Случи ми се нещо странно..

  • 244 175
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 139
Аз сънувам Simple Smile
Преди 10 години сънувах къде ще уча, летях над Дунав, над Свищов, беше доста преди кандидат студентските изпити. Изкарах си 4 перфектни години там и мъжа си там намерих.
Направих аборт преди 2 месеца, 2 дни преди да разбера, че нещо не е наред сънувах прабаба си, беше страхотна жена(лека й пръст), сънувах че си говорим нещо, че тя ме успокоява. След аборта се чух със сестра ми която е на 300 км от мен, казах й за аборта, говорихме си много дълго, споменах й че съм сънувала бабичка така й казвахме Simple Smile, и тя ми каза  Shocked "како и аз я сънувах, на село си бяхме и нещо си говорехме, тя беше притеснена", сънували сме едно и също нещо в един и същи ден.
2 седмици след аборта, сънувах че с мъжа ми живеем в чужбина, много сме щастливи, в голяма бяла просторна къща.  Пътувахме за някъде и аз се сетих и го питам да казвам ли, той ми каза ако искаш да се сбъдне казвай, и аз си казах.
2 седмици след това той се прибира от работа и ме пита, бе ти като сънува, сънува ли държавата? Оказа се, че сутринта съвсем ненадейно са му предложил работа в чужбина и той приел Simple Smile
Септември месец бях решила, през април08 да напускам, декември разбрах че съм бременна, отложи се напускането, после направих аборт, пак стана актуално и сега изведнъж, наистина ще напусна ( новата работа на съпруга ми), много съвпадение много нещо....
Мъжа ми веднъж сънува числата от тотото, но запомнил само 3. И те се паднаха. Сънувал  е и мачове, с всички детайли, здрависване, голове...

А сестра ми, милата е много сетивна, като влезе и постои в някоя къща, усеща дали е починал някой там и от какво е починал. Какви неща ми е разкарвала, само като се сетя... Изнесе се от една квартира защото вечер и се явяваше един обгорял човек, пита хазяина си, и той й каза че баща му е починал в нейната стая след пожар. В друга квартира се беше обесил някакъв човек и него го видяла. Да ви кажа такива неща не искам да виждам.

Звучи шантаво, но всичко е вярно. Не знам 6то чувство ли е, какво е, но познавам хората, първото ми впечатление е желязно, доверявам се на 100%, до сега не съм се лъгала. Винаги съм знаела кой е крадец, лъжец, коя е к..ва, предупреждавала съм близки за хора около тях, ей така просото с кожата си ги усещам, бодат ми лошите хора, като вълнен пуловер на голо.

Обичам мистиката, като сложим и факта че съм скорпи Whistling


# 466
  • Мнения: 4 447
И аз съм Скорпи... за това ли си падам по окултното  Whistling
п.п. извинявам се за офф-а  Hug

# 467
  • Мнения: 660
От известно време пак трудно заспивам нощем,все имам чувството,че има някой до мен,спя сама сега.Снощи си легнах,спя през глава от малка,но не мога да запся,цяла нощ изпитвах ужасен студ,а бях завита с одеала,станах пуснах си малко духалката и пак легнах.Детето ми спи във всекидневната при климатика,спим на отворени вртаи да го чувам,от 10 дни е адски неспокойно...Незнам защо изпитвам ужасен страх от мъртъвци,и не мога да спя,защото си мисля ,че са около мен.Това не е нормално знам,ама какво да направя...  Confused Embarassed

# 468
  • Мнения: 4 447
Сигурно ще те изплаша, но казват, че ти става студено, когато не си сам... разбираш ме... Confused

Съжалявам. Tired

# 469
  • Мнения: 2 673
Тути, съжалявам  Sad

йоли, важно е човек да помни и разчита сънищата си. Макар, че когато един сън е пророчески той се сбъдва едно към едно. Не е нужно да го тълкуваш.

аз имам в последната година два три пъти, когато сънувам нещо и то е много много съществено. Не касае мен обаче. Но ..не ми се разказва. Касае се за смърт.

# 470
  • Мнения: 660
Сигурно ще те изплаша, но казват, че ти става студено, когато не си сам... разбираш ме... Confused

Съжалявам. Tired



Дано не е това,макар,че и аз си го помислих,но от седмица стават странни неща,изключи се компютъра сам,после сам се включи,беше след 00,00  часа,сега някой ще се изсмеят,ама бая се стреснах.Помислих си,че спря тока в първият момент,пък после се усещам,че лапичките на кухненският ми бокс си светят,гадна работа е това... Не искам ми се случват такива странни неща и страшнички направо..

# 471
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Това лято летувахме в една вила във вилната зона на Балчик. Всяка вечер си правехме скара на двора и седяхме и си говорихме до късно. Правихме и снимки. На една снимка (ще я публикувам довечера) имаме заснето нещо, което на мен ми прилича на дух на малко дете. Снимката по погрешка е направена без светкавица на бавна скорост(не се изразявам фотографски правилно) и като качество е доста лоша, но се личат мъжът ми, гаджето на сестра ми и този субект между тях..
...
Това е снимката:
http://photo-zona.net/images/user31403/album4260/large/120672629 … 3391_DSC_5045.JPG

# 472
  • Мнения: 4 380
Това лято летувахме в една вила във вилната зона на Балчик. Всяка вечер си правехме скара на двора и седяхме и си говорихме до късно. Правихме и снимки. На една снимка (ще я публикувам довечера) имаме заснето нещо, което на мен ми прилича на дух на малко дете. Снимката по погрешка е направена без светкавица на бавна скорост(не се изразявам фотографски правилно) и като качество е доста лоша, но се личат мъжът ми, гаджето на сестра ми и този субект между тях..
...
Това е снимката:
http://photo-zona.net/images/user31403/album4260/large/120672629 … 3391_DSC_5045.JPG



На снимката са трима. Вляво мъж, до него зад бутилката дете и вдясно зад светкавицата още някакъв човек. Искаш да кажеш, че детето в средата го е нямало? Столът е бил празен?

# 473
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Да, само двама са снимани. Това е една пейка на която са седнали в ляво мъж ми, а в дясно гаджето на сестра ми..Това по средата е дух явно..

# 474
  • Мнения: 4 380
Да, само двама са снимани. Това е една пейка на която са седнали в ляво мъж ми, а в дясно гаджето на сестра ми..Това по средата е дух явно..
Те защо на такова разстояние седят? Не прилича много на дух, обикновенно излизат бели и димчати. Тук е с реални очертания и доста реална позиция между двамата. newsm78

Странна "светкавица" се е получила на снимката. newsm78

# 475
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Защото така са решили да седнат, де да знам защо така отдалечени са седнали:)). Не е измислица, не съм водила сина си с нас. Нямаше друго дете с нас..Снимката е правена без светкавица. Тази светлата линия е светлината от някаква улична лампа, която поради дългата експозиция изглежда така..

# 476
  • Мнения: 4 380
Защото така са решили да седнат, де да знам защо така отдалечени са седнали:)). Не е измислица, не съм водила сина си с нас. Нямаше друго дете с нас..Снимката е правена без светкавица. Тази светлата линия е светлината от някаква улична лампа, която поради дългата експозиция изглежда така..

А синът ви прилича ли на детенцето от картинката? Може би е негова проекция?

# 477
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Определено прилича на малко дете..но дори да отидем много напред и да приемем че това е някакъв вид астрална проекция, факт е, че нямаше реално трети човек на снимката..Снимани са само двама..Ако искаш може да си коментираме на лични, защото го обърнахме малко на чат Simple Smile

# 478
  • Мнения: 550
 Shocked ауууу Shocked ужас, настръхнах.... знаех си, че не трябва да я чета тази тема по това време на денонощието!
а те имат ли дете?
в първия момент забелязах само двете леви фигури и си викам ааа, то няма нищо между тях, само някаква бутилка, обаче после..... Scream

# 479
  • Мнения: 219
Лелее от тая снимка настръхнах Shocked Shocked

Абе момичета да ви питам,трябва ли когато в къщата е починал човек,тоест не в самата къща но тук е живял преди смъртта си,да се викне поп....Той не беше добър човек,мир на праха му,знам,че за умрелите или добро или нищо,но няма как да кажа на черното -бяло.
Аз не вярвам много в това освещаване от попа или как се води незнам...но просто такъв карък ни гони тук че не е истина,какво ли не се случи вече и кскво не се развали,се ни е назад Sad

Общи условия

Активация на акаунт