Фотошоп - 24

  • 20 534
  • 514
  •   1
Отговори
# 465
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Момичета как се намалява размера (резолюцията) на снимките в Мултиплей за да не ги изтрият след време. Може ли да се промени на вече качени на сайта снимки?

# 466
  • Мнения: 237
Теодора Стамова (брех, че дълъг ник  doh), хайде сега покажи какво направи с буквите по пътечка  Laughing
Ох, трябваше ми за едни покани за рожден ден.Незнайно защо бях решила, че ще е много добре надписа да е изписан около едно цветенце ooooh!Ама не се получи особено добре и се отказах. А напоследък имам толкова работа, че само притичвам около компютъра SadЗатова само ви следя.
А за ника - пусто ... много забравям , а името - няма начин smile3534

# 467
  • София
  • Мнения: 2 166
Моля ви , момичета помогнете ми : Вече втори път си инсталирам  четки във ФШ и те изчезват #Cussing out......Правя така :
Edit-->Preset Manager-->Brushes-->Load-->Done
И след 2 часа, когато го отворя пак ги няма
 smile3511

# 468
  • Мнения: 6 472
Малена, много ги уважавам аз твоиет китки  bouquet

Карменче, Дамаянти, много хубави работи  bouquet Flutter

Мен голямата щерка ме докара до лека нервна криза Sad Еййййййййййййййййй ще ме побърка това дете #Cussing out Бях почнала да и правя една рамка с едни стари снимки от рождения и ден, но като ми се скапе така настроението нищо не излиза Tired



# 469
  • Мнения: X
Дамянти, в първия постинг има заглавие за CS2, a аз имам CS3/10 Extended, но не ми се отварят никакви кодове, а последната страница от предната тема Rolling Eyes Peace
MadGirl и при мен се случва newsm78

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 02:03 от Анонимен

# 470
  • Мнения: 1 639
лулу!, на мен ми харесва , както и всичко , което си показала до сега ! Simple Smile

 Дамаянти,  рамките за албумчето са страхотни! С нетърпение чакам следващите.  Simple Smile

Аз досега бродирах  Joy  , та да си покажа ръкоделието.   Mr. Green 

# 471
  • Мнения: 377
Момичета, страхотни сте! HugНяма да изреждам по отделно, за да не пропусна някой.
Лулу, мерси за урока с точките  Hug
Малена ,и аз благодаря за китките   bouquet
Мимс, желая ви скоро да се оправите всички, за да ни радваш пак с красивите си рамки  Hug
пущам една рамка от снощи-сега като я поствах реших, че ще махна телбодчетата,че май са доста големи, но в момента нямам време Wink


И да ви попитам:как мога да си пренаредя снимките в Мултиплей, за да ми станат подредени по дати, а не по ред на публикуване. Сигурно има начин, но все не мога да го открия Thinking

# 472
  • Мнения: 4 116
Здравейте, момичета!
Много съм притеснена, тази сутрин котарака бутна апарата ми от височина 2 метра и не иска да работи...  Cry Възможно ли е нещо важно да се е счупило? Падна на паркета, не върху килим. Ох, къса ми се сърцето направоооо . Останах си без апарат. Иде ми да ревна. Успокойте ме, моля ви.  Praynig  Мъжа го взе да го носи в сервиза, дано да го оправят, макар че надали ще признаят гаранцията, като вината си е  наша. 

