Случи ми се нещо странно..

  • 244 172
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 180
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз се сетих за една история, която ми се случи на мен!
В ученическите си години ходих с приятелка при една гледачка в Етрополе, срещу 2 лв. тя гледаше на карти и на ръка.
Тогава ми каза - когато станеш на 26 години ще катастрофираш с кола, но няма да умреш, понеже те виждам облечена с бяла рокля, тоест можеш да избегнеш смъртта, ако беше с черна нямаше да можеш да повлиаеш!
Каза ми кога ще се оженя и кога и какви деца ще имам  Shocked
Тогава - на 13-14 години ми беше смешно  Rolling Eyes запомнила бях това за катастрофата и до ден днешен нямам книжка  Blush
Но точно ден след рожденният ми ден, когато навърших 26 години ми звънна телефона - майка ми беше претърпяла катастрофа без опасност за живота, но се бориха до последно, за да запазят зрението и  Grinning
Всичко приключи успешно, следващото нещо, което се сбъдна е рожденната дата на детето ми - роди се на 19 ноември, при термин 13  Shocked
Не знам на какво се дължи, но наистина ми позна тази жена и то за толкова много години напред  newsm78

# 181
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Сега се сетих,че когато ми казаха че съм бременна през ноща сънувах ,че някаква жена ми казва че ще имам момиченце така и стана имам прекрасна дъщеричка.

# 182
  • Мнения: 402
Може да ви се струва смешно, но има моменти, в които разливам всичко до което се докосна.
Като се замислих последния път, установих че тези периоди са седмицата след задушница.
В интерес на истината не успявам да раздам за умрелите на този празник, последния път докато не раздадох хляб и вино за умрелите и не запалих свещ не спрях да разливам.
Кафе, безалкохолно, вино - до каквото се докосна. Сякаш някой ми го дръпва от ръката.
Казвам си, жадни са умрелите, хайде да почерпя по едно кафе- например, и спирам да разливам.

# 183
  • Мнения: 21
   Ha  мен също ми се е случвало  такова странно нещо.Както си спях  веднъж,като че ли някой се опита да влезе в тялото ми.Усетих  нещо като въздушен удар в  ноздрите си  и  веднага поисках да се събудя,но не беше толкова лесно .С мнооого голям зор  се събудих ,а през това време цялото тяло ми се тресеше.Събуждайки се усещтих някяква силна енергия в стаята.Светнах лампата и извиках да ме оставят на мира.Заспах отново ,но на светло.
   После говорих с една  гледачка и тя ми каза никога да не спя по гръб  с длани обърнати нагоре.

# 184
  • Мнения: 3 521
Момичета като ви чета и настръхнах Whistling.

# 185
  • Мнения: 1 813
Снощи преди да си легна четох темата първите 2 страници,след историята на Нати и на една жена,която се будела в 6:05, после не можех да заспя...както бях и сама  Crazy

# 186
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Единственото странно нещо, което ми се е случвало е че доста често имам дежа ву - много често имам и усещането, че дадено нещо съм правила преди или че съм виждала места, които виждам за първи път или никога не съм била Tired
Даже вече не ми се струва странно  newsm78

# 187
  • Мнения: 1 064
Единственото странно нещо, което ми се е случвало е че доста често имам дежа ву - много често имам и усещането, че дадено нещо съм правила преди или че съм виждала места, които виждам за първи път или никога не съм била Tired
Даже вече не ми се струва странно  newsm78

И на мен много често ми се случва това...  newsm78

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 795
включвам се Simple Smile

1. ще имам изпит по биология (за гимназия). през нощта срещу изпита сънувам двора на училището и приятелката ми,която излиза от изпита. питам я:какво се падна? а тя:заек. Събуждам се и на закуска разказвам на родителите ми. Майка ми ме врънка: абе,вземи ,прегледай пак заека бе! аз не и не - това са врели-некипели,простотии. Отивам на изпита, разказвам съня си на приятелката,която сънувах. тя естествено,прави преговор на заека,аз-не! Е,падна се за заека,естествено. Имах доста ниска оценка  Embarassed

2. изпит по история (в университета). в нощта срещу изпита сънувам, че съм ханъма и вървя след мъжа си. Събуждам се с ясното съзнание, че ще ми се падне Османското. казвам на съквартирантката ми и този път си припомням този въпрос от конспекта. Падна ми се османското и имах 6  Laughing

Никога друг път не съм сънувала изпити.

Ха и аз имам подобни случки. Едно време като трябваше да се кандидатства в гимназия много се чудех накъде да се насоча-езикова или математическа. По някое време реших, че ще кандидатствам в математическа и тръгнах на подготвителен курс по биология. Доста бях закъсняла с ориентирането и половината курс беше вече минал. При първото ми отиване взехме материала за гущер. Тогава реших, че точно това ще ми се падне. В интерес на истината не се подготвях много сериозно, половината конспект не го знаех. Но вечерта преди изпита си преговорих за гущера. На другия ден единия въпрос, който се падна беше точно този  Grinning
След като завърших средното си образование реших да кандидатствам с история. Отново не се подготвях кой знае колко, защото бях решила, че ще ми се падне за Асеневци. Първата година не се падна този въпрос и естествено бях скъсана. Но тогава бях кандидатствала само в Търново. Следващата година кандидатствах и във Варна. Вечерта преди изпита си преговорих точно две теми-за Асеневци и за Калоян. На другия ден се падна темата за Асеневци и така-приеха ме и дойдох да уча във Варна  Grinning
Имам и други истории, но тях вече съм ги писала в предишната тема. Пък и не ми се иска да ме пратят на лекар  Grinning

# 189
  • Мнения: 2 673
All,благодаря

# 190
  • Мнения: 2 673
Гадамер,ти си практична жена, знам, че ти е трудно да повярваш, пък аз никой не убеждавам...НО ако не повярваш, приеми като факт, че ми се случи преди години, една жена, да назове точните букви на имената на хората в мойто семейство. Няма откъде да ги знае, за първи път се виждахме. Просто тогава...ококорих еййййй #Crazyтакива очи...
А още когато бях момиче, друга пък ми беше казала, че ще имам деца, родени много бързо едно след друго, ...и аз скептично и иронично си помислих..да бе, да не съм крава за разплод, та ще раждам всяка година...И КВО -..след години, родих близнаци. Същата ми беше казала, че ще имам момче..И след 14 години и това МИ СЕ СЛУЧИ #Crazy #Crazy #Crazyбез въобще да съм правила планове, без въобще да съм мислила, че така ще се стекат нещата в моя живот..

# 191
  • София
  • Мнения: 900
Четох отгоре, отгоре  Embarassed
Влючвам се и като имам мое си време ще изчета всичко  Peace
На 05.01.2000г. майка ми каза, че сънувала кучето ни, как се завива и окопава в дупчица.
Гледал я с любов и тъга.
През нощта отново будувах край него - беше отровен и много зле,
бях седнала на земята и с една ръка го държех за лапите
в един момент ме погали по главата - съседа чичо Христо.
Учудих се как е влязъл????!!!! А той продължи да ме гали и ми каза
"Аз ще взема Джаспи, аз ще се грижа за него"  Cry
Тъкмо щях да го питам и как си го представя и се смразих
Христо почина през ноември!!!!!!!

Скочих и ........ него вече го нямаше в стаята.
Беше около 5 сутринта.
Към 8.00 раздадох нещо сладичко за съседа.
Джаспи умря в 5 следобяд.
Изчака милата душица да сме само двамата в стаята и издъхна в ръцете ми.
Не мога да пиша повече

# 192
  • Мнения: 251
Карил, много  интересна тема си пуснала.   bouquet
На мен ми са се случвали толкова странни неща  и ще се опитам да разкажа някой от тях, макар че при повечето е въпрос на усещане, което не може да се опише с думи.
Баща ми почина миналата година през май и от тогава много често го сънувам, може би защото точно това си бях пожелала преди да почине. Спомням си, че последните дни когато му държах ръката много ми се искаше да ми каже колко ме обича, но за съжаление не беше в състояние да говори. Може би месец след това сънувах, всъщност незнам дали сънувах или наистина ми се случи, че ставам, отварям вратата на спалнята и той там и се прегръщаме и ми казва, че ме обича. Говорихме си около пет минути и се сбогувахме, след което влязох в спалнята, сложих райбера и си легнах. Събудих си , светнах и гледам райбера на вратата, а почти не го използваме и съм сигурна, че вечерта не го бяхме сложили.
В отчетната съм разказвала как една нощ, докато си мислих за баща ми, се включи музикалната играчка, която сме окачили на прозореца. Тя е с въженче, което се дърпа. Не изсвири няколко тона, както се е случвало и преди, а направи един оборот. Не се изплаших, а ме обзе спокойствие и топлина.
После ще разкажа още...

# 193
  • Мнения: 4 585
Една кукумявка на покрива прави "Пуууууууууук?". Нечия изгубена душа. Какво търси?

# 194

Общи условия

Активация на акаунт