Случи ми се нещо странно..

  • 244 173
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 495
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дежа-ву май всеки е имал.
Включване и изключване на телевизора също съм наблюдавала. Освен това и рестартиране на компютъра и зареждане на страници. Също и светване и изгасване на лампа. Може да е от промяна в напрежението на тока или токов удар. Или скапана техника.

# 496
  • Мнения: 4 380
Дежа-ву май всеки е имал.
Включване и изключване на телевизора също съм наблюдавала. Освен това и рестартиране на компютъра и зареждане на страници. Също и светване и изгасване на лампа. Може да е от промяна в напрежението на тока или токов удар. Или скапана техника.

Аха, някои по-чувствителни читателки като се начетат на странни неща и после какви ли не страхотии им се привиждат. Laughing Laughing На такива неща в живота изобщо не обръщам и внимание, това се случва постоянно и на всеки.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Оххх не можах да изчета всичко, но ще се постаря по-късно. Аз пък по едно време чувах подсвирквания, такива най-обикновени с уста идваха от към коридора. Не е имало никой там, дори се е случвало и да съм сама в апартамента. Много ми беше шокиращо. Споделих с майка ми, но тя не ми повярва особено и реши, че ми се е причуло, докато един ден не чу и тя. Само ме погледна  smile3556 и нищо не ми каза... Но за радост от доста време не ми се е случвало подобно нещо и дано не ми се случи де  newsm17

# 498
  • Мнения: 1 400
 Thinking Thinking Thinking
И как така едната снимка е с толкова лошо, а другата - с толкова добро качество? С различни камери ли е снимано?

# 499
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Thinking Thinking Thinking
И как така едната снимка е с толкова лошо, а другата - с толкова добро качество? С различни камери ли е снимано?
Беше вечер, първата снимка е направена без светкавица (сестра ми е забрави да я пусне), втората е със светкавица. Снимано е с един и същ апарат - Nikon D50.

# 500
  • Мнения: 4 520
Леле, с тая снимка ме потресе направо! Показах я на мъжа ми и той каза, че средният силует е на мъжа в ляво. Каза, че щом е снимано "на бавна скорост", както ти се изрази, блендата остава дълго време отворена и когато мръднеш апарата, се получава такава проекция. Каза, че в това нямало нищо странно и че там дух няма. Ох, дано да е прав! Честно казано, страх ме е да отворя отново снимката, за да се убедя или да опровергая думите му. Confused

# 501
  • Варна
  • Мнения: 428

мъжът ми като я видя и каза, че това е сянката на единия мъж

И на мен ми прилича на сянка на мъжа отляво.

От 1-2 дни чета тази тема и снощи сънувах такива гадории....спирам да ви чета Joy

# 502
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Леле, с тая снимка ме потресе направо! Показах я на мъжа ми и той каза, че средният силует е на мъжа в ляво. Каза, че щом е снимано "на бавна скорост", както ти се изрази, блендата остава дълго време отворена и когато мръднеш апарата, се получава такава проекция. Каза, че в това нямало нищо странно и че там дух няма. Ох, дано да е прав! Честно казано, страх ме е да отворя отново снимката, за да се убедя или да опровергая думите му. Confused
Peace
На рожденния ден на дъщерята като правих снимки се получи нещо подобно. Снимах я в момент, в който си завъртя главата и се получи размазан образ, а лицето й се виждаше едновременно в профил, и в анфас. Изтрих снимката щото ме дразнеше.

# 503
  • Мнения: 1 763
Подобно нещо не ми се е случвало, но чувството на страх в такива моменти ми е познато. Малко след като се преместихме в сегашната си квартира, започнах от време на време да се будя нощем от странни шумове- дрънчене с нещо като топче, шумолене на найлонова торбичка или хартийка в стаята до мен. Опитвах се да събудя приятеля ми и или не успявах, или до като се събуди, шумът беше преминал. В такива случаи се смръзвах и не заспивах по цяла нощ. След няколко месеца рабрах какво  се случва. Просто спалнята на съседите над нас е с теракот, а освен това имат котка, която понякога нощем решава да си играе с някакви предмети и всъщност това е, което чувам.

