Развали се пералнята-какво да очаквам?

  • 10 839
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Много трябва да се внимава с разни дребни неща в пералнята. Миналата седмица нашата пералня започна да издава едни кански звуци, извикахме техник и се оказа, че филтъра е пълен със стотинки и пластмасови боклуци от счупения ни кош за пране.  Embarassed Човекът каза, че сме извадили голям късмет, че не е станала по-голяма беля и ми взе 55 лв.

# 16
  • Мнения: 2 591
ние също сме с уърлпул с горно зареждане и не смятам, че трябва да се бяга от тази марка! та именно уърлпул е марката за перални, а горното зареждане казаха, че е по-добре като вариант по ред причини (двата лагера, недостъпност за деца и т.н.), въпреки, че ние я купихме предимно заради размера Embarassed

всъщност аз миналата седмица направих една беля именно с пералнята и даже мислех да пускам темичка, но ще използвам възможността да попитам тук: слагах някакви дрехи и държах капачката от бутилката с минерална вода в другата ръка и без да искам изпуснах капачката  #2gunfire та тя падна (между барабана и външната обвивка, т.е. там, където се върти барабана) и много ме беше страх да няма някакъв проблем, но от тогава съм прала веднъж и всичко си беше ок! чудя се дали да викаме техник, понеже май имаме още половин година гаранция!

вие като имате деца, може да ви се е случвало нещо подобно! може ли да се повреди нещо или да стане някоя беля  newsm78 ooooh! изключително много ме е яд  #2gunfire smile3511 smile3511

# 17
  • Мнения: 2 591
Било е от онези пласмасовите на краищата на връзките на анцуга Laughing  Някак е останало извън барабана, когато съм затваряла(въпреки че не ми се вярва, щото всеки път проверявам) и паднало до някоя перка, която се намирала до филтъра. Не знам как 20 литра вода не са го избутали навън, когато пуснах водата, за да извадя дрехите. Както и да е, това беше и днес с голяма радост пуснах две перални  Blush
За три години и половина това ни е единствения проблем и съм много доволна от пералнята.Бих плювнала, да не я урочасам, ама не искам да си наплюя клавиатурата Grinning

колко ти взеха ако не е тайна  newsm78

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... та тя падна (между барабана и външната обвивка, т.е. там, където се върти барабана) и много ме беше страх да няма някакъв проблем, но от тогава съм прала веднъж и всичко си беше ок! чудя се дали да викаме техник, понеже май имаме още половин година гаранция!

Могат да станат много бели. Викни техник непременно, но това не е гаранционен ремонт и си приготви  Money

# 19
  • Мнения: 1 311
всъщност аз миналата седмица направих една беля именно с пералнята и даже мислех да пускам темичка, но ще използвам възможността да попитам тук: слагах някакви дрехи и държах капачката от бутилката с минерална вода в другата ръка и без да искам изпуснах капачката  #2gunfire та тя падна (между барабана и външната обвивка, т.е. там, където се върти барабана) и много ме беше страх да няма някакъв проблем, но от тогава съм прала веднъж и всичко си беше ок! чудя се дали да викаме техник, понеже май имаме още половин година гаранция!

Аз така съм изпускала пълно бурканче от бебешко пюре вътре в празната пералня. Стояха в шкафа точно над пералнята и го изпуснах и докато го гледах как пада си представих стъкла и пюре в барабана и под него - лошо ми стана  Embarassed Остана здраво бурканчето и се разминах  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 591
Могат да станат много бели. Викни техник непременно, но това не е гаранционен ремонт и си приготви  Money

имаш ли опит или говориш по принцип  #Crazy newsm78

# 21
  • Мнения: 448
Техник на перални ми е казвал, че най- честите повреди са от паднал банел на сутиен.
Нас така ни уплаши един такъв банел,че нямам думи.То не беше тракане,не беше тропане.
Мим4е-радвам се за теб.
schneee-непременно викни техник,че когато най-малко очакваш ще изревеш.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Могат да станат много бели. Викни техник непременно, но това не е гаранционен ремонт и си приготви  Money
имаш ли опит

малък Wink

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много трябва да се внимава с разни дребни неща в пералнята. Миналата седмица нашата пералня започна да издава едни кански звуци, извикахме техник и се оказа, че филтъра е пълен със стотинки и пластмасови боклуци от счупения ни кош за пране.  Embarassed Човекът каза, че сме извадили голям късмет, че не е станала по-голяма беля и ми взе 55 лв.

 :ooooh:55 лв за почистване на филтър. Joy Добре ,че ръцете ни растът от правилното място и си го чистим сами периодично. hahaha

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Могат да станат много бели. Викни техник непременно, но това не е гаранционен ремонт и си приготви  Money

имаш ли опит или говориш по принцип  #Crazy newsm78

 hahaha На краставичар- краставици...

# 25
  • Мнения: 5 228
:ooooh:55 лв за почистване на филтър. Joy Добре ,че ръцете ни растът от правилното място и си го чистим сами периодично. hahaha

Не знам от къде ми растат ръцете, но перални не разглобявам сама по никакъв повод. Аз съм прост психолог. Rolling Eyes

# 26
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Взеха ми около 15 лева, но в Скопие такива са цените -10-15 лева, за да дойде и да провери техник.
Момичета, айде да не се драпаме за глупости.  bouquet Нека някой да каже виц за майстори. Grinning

# 27
  • Мнения: 2 591
hahaha На краставичар- краставици...

това не го разбрах! да не би Шани да е майстор на перални  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт