо "става" и "има какво да се желае"?
Машината, на която режат плоскостите прави едни леки чупки по лицевата част на ламината, как да го обясня по-точно. Между канта и плоскостта не е идеално равно ами има едни малки дупчици. Освен това трябваше с макетно ножче да доизрязваме лепилото с което бяха лепили канта. Тези дефекти разбира се не са видими от самолет Simple Smile трябва да се вгледаш добре за да ги забележиш, но понеже зет ми ни сглобява мебелите, а той работи в добре известна мебелна фирма, му направи лошо впечатление. Като им видя оборудването, не беше очарован, но въпреки това крайния резултат стана доста сполучлив.

# 22
  • Мнения: 9 095
според мен за тези цени Party дори и добре са се справили Peace

# 23
  • Мнения: 3 360
Момичета скоро започваме да сглобяваме и ще пусна снимки-обещавам!

Общи условия

Активация на акаунт