# 504
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

мъжът ми като я видя и каза, че това е сянката на единия мъж

И на мен ми прилича на сянка на мъжа отляво.


Откъде идва осветлението? Ако лампата е била зад гърба на този, който снима, значи е неговата сянка.

# 505
  • София
  • Мнения: 1 890
Лелее от тая снимка настръхнах Shocked Shocked

Абе момичета да ви питам,трябва ли когато в къщата е починал човек,тоест не в самата къща но тук е живял преди смъртта си,да се викне поп....Той не беше добър човек,мир на праха му,знам,че за умрелите или добро или нищо,но няма как да кажа на черното -бяло.
Аз не вярвам много в това освещаване от попа или как се води незнам...но просто такъв карък ни гони тук че не е истина,какво ли не се случи вече и кскво не се развали,се ни е назад Sad
  Миналалото лято почина баща ми и така се случи, че не го опя поп. Бяха минали няколко дни, преди да го открият и ... подробности няма да давам, но не беше в състояние за пред хора, а и време нямаше. И той не беше добър човек, като твоя случай, не сме поддържали контакти. В първия час на 40-я ден един пиян връхлетя върху колата ми и буквално я размаза. Паркирана на тротоара, абе направо невероятен случай. Цяло чудо е, че няма жертви, ако аз или някой беше минавал в този момент оттам, със сигурност нямаше да е жив. Майка ми казва, че не било случайно, аз по принцип не вярвам на такива неща, но... винаги остава едно съмнение. Та проклетите хора са си такива и отвъд.

# 506
  • Мнения: 4 380
Лелее от тая снимка настръхнах Shocked Shocked

Абе момичета да ви питам,трябва ли когато в къщата е починал човек,тоест не в самата къща но тук е живял преди смъртта си,да се викне поп....Той не беше добър човек,мир на праха му,знам,че за умрелите или добро или нищо,но няма как да кажа на черното -бяло.
Аз не вярвам много в това освещаване от попа или как се води незнам...но просто такъв карък ни гони тук че не е истина,какво ли не се случи вече и кскво не се развали,се ни е назад Sad
  Миналалото лято почина баща ми и така се случи, че не го опя поп. Бяха минали няколко дни, преди да го открият и ... подробности няма да давам, но не беше в състояние за пред хора, а и време нямаше. И той не беше добър човек, като твоя случай, не сме поддържали контакти. В първия час на 40-я ден един пиян връхлетя върху колата ми и буквално я размаза. Паркирана на тротоара, абе направо невероятен случай. Цяло чудо е, че няма жертви, ако аз или някой беше минавал в този момент оттам, със сигурност нямаше да е жив. Майка ми казва, че не било случайно, аз по принцип не вярвам на такива неща, но... винаги остава едно съмнение. Та проклетите хора са си такива и отвъд.

Дори със закъснение, опяване трябва да бъде направено, както и молби за душата му, защото е възможно душата да се заблуди между небето и земята, да не намира покой и да тормози още дълго живите.

# 507
  • София
  • Мнения: 1 890
  Ох, права си сигурно, ама не ми се занимава - майка ми да прави каквото там се прави. За щастие не е имало такива случаи оттогава,  просто се сетих, като четох темата. Мислиш, че не е съвпадение ли ?  Thinking

# 508
  • Мнения: 4 380
  Ох, права си сигурно, ама не ми се занимава - майка ми да прави каквото там се прави. За щастие не е имало такива случаи оттогава,  просто се сетих, като четох темата. Мислиш, че не е съвпадение ли ?  Thinking

Напълно е възможно. Аз принципно не вярвам в подобен род странни съвпадения.

Не разбирам как може да не ти се занимава...Това е твой баща. Shocked Ако не за друго, приеми, че греховете на родителите се плащат от децата. Най-често плащат през поколение, т.е. твоите деца. Моли се за душата му и опрощаване на греховете му! Започни първо с прошка от самата теб!

# 509
  • София
  • Мнения: 1 890
  Дълга история, да не спамим темата... Ако наистина ти е интересно, подрообности на лс Simple Smile И мерси за отговора !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт