Мнението ви за римски щори от Гершман?

  • 50 995
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 283
Здравейте, на мен ми ги сложиха щорите преди 10 дни- страшно са красиви, единствено незнам как ще ги поддържам. иначе спазиха си срока, нямаше дефекти всичко си беше ок. незмам как се пускат снимки тук иначе бих ги снимала

# 61
Pepi4ka,
Tesi snimki, deto si gi pokazala, ne sa izpulnenie ot bulgarska firma. i laik dori moje da razbere 4e sa ot sajta na ispanska firma, oba4e ako pishesh informaciqta pristrasteno, to e jasno zashto pokazvash tezi snimki. Mejdu drugoto, da svetna neprosvetenite v tozi forum, 4e GENESIS vnasiat sushtite mehanizmi za RIMSKI shtori, kakvito i GERSHMAN, samo 4e cialoto udovolstvie ti izliza po-skupo.
Shto se otnasia do izbora na materii, raznoobrazieto v GERSHMAN e izkluchtelno, osobeno na tozi etap, imat sigurno nad dvesta vida materii, i osven tova obslujvaneto e neverojatno dobro, kakto i kachestvoto na izpulnenie na poru4kite.
Imat novi nemski produkti (PLISE- antistati4ni , sus sluncezashtita i mnogo atraktivni kato deseni ), a i nov produkt : taka nare4enata Avstriiska shtora, koiato izglejda to4no kato perde v spusnat vid, a kogato se povdiga nagore e neveroiatno efektna.
Nie si slojihme v jilishteto nemski pliseta na samite stukla na prozorcite i otgore AVSTRIISKI shtori. Po tozi nachin imame zashtita ot slunceto i sushtevremenno , kogato vdigame plisetata nagore, ostavat Avstriiskite shtori , koito omekotiavat svetlinata v pomeshteniata i suzdavat ujut v doma ni.
Za tezi, koito se interesuvat  ot tezi produkti : niama da sujaliavate v nikakuv slu4ai , ako si poruchate v GERSHMAN, edva li shte namerite po-dobro obslujvane i ka4estvo, tova e moito mnenie.

CIAO.
 

# 62
  • На село
  • Мнения: 873
Има ли някой, който да си е ушил сам или в ателие римски щори? Къде е това Дженезис, където продават механизми за тях? Виждала съм в Тапетия, но искам да видя и тези, които предлагат Дженезис. Ще съм благодарна, ако някой ми даде малко инфо.

# 63
  • Мнения: 2 211
Здравейте, на мен ми ги сложиха щорите преди 10 дни- страшно са красиви, единствено незнам как ще ги поддържам. иначе спазиха си срока, нямаше дефекти всичко си беше ок. незмам как се пускат снимки тук иначе бих ги снимала

Лесно се поддържат. Измушваш пръчиците и в пералнята. След това още влажни ги залепваш с велкрото и слагаш най - долната пръчка за да се опънат и да няма нужда от гладене.

# 64
  • Мнения: 7
Тези Гершман има ли представителство в Русе?

Здравейте! Има магазин на щори "ГЕРШМАН" в Русе - на ул. Борисова 111 А /това е като тръгнеш от гарата към центъра вдясно /срещу магазина има клон на ОББ, малко на диагонал е "Космос".... ще го намерите лесно, то си пише на магазина Simple Smile
Може и по телефона: 0882 28 77 96 - Билчева /Мениджър/ Simple Smile 

# 65
  • Мнения: 7
Щорите на "Гершман" са много хубави, има голямо разнообразие на материи, обслужването е супер! Римските щори са лесни за поддръжка - отлепяш, переш, залепяш... Simple Smile Има само едни пръчки, които се вадят преди прането и после се нанизват, за да стои материята изпъната. Супер е лесно и са много удобни.
В Русе има магазин на ул. Борисова 111 А /това е горе-долу срещу "Космос", от гарата посока центъра вдясно/ . Има и други варианти за щори, но най-добре е да се види на място Simple Smile 
Може и по телефона: 0882 28 77 96  - Билчева / мениджър/

# 66
  • Мнения: 7
Някой правил ли си е от тях? http://www.gershmanbg.com/index.htm
Мислим да сложим в детската стая римски щори, тъй като от тялото на климатика няма да има място за пердета.

здравей. Има човек, който идва на място и преценява каква щора може да се монтира. Обяснява как се закрепя, какво място отнема...  Може да се обадиш 0882 28 77 96 - Билчева

# 67
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙТЕ!
Аз искам да попитам, ако някой може да ми помогне,  за това кой взема мерките за щорите когато ги поръчаш.
И дали мога да си поръчам, защото аз съм от Хасково, а най-близкия офис на Гершман е в Пловдив.

                                                 

                                                    newsm78  newsm78  newsm78

# 68
  • Мнения: 4 202
ЗДРАВЕЙТЕ!
Аз искам да попитам, ако някой може да ми помогне,  за това кой взема мерките за щорите когато ги поръчаш.
И дали мога да си поръчам, защото аз съм от Хасково, а най-близкия офис на Гершман е в Пловдив.

                                                 

                                                    newsm78  newsm78  newsm78

Най-добре се обади в пловдивския офис и ги попитай  Peace

# 69
  • Мнения: 6
Благодаря, red shoe.. така и трябваше да направя... аз вчера им писах и те ми дадоха координати... тия дни трябва да се разбера, че ако има чакане(което сигурно ще е така), да съм си запазила  дата...

# 70
  • Мнения: 4 202
Благодаря, red shoe.. така и трябваше да направя... аз вчера им писах и те ми дадоха координати... тия дни трябва да се разбера, че ако има чакане(което сигурно ще е така), да съм си запазила  дата...

Да, при Гершман се чака много.

# 71
  • Мнения: 6
Оказа се, че е възможна  поставка във всеки град, като се заплаща по 30 ст. на километър по транспортните разходи, а те са веднъж при вземането на мярка и втори път при поставката, като се изчисляват километрите отиване и връщане. Хубавото е че при вземането на мярката ти носят всички мостри, за да си избереш и така спестяваш разхождане до офиса им. Така че, ако някой реши да си поръча, просто трябва да избере най близкото представителство на фирмата.

Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Grinning Grinning Grinning Grinning

# 72
  • Варна
  • Мнения: 480


Да, при Гершман се чака много.

М...да и за сметка на това цифроманията там е огромна

# 73
Сравнително отскоро се появи магазин "GERSHMAN" в Плевен, от чийто цени ни побиват тръпки. След като видяхме цените на сайта и направихме предварителна калкулация с механизъм от същата марка (30лв), плат със средна цена (35лв) и включихме максималния възможен труд, цената излезе около 310 лв. В магазина обаче сметките се оказаха 522 лв........?! Плат 43лв (не е black out!), механизъм 50лв, И ни заявиха, че не знаели какво има на сайта... Значи са само прекупвачи. Ми за тези пари (разлика от 212 лв.) ще отидем в София два пъти - за поръчката и за готовите щори!!!
Дори да не си обновяват сайта (което е грешка на много фирми), пак не може да са се вдигнали цените с ...68%...! за една година...
Ако други имат наблюдения за плевенския магазин, нека споделят...

# 74
  • Мнения: 5 178
Сравнително отскоро се появи магазин "GERSHMAN" в Плевен, от чийто цени ни побиват тръпки. След като видяхме цените на сайта и направихме предварителна калкулация с механизъм от същата марка (30лв), плат със средна цена (35лв) и включихме максималния възможен труд, цената излезе около 310 лв. В магазина обаче сметките се оказаха 522 лв........?! Плат 43лв (не е black out!), механизъм 50лв, И ни заявиха, че не знаели какво има на сайта... Значи са само прекупвачи. Ми за тези пари (разлика от 212 лв.) ще отидем в София два пъти - за поръчката и за готовите щори!!!
Дори да не си обновяват сайта (което е грешка на много фирми), пак не може да са се вдигнали цените с ...68%...! за една година...
Ако други имат наблюдения за плевенския магазин, нека споделят...

С 68% не знам, но във Варненския ме изкараха малоумна и цената, която ми предложиха беше точно 50% над тази изчислена от мен на сайта...
Плата, размерите и тн си ги бях записала..
Мадамата безочливо ми каза "Ми има инфлация бе госпожо"  #Cussing out
Отказах се и отидох в друга фирма, доста по поносими цени, а материите са същите

Общи условия

Активация на акаунт