Photoshop - 23

  • 26 123
  • 478
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 587
jmoto - въобще не мисля, че е провал! От къде го измисли? Добре е станала Peace

Благодаря!
Имах впредвид самата снимка-с лошо качество е и мислех че като я състаря ще стане по добре ама не се получи.Малко е светната  Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 6 743
Карменчето - много е сладурска  Hug  Heart Eyes Ех тези макове  Crazy  Laughing
Весика, и аз много харесвам нещата ти - браво   bouquet
Коте, какво действащо лице искаш, че не схващам  newsm78 според мен е добре така , само дето ми е странен формата  Thinking
veselalpa  и на линка нищо не се вижда  Sad
jmoto на мен пък ми харесва  Hug

Махам я тази снимка, че детето ми е голичко - сори, но ме затресе параноята  Laughing

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 15:51 от Дамаянти

# 47
  • София
  • Мнения: 6 743
Брех, какво затишие, да не спите следобеден сън  Joy Мен ме хвана Сатурновата дупка  hahaha

# 48
  • Мнения: 1 182
Ето и от мен нещо да се запиша в темата.Разкостих го този сайт за тапетите

# 49
  • Мнения: 1 873
Дамаянти даваш ми страхотна идея за зодията, мерси!И двете са сполучливи, само май сянката на наклонената снимка не е много на място, мое мнение. Peace
jmoto Не ми я отваря. Sad
WILD_cat Станало е като картичка, много интересно!
Карменчето, много и харесва как си подпъхнала точките под райто!![/i]
Нещо не те разбрах  Grinning Embarassed

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Здравейте, момичета! Дано този път излязат снимките Praynig Имам регистрация само в снимката, но там обновяват сайта тези дни. Хайде, вижте ни  Wink




 Sick Sick Sick Sick Sick Sick #Cussing out

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 16:01 от mle4ko

# 51
  • София
  • Мнения: 6 743
...само май сянката на наклонената снимка не е много на място...
Абе и аз я загледах, но като слагах сянката не съм променяла нищо от настройките след предната снимка - не знам, защо така се получи  newsm78 Ама карай, аз тази няма да си я изваждам на хартия  hahaha - важното е, че ми беше забавно да се пошегувам със себе си  Joy

Млечко - не се вижда  newsm78 Нещо не е наред с адресите, защото пробвах да отворя адреса в нов прозорец и не става  Peace

# 52
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
охххх  Joy Joy Joy Joy дамаянти с тези последните две снимки страхотно ме развесели  Peace да знаИш  hahaha
жмото идеята ти е много добра
весика диво коте карменче много ми хавесват   bouquet
диво коте на мен ми харесва как е станало не знам дали с екшън е правено но можеш да пробващ върху ваша панорамна снимка да направиш лентата със снимките "извита" все едно да има повече дълбочина и естествено главно действащо лице ... дано ме разбра
ето още адна 15-минутна "стара" снимка по писанията на сейдж и май ще ме заразите и с маковете вече си ги свалих  Whistling и сега ще правя макови снимки а за втората просто не издържах на кравата  Grinning
 
http://desytka.multiply.com/photos/hi-res/1/51?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F51
http://desytka.multiply.com/photos/hi-res/1/52?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F52
малечка и аз не виждам

# 53
  • Мнения: 4 406
записвам се в тема 23

с колаж номер 100 от моя албум. честит ми юбилей!

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Пак съм аз. Laughing

тук има още  малко
http://snejanka.multiply.com/photos/album/2

# 55
  • Мнения: 4 406
Коте, много смешна тази снимка с гъчканицата! Joy Joy

# 56
  • Мнения: 1 400
 boomerang , ха честит ти юбилей  bouquet Много хубав той тоз твой юбилей Hug


 Дамаянти  hahaha hahaha hahaha Много свежарскоо!!! Колкото до мойто- под действащо лице имам впред вид някой человек на снимката. А формата е... квадратен Mr. Green Лееко ръбат.
диво коте на мен ми харесва как е станало не знам дали с екшън е правено но можеш да пробващ върху ваша панорамна снимка да направиш лентата със снимките "извита" все едно да има повече дълбочина и естествено главно действащо лице ... дано ме разбра
Разбрах... Ами не е с екшън правено, но ще пробвам и тоз вариант.  Мерси за идеята Hug

# 57
  • Мнения: 4 406
boomerang , ха честит ти юбилей  bouquet Много хубав той тоз твой юбилей Hug

благодаря! поддадох се на староманията от последните десетина страници!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 374
Момичета  newsm51
Като гледам всичко което се показва е много хубаво, няма ни едно, което да не ми хареса или пък да критикувам   bouquet
katyadjin, напоследък рядко пускаш нещо, само пишеш. След малко ще ти пратя яйцата, те са от каталога за продажби на някаква българска фирма.
mle4ko, най-накрая да ги видим, струвало си е да почакаме Simple Smile.
Дамаянти, много ме развесели с таз овца  hahaha
boomerang, Lati, desytka    прекрасни са!

# 59
  • Мнения: 377
Цитат
ДИМИКА ПРЕКРАСНА е , а за дамите нямам думи   Искам телбода с който си закачила големите снимки
  ДАМАЯНТИ, телбота го взех от тук!

Общи условия

Активация на акаунт