Мами в Италия - Част 48!

  • 11 774
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Бре, Десинка, чудна софра! Мерси и наздраве за мама и бебка!
И.... да живее размер 48, едва се намъкнах в едни дънки, но ми е кеф, че успях и потеглям бодро с надежда да се върна с още един-два размера по-малко!

# 16
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Благодаря от сърце Миленка, Денисче,  Гери и на всички останали - от мое име и от името на систъра... Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Като казах систъра - един огромен букет Hug Heart Eyes

И по една розичка за всички вас Hug Hug Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 388
Хайде честито и на лелята!   bouquet Ама страшна почерпка си ни спретнала! От всичко ще си взема, да знаеш  Wink
Миликс, аз влизам в 44/46 номер, но на корема и 48 не ми става / ства ми, но ми стяга, пък не сикам да стягам на беб/. Иначе всички ми казват, че съм супер заслабнала и само коремче си имам. А аз от 70 кг вече съм 72  Rolling Eyes,  ама изглежда добре си ги подреждам на моята височина от 1.71 ... поне засега де ....
сега ще гледам да ви постна малко снимки от онзи ден.

# 18
  • Мнения: 3 388
Ето ви малко снимки  Crazy
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=118662
Тъмни са, но моите са или такиа или голи не за пред хора  Mr. Green  Ще гледам да снимам едно голо коремче поне, че по-добре се вижда  Crazy  Ники, хайде бе скъпа, нали щяхме да си мерим панчоните  Flutter

# 19
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Изчистих...браво на беба де още наня та услях с парцалите из дома! Ама и дано се събуди сега, че пак ще обърне деня на нощ!
Сонче, браво, бе, дръж така фронта докрая на бременността и внимавай с онова буркаче от четвъртата снимка...нутеллата, де! И каква секси фигурка само с това сладкото рокле, и един дълъг крак виждам...
Аз благодарение на колана се наврях в ония дънки, иначе може да се каже, че съм колкото теб че и нещо отгоре при 1,60 ръст- едно квадратче..докато станае правоъгълниче...бая зор ще видя.

# 20
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Аууууу, Сончееее, много хубави снимки, пупупу Hug Flutter Peace

# 21
  • Мнения: 3 388
Ахахха, Миликс, бурканчето с Нутелата е като част от нашето семейство  Crazy  Никога не се разделяме и честичко го подновяваме  Mr. Green  Добре, че не дебелея от Нутелата и нормален шоколад, виж обаче от тестени сладки истории, какво става  Wink  Когато са в чист вид нещата, няма поражения  Wink


Дессинка, с толкова коремчета и бебета наоколо, да не чуем изненадващи новини скоро и от теб  Crazy Докъде стигна гадже-търсенето?  Wink

# 22
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Дами, хайде на по коктейл за здравето на ДиРокова и Алето!!! Party Party Party Party Flutter
      

# 23
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ми Сонче, душа, няма промяна в търсенето... Rolling Eyes Thinking Thinking
А иначе, няма опасност скоро и аз да се  отчета... Crazy Peace
Има време и за мене.... Crazy Flutter Peace Naughty Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 708
айде и тук да честитя на Миленката,
да е жива и здрава сладурката Але и да носи много усмивки на мама,тати,кака и леля  Mr. Green

И скоро да се сдобие с чичо и братовчед4ета  Laughing


Ама нали ако беше през март,трябваше да е Мартина  newsm78
Нищо де и без това съм пристрастна към Алетата  Mr. Green

Много,много целувки още веднъж от мен за малката буболечица  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 750
Привет и от мен Hug
4естита щерка на Миленка Hug,Пожелавам на малката Александра да разте много здрава,щастлива и да радва мама и тати newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51.
4естито и на лелята и благодаря за хубавата по4ерпка Hug

Сон4е,хубави сним4ици newsm10.Найде и аз ще си направя тези дни и ще видим тогава кое корем4е е по голямо smile3508 smile3534
Шегувам се    love001.Комплименти   bouquet
Абе как е времето по вашия край newsm78,тук е голям бахър Dizzy Face

# 26
  • Мнения: 2 379
Здравейте!

Добре дошла на Алесандра Heart Eyes
Честито на мама и тати Макдирокови, на малката голяма сестричка, както и на всички развълнувани баби, дядовци и лели Hug
Мога ли и аз да се пиша към развълнуваните лели? Blush
Да е жива и здрава малката бебка, да расте много добричка и много хубава Heart Eyes



Ragazze ... ora tocca a me  nnnuu

# 27
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Шуре, хайде бе душа, тебе чакаме Hug Crazy Flutter
А иначе естествено, че влизаш и ти към лелите Hug Flutter Hug Hug
Благодаря много за пожеланията, Бимбе, Ники, Сонче:  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 379
Сонита, разгледах ти снимките Simple Smile Честито ти коремче.
И ... извинявам се за коментара извън темата, ама ... брат ти coolcool

За още един хубав брат знам аз Blush Blush На Кала брат й Wink Grinning
Ама тя си го варди много Naughty Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 2 379
Бимбич, никакво стискане на палци Naughty Wink
Всичко ще е наред, убедена съм Hug

Общи условия

Активация на акаунт