Интериорни врати от къде?

  • 6 559
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 437
О, хубаво, че си писала по темата, бях я забравила  ooooh!

Чакайте сега да ви се оплача...поръчахме две врати от Door Decor. Е, честно, направо нямам думи да опиша колко съм недоволна.
Първо, че цените им са високи, ОК , преценихме, че може да дадем малко повече, но да се спазят сроковете и качеството да е на ниво.
Да, ама не.
На 20март дадохме аванс 600лв за две врати- външна и вътрешна. Срокът за доставка и на двете по договор е 30дена.
 Преди две седмици (средата на май) външната беше готова, но объркали размерите...та я преправяха. Съответно вече и видът й не е същия (имаше странична пристройка).
Трябваше понеделник, вторник да я монтират, а дойдоха днес. И като дойдоха я монтираха до половината, защото заваля.

Вътрешната е тип хармоника и си отвисяхме да чакаме разни механизми...като капак цената ни заби- 790лв.

И на цялата простотия мацката ми иска парите на деня, в който монтират външната врата (без вътрешната да е монтирана), т.е.  днес. Била ги платила и й трябвали парите. Е, и на мен ми трябваха тези 600лв през тези месеци.
И аз естествено няма да й ги дам. Ще почака, докато вратите се монтират.

Изобщо, мнението ми е много лошо за фирмата и не я препоръчвам на никого. Това е сайта http://www.comfort.bg/bg/public/index.php?ladger=clients&id= … mp;searchstr=door

Търсенето ми на фирма продължава, защото ще сменяме останалите врати.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 708
Късно виждам темата.Ние си поръчахме нашите в Ергон.Много съм доволна /засега/ и като изпълнение и катосрокове на доставка /бяха готови по-рано,но ние не бяхме/.Иначе са скъпички,за моите виждания.
Но в една друга тема прочетох и отрицателно мнение за тях.

Общи условия

Активация на акаунт