Мами в Италия - част 50

  • 9 885
  • 259
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 425
Клеми, кликни тук ....на празното напиши радолве(на латиница) и после кликни РАЗГЛЕДАЙWink

# 211
  • Мнения: 5 476
Добро утро! Hug
Набързичко да се разпиша,че после излизам!  Wink

Кала,мерси за закусчицата!  Heart Eyes Peace

бабата, щяла да се стресира от толкова работа. И това не било единичен случай.
Явно нашето мислене е съвсем различно. Като знам майка ми, каква е, на последно място ще постави себе си, ако трябва за нещо да ми помогне и аз да съм добре.

Tsugumi,нищо ново мила,и аз в много случаи съм потресена от егоизма на свекърва ми. Rolling Eyes
За съжаление,когато се мъча да обясня на съпруга ми,че някой неща са просто смешни (като постоянното й оплакване как се е изморила- да пусне една пералня и да свари пастата,до степен на изтощение и нямало как да вземе за седмица ,детето на зълва ми,което е на 7 год. Shocked)той дори не може да го разбере,така е възпитан. Peace
Като се има предвид,че не е грохнала бабичка и се чувства чудесно да обикаля по магазини и фризьорски салони.  Crazy
Постоянно се оплаква,всеки ден да сме се обаждали,а като се обадя не бива да й казвам нищо лошо- да не я притеснявам, все ние сме супер,всичко върви ок... Crossing Arms


Клеми ,я виж така  Wink Hug Пиши потреб.име .само там дето отдолу има бутон разгледай! Peace

http://www.bgphoto.net/Start.aspx?UserId=20813

Лек ден на всички  bouquet

# 212
  • София
  • Мнения: 6 803
Олее,страшно сладурче! Heart Eyes
Гери, благодаря за съпорта.

# 213
  • Мнения: 764
Супер,супер бебко,много слади4ък,да го нама4ка6 и нацелува6.... Hug Heart Eyes
Гледам пак свекитата разцъквате,Аз все си мисля 4е е до 4овека.Бив6ата ми свекърва в БГ знае6е само пътя до фризьорката,6ива4ката,кафетата....Ден не бе6е работила през живота си,като намери по-състоятелен мъж се разведе и ожени набързо.Поради тази при4ина каза "аз съм младоженка и бебета не гледам"Така аз се прибрах в Ямбол да си гледам малкия,да у4а за държавни и да ходя на стаж...Съответно после ре6и 4е има нужда и от син4ето си и го обработи да и седи до полата.Сега6ната тука е просто цвете.Винаги мога да и сваля бебка да я гледа и винаги е 6тастлива и доволна.Понякога ме е и ядосвала де,но няма на4ин,все пак сме 2 разли4ни ли4ности от разли4ни поколения и разли4но възпитавани.Та не се връзвам,а и рядко се е слу4вало.Пове4е със сина си се карат,особено на полити4еска вълна hahahaВинаги ме е питала какво да я храни и за малката самоинициатива не е взимала.Така 4е доволна съм,няма какво да кажа.Сега спирам,за6тото Кала 6те ме подгони с тигана Joy

# 214
  • Мнения: 3 388
Тук при нас от вчера е страхотна жега  ooooh! Снощи надвечер на терасата, на сянка, градусите бяха 30  Rolling Eyes

Наше бебе е голям палавник тези дни, особено вечер  Wink Шава много и най-вече в лявата част на корема, явно си му харесва там на човека  Crazy Снощи с Роберто дори гледахме какви издутини прави по тумбата, много вълнуващо  Crazy Послушник ще ми, вижда се  Mr. Green


Благодаря за милите поздрави за моето мамче и хубав ден на всички!   bouquet

# 215
  • Мнения: 1 049
Здравейте и от мен   bouquet
Ние все сме сами , малкия в последно време не ме оставя и 5 минути пред компа  ooooh! Tired
Честито на AnGiAr за малчо много е готин  Heart Eyes на Миликс за хубавата мома   bouquet  bouquet
Отивам да бачкам наоколо съм  Wink

# 216
  • Мнения: 1 100
Привет Hug
Хайде подред: Анджи, много сладък бебок, да ти е жив и здрав Heart Eyes

Сон4е, много здраве желая и на твойта мама и да се радва скоро на пухкаво вну4енце Hug

Бимбе, за  Слави...аз знам от известно време...не меи се говори...дано се оправи Praynig

Тцугуми, 4естито моми4енце Heart Eyes Да знаеШ, 4е Ще следя с трепет бременността Ти Flutter Wink Преди година по това време и на мен ми казаха, 4е 4акам моми4енце Heart Eyes Май и терминът ти Ще е близък до моя (през септември, средата), много емоциално ми действа Hug Grinning

Прегръдки на вси4ки ви
  bouquet

# 217
  • Мнения: 3 425
Сега спирам,за6тото Кала 6те ме подгони с тигана Joy

 newsm29 няма с тиган,но и тази е подходяща  newsm29
Аз пък се радвам на тези,които нямат моя проблем и с лека дипломатично намекване или просто казване някой се разбира от дума....просто при мен битката продължава и трябва да съм на щрек,макар че вече дечко е по-голям и не е толкоз фатално  Rolling Eyes онзи ден е ял паста с помодоро и пеперончино...еми, като не се усетих овреме и къде да го търся тва пеперончино в доматения сос  smile3506
Иначе съм езаджерата де  Crazy

Банда,нека не бъдем такива свекита Wink

Наоколо съмWink

# 218
  • Мнения: 750
Здравейте другар4ета Hug
Ей какво хубаво време напоследък  Grinning ,толкова съм щастлива,4е най-накрая се стопли Hug
Дори следобед взимам слънце на терасата и ве4е съм хванала тен Sunglasses

Тцугуми 4естито ти моми4енце и от мен Hug.Съжалям,4е имаш наузеа и не се 4увстваш добре Sick,вярвай ми след 3-4 месец вси4ко ще мине Peace.кураж

Бимбе новини newsm78,направи ли си тест?

Гери хайде искам снимки Praynig моля

Моми4ета хубав ден на вси4ки  bouquet

# 219
Здравейте!!!
Искарахме две много хубави седмици в бг Grinning...в събота се прибрахме....още не мога да се "климатизирам" тук Rolling Eyes  пътуването ми на връщане беше още по-леко от първия път...на първия полет и двамата спяха...на втория бебето, а каката рисуваше....въобще на който му предостои пътуване с бебок и самолет хич да не се стряска Peaceбих го направила още хиляда пъти въобще не е толкоз страшно...въпреки,че бях сама.. Wink
Сега най кофти ми е че всички ужасно ми липсват....и общо взето пак си влезнахме в сивото ежедневие... Rolling Eyes
Знаете ли, че много се увеличила раждаемостта в българия..ходейки по любимите паркчета и градинки беше просто претъпкано от колички и дечица... Laughing
Ходихме в зологическата градина...в разни клубчета за дечица...правихме рожден ден на елена...обиколихме всички приятели и близки...въобще имахме запълнена  програма.... Crazy
Тук времето е супер...има хора които се къпят в морето...смятам скоро и ние да го направим...
Утре нали е празник ще ходим някъде на разтуха  Laughingхехехехе
Поздрави на всички...и най ве4е на гушналите своите бебченца майчици..  bouquet

# 220
  • Мнения: 3 388
Dessita, тъкмо замесвам тесто за пица по твоя рецепта  Crazy

# 221
  • Мнения: 3 388
Dessita, тъкмо замесвам тесто за пица по твоя рецепта  Crazy

Да ти е сладко!!!   chef

Мерси!  Hug  Дано ми се получи добре, а може и с няколко панцеротти да пробвам  Crazy

# 222
  • Мнения: 6 167
Dessita, тъкмо замесвам тесто за пица по твоя рецепта  Crazy

Да ти е сладко!!!   chef

и аз, поне два пъти седмично с рецептата на деската )  Hug
установих, че става по-хубаво, ако се направи няколко часа предварително, примерно 2.
има повече време да втаса. иначе мисля, рецептата беше 20 мин и после пак 20 мин.
аз сега го правя 20 мин и после колкото може повече.  Peace

# 223
  • Мнения: 3 388
Моето тесто втасва вече около 20-ина минутки, ще го оставя още поне 1.5 часа и без това тук ядем в 8, та има време.
Аз междудругото винаги оставям тестото повечко да повтаса. Сега дори не съм го завила с нищо, а гледам доста се е понадигнало - с тези жеги, не се и учудвам.

А вие друго правите ли с тестото или само пица?

Лени, ние обожаваме пица, ама избягвам да правя, че и без това взех много да дебелея  Confused  Как е свекърва ти?

# 224
  • Мнения: 708
като сте го подхванали тестото на Деската да ви питам,някой може ли да ми напише точното количество на продуктите за пица с размер на тавата на самата фурна,ох дали ме разбрахте  ooooh! newsm78

Иначе ние сме добре.Не съм правила тест,така че новинки няма  Rolling Eyes
Ще поизчакам поне още седмица,че да съм сигурна в резултата.В крайна сметка какъвто и да е е добре дошъл  Laughing

Друго ново при мен няма,та затова не се разписвам,но пък ви чета с интерес  Hug

цунки на всички.

П.С.Елибели дано и аз като теб да нямам проблем при пътуването с беба,че почвам да се притеснявам  Whistling

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 23:00 от Bimba25

Общи условия

Активация на акаунт