# 473
  • Мнения: 1 884
MadGirl, zizi top - по този начин се зареждат четките във Фотошопа, за момента, т.е. за момента в който ще ги ползвате. Ако ги нямаш инсталнати в папката за четки на фотошопа, ще си ги търсиш всеки път. За да ги имаш инсталирани във самия Фотошоп следваш следните стъпки:
Копираш четките, отиваш в папката където ти е инсталиран Фотошопа, търсиш папка Presets-> Brushes, пействаш ги там.

zizi top ето ти сериалс за твоята версия:

1330-1372-9699-0991-7825-8608
1330-1848-7305-6860-0283-5092
1330-1751-1921-7520-1721-1350   
 330-1363-7694-4895-1528-1544     
1330-1800-5141-4335-5864-7292     
1330-1639-1879-7614-0164-0352     
1330-1313-7694-4895-1528-1598     
1330-1863-9167-6007-0649-1177     
1330-1793-3705-2324-5056-2305
Все един ще стане

Пробвай и така за Adobe Photoshop CS3 Beta версията:
1) Complete the installation as usual 
2) Go to AdobeAdobe Photoshop CS3AMT
 3) Rename the file called application.sif to something else, like application.six

Превеждам:
1/ Инсталирай Фотошопа
2/ Отиваш в  AdobeAdobe Photoshop CS3AMT
3/ Преименуваш фаила application.sif  с нещо друго, например application.six

Веждам че дънковия скраб е влязъл в употреба, страхотни сте, Malenna възползвах се подло от фоновете.  Joy

# 474
  • Мнения: X
MadGirl, zizi top - по този начин се зареждат четките във Фотошопа, ....

zizi top ето ти сериалс за твоята версия:

Довечера ще пробвам, златна си Hug  bouquet

# 475
  • Мнения: 1 884
Нямаш проблеми, аз си стъкнах нов подпис който си направих във връзка с членстовото си в този прекрасен клуб.

# 476
  • Мнения: 6 472
Ted_cat , надявам се да му няма нищо на апарата ти Praynig В кой сервиз ще го носи мъжа ти? Какъв е апарата ти? Официалните сервизи не винаги са най- добрите що се отнася до апаратите Rolling Eyes Шеха се оплакваше преди няколко месеца, че жана му изтупала тяхното апаратче от 3-тия етаж. Носиха го в ресвиз, но онези си оставиха ръцете и не фокусираше както трябва. После го занеса нйкъде другаде и в момнента си работи без проблеми.

ДИМИКА , много е готина дънковата рамка с точките  bouquet

# 477
  • Мнения: 4 116
Лулу, сервиза е на Сони, и аз се притеснявам, че не е специализиран за апарати, а за цялата техника на Сони... някъде към Южния парк е самия сервиз. Притеснява ме също времето, за което ще го оправят  - една приятелка има подобен и 3 седмици са го оправяли нейния - имаше прашинки пясък с обектива. Как ще издържа 3 сидмици без апарат не знам.
А ако можеш,  попитай  шефа си къде са занесли техния, ако в сервиза не го оправят да го нося там.
Само на 3 месеца ми е скъпоценното...много ме е яд.
Котарака вече си има нови собственици, ако не го беше взел мъжа ми сутринта, сега щеше да е удушен от МЕН. Не искам котка да виждам повече. Twisted Evil
В краен случай, ако не се оправи сони-то, ще моля мъжа предварително да изпълни частта от един договор, който подписахме наскоро и да ми купи Канон 400Д, а пък килограмите ще ги свалям цяло лято...  Joy

# 478
  • Мнения: 2 925
zizi topр
ако не стане със серийните номера ще ти дам няколко патерички,вероятно все някоя ще накара програмката да тръгне:)
Ted_cat,
гледай на случката от към хубавата и страна.
Ако се е счупил то тогава ще си купиш по-добър апарат.
Говоря от личен опит:)
MadGirl,
защо трябва да зареждаш всичките четки?
Зареди само тези дето ти трябват  в момента.
И не от там,където си писала 
Виж снимките как става



# 479
  • Мнения: 6 472
Ted_cat за съжаление нямам никакви отзиви от сервиза на Сони. Ако не го оправят там винаги остава варианта за Зентекс, които са факири Grinning За срока не знам да ти кажа - на шефа му го бавиха не повече от 2-3 дни, но неговия е Панасоник newsm78

Дами, не е ли време за нова тема newsm78

Общи условия

Активация на акаунт