Photoshop - 23

  • 26 143
  • 478
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 377
Момичета всичките ви рамки са прекрасни Hug
Дамаянти, аз ти забелязах рамките  Flutter
Лулу- много ми харесва юбилейната ти рамка- много нежна и слънчева  bouquet
Маленадъщеря ти е една малка чаровница, а рамките ти са просто уникални  bouquet
Miriel, аз си изтеглих фотошопа в средата на януари и тогава за първи път заработих с него- все още ми е необходимо доста време за една рамка- защото изпробвам безброй варианти Laughing. А твоята е станала много добра Hug
Мимс- няма твоя рамка, която да не ми хареса!!!
diddi- благодаря за цветенцето  bouquetТвоята недоизкусурената е върха!
fior- хубава е ,но снимкте ми се струват леко размазани.
vanda, много сладка госпожица и рамка!

Аз пущам поредната от лунапарка и ги оставям, защото започнаха да стават прекалено еднотипни Rolling Eyes

http://van4eto.multiply.com/photos/hi-res/1/60?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F60

# 451
  • Мнения: 507
лулу! Честита юбилейна рамка!

Много красиви рамки момичета!

Аз нещо съм без вдъхновение, имах малко здравословни проблеми с дребното и още се възстановямам психически от случилото се.
Ето две неща, като първото си го харесвам много, а второто нещо не се получи според замисъла:

 

# 452
  • Мнения: 929
За един ден сте изписали толкова многоо Hug и такива красоти правите ,че умирам от кеф

# 453
  • Мнения: 1 485

fior- хубава е ,но снимкте ми се струват леко размазани.
[
Така се получи ,защото са сканирани Embarassed

# 454
  • София
  • Мнения: 6 743
Ей, аз казах това с благородна Twisted Evil завист  Laughing  Mr. Green 
И аз не винаги успявам да коментирам всички, които са пускали рамки - особено когато съм пропуснала много страници ми е трудно да наваксам и се извинявам  Hug
Лулу, мнооого 10х за коментарите  Hug   bouquet
diddi , много ми харесва рамката  Heart Eyes .Гледам, че доста от вас използват някакви готови надписи в рамките си на английски - от къде мога и аз да се запася  Thinking
Fior, аз лично бих сложила мидичките долу и горе, а самите снимки бих направила с някакви рамки - може би бели  Blush
vanda, СТРАХОТНА е - много ми харесва  Peace (може ли шрифта на kokolaj@abv.bg  Blush )
ДИМИКА  Hug   bouquet - забелязах, че сте се забавлявали прекрасно точно на моя РД - 18.04  Laughing
 larado, много са сладурски - и в твоите рамки виждам готови надписи на английски - от къде са  Praynig
Ilistavreva, интересна е рамката ти  Hug

Аз за трети път ще моля някой да постне линка към общите елементи които качваме с име и парола  Praynig  Praynig  Praynig

И нещо съвсем семло от сутршното кафе - не успях да направя нещо впечатляващо  Laughing Joy


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/3/67?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F67

# 455
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
http://konkurs1.multiply.com/

парола: konkurs

Дано не бъркам

# 456
  • София
  • Мнения: 715
А пък аз каква шарения сътворих, не е истина   #Crazy Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 15:57 от mimmss

# 457
  • Мнения: 6 472
Оооооо Миммс, колкото и шарено да го направиш, трудно ще успееш да минеш моя кич и шаренийка Joy Само да попитам там не трябва ли да пише glasses Embarassed До колкото знам glace е захаросан, лъскав Embarassed Не мога да отворя снимката в голям размер, за да прочета надписа и може да ми се губи смисъла Embarassed

Ето я моята шарения Grinning На мен мозъка ми спи и това излезе едно такова никакво, ама карай Grinning




Димика, цялата пароква серия много ми харесва  bouquet

Лардо, както обикновено много хубави рамки  bouquet

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 16:07 от лулу!

# 458
  • на село
  • Мнения: 3 965
лулу! - много е оригинално,
а на mimms  шаренийката много ми харесва.

А аз съм в застой, поне притесненията покрай операцията на малката минаха, сега остава да ми дойде и музата за ФШ.

# 459
  • София
  • Мнения: 715
Лулу този път ми го върна!  Joy
Разбира се, че си права  Peace
Сега ще го оправя!

# 460
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Лулу, защо казваш не е хубаво???? newsm78 на мен ми е супер свежарско и пролетно!!!  bouquet

# 461
  • Мнения: 6 472
Лулу този път ми го върна!  Joy

Не беше това целта Joy Изглежда блеенето при писане на надписи е много заразно Joy Не си играйте повече с мен  Hug

katyadjin , чак че не е хубаво не съм казала, ама не стана и това което исках Grinning От сутринта се опитвам да я довърша, он ме прекъсваха и нещо не можах да оформя мисълта Joy

НелиСА, много се радвам, че всичко при вас вече е минало!!! Дребосъчето как е?

# 462
  • Мнения: 1 084
Момичета, страхотни красоти!  bouquet
Сигурно няма да мога да направя нищо през следващите няколко дни (пак имам работа), затова се отчитам сега Simple Smile)) На последната има един крак Simple Smile, който трябва да затрия, но нямах време Simple Smile), затова я показвам дефектна Simple Smile)

# 463
  • Мнения: 1 485
Някой може ли да ми даде линк към урок за корекция на стара,черно-бяла,тук-там поскъсана снимка?
Или ако може накратко да ми обясни как точно да залича тези намачканите места? newsm78 Cry
Дамаянти,наистина знаех,че нещо и липсва,но си много права-бели рамки биха паснали май! Laughing

# 464
  • Мнения: 4 116
Днес ме заболя главата да се мъча да направя нещо, но не става, нямам настроение. Новината за Слави ми се отразява много зле. Това само успях да направя, нямам желание дори да снимам...
 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт